lt

Paaukoti per

Kiti būdai paremti

Apklausa


Iš viso: 3684870
Šiandien: + 4038
Naudotojo vardas:

Slaptažodis:


Prisijungti

Pamiršote slaptažodį?
Registruotis

sunu viesbutis

Puslapiai: 1
RSS
sunu viesbutis
 
Šunų viešbutis Vilniuje

Mes galime šunelių mylėtojams pateikti puikų pasiūlymą. Tai - šunų viešbutis, tokia vieta kur jūsų augintiniai jausis saugūs, mylimi bei bus prižiūrimi. Mūsų namai jūsų šunelį priims su malonumu. Pas mus apsilanko įvairių veislių bei charakterių šuneliai. Šeimininkai savo augintinius mūsų priežiūrai palieka dėl įvairių priežasčių: nori išvykti į poilsinę kelionę, žiemą slidinėti ar pramogauti švenčių dienomis.

Kiekvienas šunelis, paliktas priežiūrai, yra prižiūrimas pagal veterinarinės tarnybos reikalavimus:
  *apgyvendinimas švariame, dezinfekuotame voljere su apšildomomis grindimis.
  *maitinimas jūsų atvežtu maistu arba pagal pageidavimą už papildomą mokestį bus pateiktas viešbučio maistas (maitinimo laikas ir kiekis nustatomas pagal susitarimą su šeimininku).
  *kasdieną jūsų augintiniai yra išleidžiami du kartus palakstyti lauke tam skirtoje vietoje.

Galime suteikti transporto paslaugas atvežant jūsų augintinį į viešbutį arba pristatant atgal savininkui Vilniaus mieste.

Esant poreikiui suteikiama kvalifikuota  veterinarinė pagalba.

Priėmimo sąlygos:
   *priimame tik stabilios psichikos, neagresyvius šunis. Gyvūnas yra vakcinuotas nuo infekcinių ligų ir pateikia tai patvirtinančius dokumentus (veterinarinė pažyma). Taip pat turi būti apsaugotas nuo erkių, antkakliu bei tam skirtais vaistais. Neturint tokių dokumentų, jis nepriimamas į viešbutį. Į viešbutį pristačius šunelį, nuo vakcinacijos nėra praėję 14 dienų, jis laikomas karantino sąlygomis ir susirgimo atveju gydomas savininko lėšomis.
   *paros kaina už šunelio priežiūrą-35Lt.(su jūsų atvežtu maistu)
   *paros kaina už šunelio priežiūrą-40Lt.(su viešbučio maistu).
   *augintiniams viešintiems viešbutyje ilgiau nei 2 savaites yra taikomos nuolaidos.

Mus rasite Stalupėnų 54, Vilnius (Pilaitė)
Išankstinis vietų rezervavimas 8 616 09967
viesbutissunims@gmail.com
 
Sveiki, noreciau pasiteiraut, kur galeciau laikinai priglausti savo katyte?
 
Cia yra komercine reklama, paprastai uz jas yra mokama svetaines administratoriui, arba turint jo leidima (mainais uz nuolaidas beglobiukams ir t.t.). Gal neverta naudoti forumu vien tam kad nemokamai pasireklamuot.
 
Jei ne finansais tai bent barteriu galetu ka nors pasiulyti shunu viesbutis :)
 
Gal kas palikote savo suneli siame viesbutyje? kokie atsiliepimai?
 
Kaip negražu reklamuotis komentaruose... Rimtos firmos taip nesielgia, o susitaria su tinklalapio administracija.
 
Norėčiau pakomentuoti šuns “poilsį” šiame viešbutyje. Atvykę pasiimti šunelio, jį radome voljere, dubenėliai su vandeniu ir maistu buvo visiškai tušti ir sausi (neva šuo ką tik pavalgė). Tačiau labiausiai esu supykusi todėl, kad grįžus namo ir maudant šunį aptikome sužalojimus - 2 šviežius nubrozdinimus ant snukio prie pat akyčių bei plėštinę nago žaizdą.
Labai norėčiau tikėti, kad tai nebuvo tyčinės žaizdos, kad taip įvyko žaidžiant, tačiau bet kokiu atveju, turėjo būti organizuota normali šuns priežiūra.
Esu labai pasipiktinusi, nes maža to, kad šeimininkams išvykus šuo buvo stresuotas, tai dar be to jis buvo auklėjamas smurtu ir už nemenką pinigų sumą.
Jei nesugebate šunelių nuraminti įprastais būdais, tai gal iš viso nereikėtų vykdyti šios veiklos, užuot traumavus šunis?
Daugiau niekada nesinaudosime šio “viešbučio” paslaugomis.
 
Manau, kad jūsų pyktis yra be pagrindo, nes aš savo šunį parsivežiau iš viešbučio "Šunų kaimas" su žaisdomos. Bet nepykstu ir nekaltino viešbučio ir negalvoju, kad su šunimi elgėsi netinkamai, todėl, kad taip nutinko, nes šuo visais būdais bandė pasprukti iš voljero ir griaužė voljero metalinius strypus. O nuvykus viešbutyje Pilaitėje, aš pasiguodžiau, kad šuo nepatenkintas buvimu voljere ir mano šunį šeiminkai apgyvendino pas save kambaryje. Šuo jautėsi puikiai.
 
Sveiki mes su šeima planuojame kelionę prie juros. Tačiau turime rotveilerio veislės kalytę neagresyvią, draugišką. Jeigu seneliai nepriims  tai teks ieškoti namų 5 diemom. Gal turite pasiūlimų kur gana pigiai galima palikti šunį... :-{  8)
Puslapiai: 1
Skaito temas (1 svečių)
Sprendimas: The site runs on the 1C-Bitrix       Dizainas: DESS