lt

Paaukoti per

Kiti būdai paremti

Apklausa


Iš viso: 2598479
Šiandien: + 7558
Naudotojo vardas:

Slaptažodis:


Prisijungti

Pamiršote slaptažodį?
Registruotis

Kaip išspręsti lauke gyvenančių kačių tualeto problemą?

Puslapiai: 1
RSS
Kaip išspręsti lauke gyvenančių kačių tualeto problemą?
 
Prašau patarimo: gyvename sodų bendrijoje, šeriame tris lauke gyvenančias kates (2 katinai ir 1 sterilizuota katė). Tačiau visus tualeto reikalus jos atlieka kaimynų (jie verčiasi daržovių auginimu ir pardavimu) arba mūsų pačių darže arba šiltnamyje. Dėl šios priežasties nuolat kyla nesutarimų su kaimynais. Gal galite patarti, kaip būtų galima išspręsti šią problemą?
 
Tikrai geras klausimas :-{ Labai abejoju ar tai įmanoma kažkaip pakeisti. Nuo kaimynų gal kokia aukštesnė tvora padėtų, o štai patiems... Katėms patinka minkšta papurenta žemė. Galbūt darže išskirti joms kokį spec.plotelį? Jei pastebite, kad jame padaro- duokite mėgstamiausių skanukų, jei pastebite, kad daro darže- subarkite. Tiesą sakant ir man šis klausimas labai aktualus, gal kas nors su patirtimi prisijungs.
 
Aš žinau tik tris variantus: aukšta tvora, šuo kaimynų kieme arba spec.milteliai, kurie atbaido kates(girdėjau, kad yra kažkas tokio, bet nieko tikslaus nežinau). Nors mes dėl tos pačios priežasties, įkalinome savo laisvę mėgstančią katytę visam laikui namuose, ir jau niekada neišleidžiam į lauką, nes gavom rinktis: neišleidžiam arba kaimynai nunuodys. Galbūt Jūsų kaimynai bus supratingesni ir kartu rasite išeiti, kad, neduok Dieve, nenukentėtų katiniukai*^
 
Vargu, ar tvora padės, jos tikrai ras pro kur įlisti. Be to, negaliu prašyti kaimynų, kad jie - dėl mūsų katinų - apsitvertų savo daržus.
Kol kas realiausiai išeitis, kiek teko skaityti, kaip jus rašot - išskirti jiems plotą :) Bandysim kalti smėlio dėžę ar pan. ir patraukti kačių dėmesį kokia nors katžole. Tik bijau, kad mūsų sodas netaptų visų apylinkės katinų viešuoju tualetu...
 
Sodininkyste.lt skaičiau apie rūtas. Pasirodo rūtų kvapas atbaido šunis ir kates. Pabandykite apsodinti nuo kaimynų pusės rūtomis, gal jos neis ten.
Puslapiai: 1
Skaito temas (1 svečių)
Sprendimas: The site runs on the 1C-Bitrix       Dizainas: DESS