lt

Paaukoti per

Kiti būdai paremti

Apklausa

Iš viso: 4967467
Šiandien: + 36041
Naudotojo vardas:

Slaptažodis:

Prisijungti

Pamiršote slaptažodį?
Registruotis

Katytės keisti ligos simptomai

Puslapiai: 1
RSS
Katytės keisti ligos simptomai, liga, simtpomai

Sveiki,
patiriu begalinį stresą dėl savo katytės būklės.Trumpai apie ją: naminė,skiepyta, sterilizuota, nukirminta, beveik 2 metukų. Maistas nekeistas, visad RC sausas ir šlapias ėdalas iš veterinarinių vaistinių arba is zoo parduotuvių.

Iki šiol jokių problemų nebuvo, kol prieš daugiau nei 2 sav pajutau ir pamačiau, kad trūkčioja jos kojytės, kai ji guli ant šono ar nugaros. ( ne miego metu, į epilepsiją nepanašu). Pradėjau stebėti, tai ne tik kojytės nevalingai trūkčioja, o visas kūnas galima sakyti sudreba, lyg silpna elektros srove pakratytų. Ritmiški nedideli spazmai….kurie yra pastovūs, kai ji guli. Kasdien, bet ankščiau taip nebuvo. Nuvežiau į vieną veterinarijos kliniką, parodžiau ir video įrašą telefone. Youtube radau identiškų atvejų, įdedu ir nuorodų:
http://www.youtube.com/watch?v=uml6droxxmQ    http://www.youtube.com/watch?v=Qr6fJwnZQBg

Veterinarė nežinojo atsakymo ir sakė pastebėti dar kelias dienas. Tuo metu jokių kitų simtpomų nebuvo… Katytė daugiau miega, bet yra judri, žaidžia, ėda kiek mažiau nei įprastai. Svoris per 14 d nukrito 400 gramų. Vandens ji nemėgėja daug gerti, tad kiek pamaišau su jos konservais.
Po kelių dienų nuo drebėjimų atsirado nervinis prausimasis, eina, sustoja, dažnai prausiasi, kasosi, vėl prausiasi, pakrato galvą, lyg ją kas pultų, dažnai laiko pakeltą priekinę kojytę. Nuvežiau daryti profilaktinių tyrimų ir dėl viso pikto paėmiau nuo blusų bei erkių užlašint frontline ( taip patarė vet gyd, nors mano manymu, tai hyperesthesia atsiradusi dėl kažkokios ligos/skausmo). Echoskopija insktų ir kepenų – normaliai viskas, tikrino refleksus irgi viskas gerai, išmatų tyrimas - geras, temperatūros neturėjo, paklausė širdutę, kraujo tyrimai kiek keisti- viskas normos ribose, išskyrus tai, kad HGB , RBC, HCT rodikliai šiek tiek virš normos, tai rodo kiek tirštesnį kraują. Pvz RBC norma 10, pas ja 10.51. Lymp sk kiekis normos ribose, o procentais per aukštas 60%, kai turėtų būti max 40%. EOS- 20,4 %- alergija???

Papildomai daryti parametrai- kalcio, alt, glukozės , tai magnio šiek tiek virš normos, kreatininas taip pat 141 ( tad nežymiai). Šlapimo tyrimas parodė, kad yra struvitų kristalų ir leukocitų. (BIL – neg, UBG- norm, KET- neg, ASC-neg, GLU-norm, PRo-neg, ERY-neg) Nupirkau urinary gyd. maisto ir pastos specialios. Šlapimo pūslės uždegimas – tokia diagnozė, bet tokių pastovių spazmų/drebulių sukelt negali. Iš kitos pusės, ji nelaksto į dėžutę dažnai, kaip tik vietoj 3-4 kartų įprastai, 2 kartus per dieną šlapinasi…
.
Prieš savaitę pradėjo čiaudėti. ( atsiranda vis naujų simptomų, atrodo lyg imunine sistema silptų). Po kelių dienų vežiau į kitą kliniką, nusivežiau tyrimus, vėl apžiūrėjo, sakė patologijų nemato, bet pūslės uždegimo būt negali, nes tada dažnai lakstytų į dėžutę ir miauktų. Dėl viso pikto buvo darytas ekstra kraujo tyrimas, kuris parodo insktų veiklą (kadangi yra leukocitų ir kristalų bei kiek padidėjęs kreatinino kiekis). Rezultatai geri, vadinas, ne inkstai. Jokių antibiotikų, sakė stebėt, dėl drebėjimo irgi negali nieko pasakyt. Aš esu neviltyje, nes tas drebėjimas nuolatinis ir net kiek stipresnis nei buvo. Sloga tęsės ir nesibaigė, tad šiandien vėl nuvežiau apžiūrėti- yra temp 39.3. Suleido vaistų nuo alergijos, bet nedavė jokių antibiotikų, nes temp pakilus nedaug. Darytas krūtinės rentgenas- jokių patologijų plaučiuos ir širdutėj.

Kokius tyrimus siūlytumėte atlikti –  žarnyno rentgeną? hormonų/skydliaukės tyrimus?Onkologinį? Gal yra tekę su panašiu atveju susidurti? Einu iš proto, nervuojuos, mažai miegu, nes matau, kad ji nebe tokia linksma kokia buvo , o ir svoris rodo, kad ji silpsta....Man nesvarbu kiek kainuos vienas ar kitas tyrimas, jei reiks - pasiskolnsiu, bet nesinori taip jos stresuot kas savaite vežiojant į vet klinikas, šaudyt pro šalį ir nežinot diagnozės bei kaip jai pagelbėti.

Atsiprašau už tokį ilgą laišką, gal kas turės kantrybės perskaityti......
Būčiau be galo dėkinga už atsakymą, patarimus, patirtį....
Redaguota: Marta Paulavičiūtė - 2013 05 02 17:59:38

Marta, ar katytė kartais negavus kokio nors skiepo neseniai? Aš tik garsiai mąstau... Ar katytė nepradėjo nors truputį svyruoti eidama, ar nemesteli jos į šoną? Man labai panašu į tokios kitos katytės simptomus, tik tą kitą katytę dar ir į šonus mėto... Esu kažką kažkada skaičiusi, einu per savo išsaugotus failus - gal ką rasiu.
  Tiesa, kokioje klinikoje lankotės?
Žmogus, priklausantis katei :-)

Labas, Odeta,

katytė skiepyta lapkricio men nuo pasiutiliges ir tuo trigubu skiepu nuo pagr ligu. Tad, deja,sito buti negali dėl skiepo.. Kriminukai irgi atkrenta....Ausytese erkuciu nera, bet ji papurto ja, lyg kas butu ir pasikaso ausytes daznai. I sonus jos nemeto, uzsoka ir ant palanges ir palakto kamuoliuka begaudydama....Vienintelis dalykas, kad man atrodo jog jos galiniu koju raumenukai mazi...ji britukė, turėtų būt stambi katė...bet gal cia jau paranoja man vystosi nuo nervu. Svoris nuo 5kg 800gr, nukritęs iki 5kg 400.gr.. :(
Tyrimus-profilaktinius dariausi Zilinskienes klinikoje, o krutines rentgena ir inkstu parametrus parodanti kraujo tyrima pas Dariu, Vetoj. Jis suleido pries kelias dienas nuo alergijos vaistuku, bet kol kas jai nera duota jokiu kitu vaistu...Man tik pikčiausia, kad niekas nepakonsultuoja, nepataria veterinarai, ką toliau daryt, kokios įmanomos ligos gali būti ir pan. parodžiau nufilmuotą medžiagą - sako jokių patologjų nematau, kaip gali nebūti, jei jai ankščiau taip nebūdavo ir tai nėra kažkokie drebėjimai miego metu kaip katytės dažnai daro....
Kadangi eda maziau, nes maistas urinary , matyt, jai nera toks skanus ir krenta svoris po truputi, duodu calo pet pastos, kur daug b vitaminu, taurino,ir omega kad nenusilptu ji man visai...
Buvau parasiusi i Vetvila dar ta pacia beda, gavau toki atsakyma:
"
Traukuliukus - padidėjusį dirglumą gali iššaukti padidejęs magnio kiekis ir nelabai patinka toks didelis eozinofilų skaičius - tai rodo, kad organizme išsiskiria daug histamino, kuris irgi gali sukelti padidėjusį niežulį ar dirglumą (eozinofilai migruoja į smegenis ir į raumenis, sukelia ten uždegimą - galit pagooglinti apie eozinofilinį miozitą, pvz.). Tai gali būti šiek tiek paveldėtas polinkis, taip pat eozinofilų kiekio padidėjimą gali sukelti maisto dalykai (netoleravimas) arba gali ir parazitai (toksoplazmos, kirmėliukai ar pan.)

Tyrimų pridarėte daug. Su onkologija ir biopsijomis neskubėkit, gal geriau būtų pasidaryti toksoplazmos tyrimą (Jakovas siunčia kraują į Vokietiją tokiems dalykams, galit pasikonsultuoti dėl šio tyrimo ar gal pasiūlys kokį platesnį tyrimą parazitų atžvilgiu), taip pat pasitarkit dėl antihistaminio gydymo, kad sumažinti eozinofilų kiekį visame organizme. Ir pasikoreguokit dietą, nes gali būti, kad ilgą laiką nekeistas maistas įalergizavo organizmą."
Redaguota: Marta Paulavičiūtė - 2013 05 04 11:13:28

Marta, tikrai neskubėkit dar ligų ieškoti. Keli šimtai gramų svorio - absoliutus niekis. Maniškė dėl tikrų ligų nuo 4,6kg iki 3,3kg nukrito ir nieko neatsitiko. Katei vos mažiau pavalgyti porą dienų reikia ir pusės kilo nėra. O jei kalbėti apie tuos drebuliukus... nu ką aš žinau. Po Jūsų žinutės aš visus tris saviškius dieną naktį stebėjau - kai užsnaudžia, tai drebina kojelėmis visi. Aš vis galvodavau, kad sapnuoja...
    Nefarširuokit jos vaistais. " Nuo alergijos" kaipo tokių, vaistų nėra - tai hormoniniai steroidai, kuriuos vartojant dažnai, išsivysto inkstų ir kepenų nepakankamumas. Pasiskaitykite apie steroidus ir sužinosite jų veikimą. Iš tikrųjų NEVEIKIMĄ, nes jie tik muša imunitetą, o ligos simptomai išnyksta.
   Labai suprantu ką reiškia iš proto eiti dėl savo augintinių, bet būkit stipri ir stebėkit. Jūsų nerimas persiduoda ir Jūsų katelei, o tai nieko gero neduoda.
   Tiesa, o kodėl maitinate Urinary maistu? Ar problemų turėjo, ar urinarinis traktas jautrus?

Labas, Odeta,

esme, kad traukulikai NE MIEGO metu, o tik kai ji guli.
Urinary maistas , nes slapime labai daug struvitu kristalu, Lymph padidejes skaicius irgi.
Plius temeperaturos turejimas irgi nera normalus dalykas. Vaistu as neskubu ir irgi esu pries - kiek tik imanoma tiek isvengti. Domiuos ir domesiuos homeopatiniais del alergiju ( nes steroidais). Aciu, bet puikiai zinot kaip yra viduj negera, kai matai, kad gyvunelio elgesys kitoks ir nuotaika kita...

FIP - tokia diagnoze.Sausoji forma- neurologine. Pabaiga zinau. Negaliu atleist tik to, kad vieslyne netikrinta,, paveldeta ta liga, nes jokio kontakto neturejo su gyvunais..... sitiek skausmo niekam nelinkiu...

Citata
Marta Paulavičiūtė rašo:
FIP - tokia diagnoze.Sausoji forma- neurologine. Pabaiga zinau. Negaliu atleist tik to, kad vieslyne netikrinta,, paveldeta ta liga, nes jokio kontakto neturejo su gyvunais..... sitiek skausmo niekam nelinkiu...
Ojo-joooj... Laikykitės ir stiprybės. Visko gyvenime būna, teks ištverti ir tai...
Puslapiai: 1
Skaito temas (1 svečių)
Sprendimas: The site runs on the 1C-Bitrix       Dizainas: DESS