lt

Paaukoti per

Kiti būdai paremti

Apklausa


Iš viso: 4967467
Šiandien: + 36041
Naudotojo vardas:

Slaptažodis:


Prisijungti

Pamiršote slaptažodį?
Registruotis

Pūkis, kuris nedaro "Miau"

Puslapiai: 1
RSS
Pūkis, kuris nedaro "Miau"
 
Sveiki visi ir visos!
Mūsų šeimoje auga mielas katinėlis - Pūkis. Pūkuti dažnai apibūdinam kaip viršgarsinį katinėlį. O taip yra dėl to, kad jis nemoka (ar nesugeba) kniaukti....  8)

Viskas prasidėjo nuo to, kad prieš 3 mėn. Pūkutis atkeliavo pas mane jau būdamas poros mėnesių pilkius. Kad jis buvo baikštus ir nekniaukė mūsų visai neišgąsdino - jis juk pats buvo išsigandęs kaip zuikelis.. :) Po kelių savaičių Pūkis  tapo drąsus katinukas, bet iki šiol dar nekniaukia. Jo "kniaukimą" galima tik pamatyti :)) , jis išsižioja ir išleidžia garsą panašų į sučepsėjimą (w)  Prieš savaitę sukniaukė, bet tas kniaukimas nebuvo panašus į "Miaaau" , tai buvo tylus, vos girdimas garsas (palyginimui, lyg iš visų jėgų sunkiai tariamas garsas žmogaus, kuris labai labai užkimes). :-(

Smalsumas veda paklausti: kas čia galėtu būti mūsų Viršgarsiniam Pūkučiui?
Gal tai tik jo išskirtinis bruožas, o gal kas nors rimto? :X
 
Jeigu sirgtų, manau, pastebėtumėte. Tad tai greičiausiai bus toks charakterio bruožas. Ir tai šaunu. Štai mano vienas kieminukas cypauja, kaip peliukas, jokio "Miaauu", o tik tylutėlis "Iau".
 
kai turėjom vieną mažutę katytę, kokio pusantro mėn., ji nemokėjo kniaukti, dėl to, kad... dar nemokėjo. ji sakydavo "YYY?"kadangi namie buvo kitų katinų, pamažu išmoko. oi, net labai išmoko:D gal saviškį pamokykit?:))
Puslapiai: 1
Skaito temas (1 svečių)
Sprendimas: The site runs on the 1C-Bitrix       Dizainas: DESS