lt

Paaukoti per

Kiti būdai paremti

Apklausa


Iš viso: 4967467
Šiandien: + 36041
Naudotojo vardas:

Slaptažodis:


Prisijungti

Pamiršote slaptažodį?
Registruotis

HELP! rastas zuikis

Puslapiai: 1
RSS
HELP! rastas zuikis
 
Sveiki draugai,nezinau is kur kaip bet masinoje siandien randau mazyti zuikeli.
Pora paskutiniu dienu veziojau daug visokiu baldu, laukiniu ir pan. Galbut buvo tarp ju kazkur
ir masinoje issirioglino is ju kazkaip. Tai va situacija tokia jog jis labai nusilpes.
Tikslu amziau nustatyti sunku, bet tikrai yra labai mazas, bando atsistoti ant visu 4
tai pora sekundziu pastovi ir gulasi ant sono, kojytes labai silpnos ir mazos atrodo.
Taigi, noreciau kiek imanoma juo pasirupinti bent kol ant koju atsistos,
gal patars kaip ji maitinti kuom ir panasiai?
Aciu
 
susisiekite su laukinius gyvūnus globojančia organizacija: http://www.animal.lt/lt/gyvunu-globa/apie-gyvunu-globeju-asociacija, aišku, galit pabandyti pasiūlyti žolės ar šakelių, gal jis jau ėda pats. o zuikio pieno tai pirkti negausit, gal specialstai patars, koks artimiausias, gal ožkoks kokios.
"Gimsta regintys, apaugę tankiais plaukais ir jau po 20 minučių gali judėti. Jie gauna 27–50 g riebaus ir kaloringo pieno. Pirmomis dienomis niekur neina, guli visi kartu. Išskyrus paduose esančias prakaito liaukas, kitos liaukos nefunkcionuoja, todėl kiškučius sunkiau aptikti plėšrūnams. 9–10 dienų kiškučiai nutolsta nuo gimimo vietos, bet kas vakarą grįžta atgal.
Patelė jaunikliais rūpinasi iki 1 mėnesio (rudeniniais – iki 2 mėnesių). Mažų kiškučių termoreguliacija netobula, kailiukas greitai peršlampa, todėl jiems ypač pavojinga darganos ir šaltas oras.
Kai kiškučiai paauga ir tampa savarankiškesni, patelė nustoja lankytis maitinimo vietoje ir net slepiasi nuo jauniklių, kurie ją suradę bando žįsti. Dabar kurį laiką jaunikliai laikosi kartu, bet geriau pažinę teritoriją, pasiskirsto joje, užimdami individualius plotus.
Tik gimę kiškučiai sveria 107 (50–170) g. Kūno ilgis – 18–20,5 cm. Per parą priklausomai nuo amžiaus ir gimimo laiko priauga 237 g (rudeniniai – tik 2–15 g). Po 240-300 dienų sveria ketvirtadalį suaugusio kiškio masės."
Puslapiai: 1
Skaito temas (1 svečių)
Sprendimas: The site runs on the 1C-Bitrix       Dizainas: DESS