lt

Paaukoti per

Kiti būdai paremti

Apklausa

Iš viso: 2629979
Šiandien: + 16601
Naudotojo vardas:

Slaptažodis:

Prisijungti

Pamiršote slaptažodį?
Registruotis

kaip rupintis katik gimusiu kaciuku.

Puslapiai: Atgal 1 2 3 4 Pirmyn
RSS
kaip rupintis katik gimusiu kaciuku.

Citata
pačiuožus parašė:
kada juos reikia pratinti prie maisto ir kaip tai daryti? ir koks maistelis butu geriausiai?

Čia keletas failų pasiskaitymui. Gal padės kai ką suprasti. Vėliau parašysiu dar.

http://fauna.savel.org/topics.cgi?op=print_topic;cat=kates;id=275

http://fauna.savel.org/topics.cgi?op=print_topic;cat=kates;id=514
Žmogus, priklausantis katei :-)

aciu  [}
dar norejau paklausti kada butu galima kate sterilizuoti po gimdymo ? ji labai verziasi i lauka  :-{  
kaciukai jau patys truputi eda ir bando tustintis i dezute  (x)
jau dedam skelbimus atidavimui  &)

Skaiciau skaiciau ir plaukai siausias nuo kuno isivaizduojat radau gatvej netoli namu maza kaciuka vos vaikstanti ir matanti vos viena akyte :-(  neisivaizduoju ka daryt prisiskaiciau dabar visko ir galvoju ar man pavyks ji isauginti....Auginu pati kate ,bet ji man issterilizuota bijau jai ir rodyt,kad nesudraskytu :O ...tai va o maza priklydeji idejau i deze ,pripyliau pusle silto vandens ,kad butu silta,nubegau i maxima nupirkau kazkoki kaciu piena ,kiek buvo imanoma tiek pamaitinau  dabar guli ramiai,skauda man sirdele del to kaciuko nezinau,nei ka su tokiu daryt :{ .......

SVEČIAS, labai suprantu jūsų nerimą. Man atrodo, kad katinėlį įkūrėte gerai. Tik neparašėte ar šalia jo miegojimo dėžės pastatėte kraiko dėžutę? Aš savo katino prie rastinukų neleisdavau artyn, nes jis baisiai staugdavo. Jeigu turite galimybę parodykite nabagėlį veterinarui. Tik prašau, nebepaleiskite jo laukan  :{

ne tikrai jo nepaleisiu bandysiu ji isauginti bet jau labai neramu :-( siandien apziurejau,kad jis turi mazus dantukus tai gal galeciau pabandyti duoti kokius maziems kaciukams koncervus :O ? Lekiau siandien i veterinarijos vaistine galvojau,kad ka pasiulys bet nieko viska pasake,ka ir ce  skaiciau ,kad pipete yra su guminiu galiuku,bet ji man pasake ,kad neturi ir be to nereikia 8) .....o del kraiko dezutes nera jam salia 8[  pati ji laikau dezeje dydelej ,kad niekur nevaiksciotu...

Atsiprasau norejau prisistatyti as Vaiva ,tad seksiu si foruma nes labai man reikia jusu pagalbos,auginat si kaciuka :$ ,tikiuosi ji bendromis jegomis isgelbesime (x)

VAIVA, svarbiausia, kad jis turėtų į ką gamtinius reikalus atlikti (kad kraiko dėžutė būtų netoliese). O dėl konservukų, tai gal pabandykit duoti: tuos mėsos gabalėlius tiesiog sutrinti šakute, kad tokia kaip ir košelė gautųsi ir duokite. Jei yra dantukai, turėtų valgyti, juk bus tik košelė, o ne koks kietas maistelis. Pieno (parduotuvinio, kurį mes patys geriame) geriau neduokite, kad nesuviduriuotų. O veterinarinėj jokių vitaminukų nepasiūlė  :-(

Tikrai nieko nepasiule  :-( .as pati atejau su nerimu ir sakau jai ,kad turiu problema,ji sako kokia ce problema reikia tik auginti ,rupintis ir tiek...... Pasirode kazkokia gyvenimu nepatenkinta man ji :O

laba diena.Prasau pagalbos!!!mano katyte atsivede kaciuku,db jau 11 dieneliu mazyliams...jau visi mato...bet vienam mazyliui pradejo akyte puliuoti...patarkit ka daryti...gal pavalyti reiketu...

[.|.|.|.]  (s)  ^*^  :L  :&  0)  :q  :X  :$  (s)  [.|.|.|.]  (t)  (w)  :O  :=]  :!  :q  [.|.|.|.]

Sveiki, mano katė maždaug prieš 3 dienas atsivedė kačiukų, jie kelias valandas gyveno lauke, mes pastebėjome kad jų mama mirė , patarkit kaip maitinti juos , nes kai bandau pamaitinti su plastmasiniu medicininiu švirkštu (be adatos) bet neišeina jie vien klykia , net nežinau kiek laiko taip išgyvens, patarkit prašau .

labas. man laaaabai reikia patarimo. mes su broliu prieš dvi dienas radome kačiuka lauke. gulėjo ant žolės,kailyje buvo labai daug musių(man atrodo) kiaušinėlių. mes jį parsinešėm namo. jis dar mažiukas bet jau manau kokių beveik 2 savaičių, nes jau pradėjo merktis, beveik po pusę akytės atsimerkęs. katę turime, bet ji jo net artyn neprisileidžia, ką kalbėt apie maitinimą. maitinam mes jį kūdikiams (0-6mėn.) skirtu pieno mišinuku, maitinom karvės pienu skiestu, bet va, pakeitėm. problema ta, kad pas jį išangėje labai daug kirmėlyčių. mes vis nuvalom jas, bet jų pilna viduje. nežinom,ką daryt.ar tai reiškia, kad jau katinukui finito??labai neramu... AČIŪ.

gilegili, katulis labai jau mažulėlis  :-(  Geriausia problemą įvardinti galėtų veterinaras, apžiūrėjęs katinėlį. Kuo greičiau jis papuls pas veterinarus, tuo didesnė tikimybė jam išgyventi.

ka daryti mano kaimynu kate atsivede č kaciukus jiems jau gal kokios 3arr 5 sav.ir ka daryti kaip maitinti?

Labas gal kazkas galetu patari ka daryti musu kaimynu kate pries 4sav. atsivede 2kaciukus o mama mire tai kaip juos maitinti ?kaip rupinti?

labai prasau pagalbos kadangi as  dar maza man tik12m tai man jie  labai rupi :-(  :-(  [hm]  [hm]

Reiktu juos maitinti kas 2-3 valandos specialiu misinuku, nes karves pienas nelabai tinka ir tik extra atveju galima duoti. Reikia kaciukus laikyti siltai (butelis su siltu vandeniu padetu arba speciali pusle. Laiks nuo laiko juos pamasazuokit kaip kad mamyte juos praustu.

mano kate susilauke kaciuko mano dede nori juos uzkasti ,bet as nenoriu ir jis neuzkas :) aciu dievui bet as nzn kaip ji aginti kuo girdyti ka daryti kai jam salta?kiek reikia pieno ipilti  i bliudeli?
&)  &)  [hm]

sos-gyvunai yra tiesiog beatiful :D

svecias, o tai kodel kate pati nepriziuri vaiko?

Po kiek laiko prasimerkia naujagimiai kačiukai ?
Puslapiai: Atgal 1 2 3 4 Pirmyn
Skaito temas (1 svečių)
Sprendimas: The site runs on the 1C-Bitrix       Dizainas: DESS