lt

Paaukoti per

Kiti būdai paremti

Apklausa


Iš viso: 3684771
Šiandien: + 3939
Naudotojo vardas:

Slaptažodis:


Prisijungti

Pamiršote slaptažodį?
Registruotis

Katės priežiūra atostogų metu - kaip sprendžiate?

Puslapiai: 1
RSS
Katės priežiūra atostogų metu - kaip sprendžiate?
 
Sveiki, katukų globėjai, mylėtojai, turėtojai!

Nutiko taip, kad po poros dienų savaitei turiu išvykti, ir kolkas dar neradau kas tuo laikotarpių bent kas keletą dienelių užmestų akį į mano brangųjį Martyną :(  Deja, draugiškų kaimynų neturiu, draugų užimtumas kaip tik labai nepalankus pasitaikė, nebežinau ką daryt [hm]

Kaip sprendžiate tokias situacijas? Naudojatės gyvūnų viešbučiais? Vieno aprašyme skaičiau, kad apsiima atvažiuot i namus katės pažiūrėt, bet ar jais galima pasitikėti?
O gal kas nors iš SOS savanorių būtų linkę ištiesti pagalbos ranką (veiksmas Žirmūnuose), jei visi mano draugai, kolegos ir pažįstami vis dėlto supasuos šiuo klausimu? Mes su Martynu, žinoma atsidėkotume ne tik žodžiais.. :)
 
Katinėliui labai nedaug reikia: kad padėti maistuką, vandenėlį pakeisti ir sutvarkyti kraiko dėžę. To užtektų ir vieną kartą per dieną. Gal vistik kas iš draugų ras truputėlį laiko prieš ar po darbo :(
 
Afuuu... cia palengvėjimo atodūsis :) viena kolege "pasirašė", galima ramiai krautis lagaminą, nes jau buvo minčių ir planus pakeist, kol rasiu "auklę"..

Linkiu ir kitiems atostogautojams sėkmingai rast auklytes savo augintiniams, jei nepavyksta jų pasiimt kartu ;)
Puslapiai: 1
Skaito temas (1 svečių)
Sprendimas: The site runs on the 1C-Bitrix       Dizainas: DESS