lt

Paaukoti per

Kiti būdai paremti

Apklausa


Iš viso: 2598352
Šiandien: + 7431
Naudotojo vardas:

Slaptažodis:


Prisijungti

Pamiršote slaptažodį?
Registruotis

Kaip pasigaminti rankove po sterilizacijos?

Puslapiai: 1
RSS
Kaip pasigaminti rankove po sterilizacijos?
 
Sveiki,

gal kas turi patirties, kaip pasigaminti "rankove", kuria uzdeda po sterilizacijos, kad nekrapstytu siuliuku. To bliudo, kaip jis vadinasi nepamenu, deti nenorime, nes greiciausiai i pagalba pakrapstyt siuliuku atskubes mazoji katyte - globotine (jai vis dar ieskome seimininku: http://www.gyvunugloba.lt/lt/adoption/g.37043) :) Gal kas turi brezinuku ar aiskiu nuotrauku?

Is anksto dekoju uz atsakymus!
 
Kai sterilizavau savo katytes Senamiesčio klinikoj, daktaras padarė joms marškinukus iš plono, bet tvirti ir tampraus elastinio binto (bet čia, matyt, reikia mokėti, kad kur per daug neįtemptum ir neužspaustum kokios kraujagyslės). Tas bintas buvo juodos spalvos, tai mano rainiukės atrodė kaip iš kokio spec. pajėgų būrio :) Nei viena katytė rūbelio "nenusirengė", bet ir judėti bei žaisti jis visai netrukdė.
Neseniai sterilizavau benamę katę Rekso vet. klinikoj, operavo gydytoja Birutė, tai ji padarė kažkokią paslėptą siūlę ir susiuvo tirpstančiais siūlais, tad po trijų parų po operacijos (katė labai pikta, tad dėl visa ko pirmom dienom po sterilizacijos buvo palikta stacionare) atidavė katę man be jokių rūbelių ir net siūlės nereikėjo išimti. Liepė tik žiūrėti, kad katytė ant šalto paviršiaus negulėtų.
 
Galbūt pagelbės Aušros dienoraštis:) http://sos-gyvunai.lt/lt/bendravimas/grupe/6/dienorastis/3569/
Puslapiai: 1
Skaito temas (1 svečių)
Sprendimas: The site runs on the 1C-Bitrix       Dizainas: DESS