lt

Paaukoti per

Kiti būdai paremti

Apklausa


Iš viso: 2598479
Šiandien: + 7558
Naudotojo vardas:

Slaptažodis:


Prisijungti

Pamiršote slaptažodį?
Registruotis

Šuneliui cukrinis diabetas. Pasidalinkite patarimais.

Puslapiai: 1
RSS
Šuneliui cukrinis diabetas. Pasidalinkite patarimais., cukrinis diabetas, patarimai
 
Sveiki, tikriausiai atsiras tarp mūsų svetainės lankytojų, kurių šuniukai serga cukriniu diabetu. Galbūt turite patirties ir galėsite duoti naudingų patarimų? Būsiu be galo dėkinga. Mano kalytė niekad nebuvo nutukusi. Priešingai - maža ir grakšti. Mėgdavo konservus ir natūralų maistą (paprastai tai mėsa (liesa) ir daržovės). O šiandien nutiko taip, kad savo mylimam gyvūnui privalau pakeisti mitybą iš esmės.
Kokį maistą šuneliui siūlote (kokie gamintojai)? Ar esate susidūrę su problema, kai šunelis nevalgo spec. sausų pašarų?
Galbūt siūlote konservus? Kokių gamintojų? Gal žinote daugiau konservų gamintojų be Royalio ir Vet-Concept? Ar jų įsigyti galima tik internetu?
Kokie pašarai Jūsų augintiniui skaniausi?
Specific ir Eukanuba maniškei visiškai nepatinka..

Susidūriau su problema, kai bandau siūlyti įvairių gamintojų pašarus, o tai ne pigu, nes reikia pirkti pakankamai didelėmis pakuotėmis. O tada nevalgo.. Paskelbusi ji man bado streiką.
Cukraus kiekis kraujyje labai didelis. Todėl apie naminį maistą (ką kalytė labiausiai mėgsta) reikia pamiršti. Žinoma, stengiamės gyventi aktyviai, sportuojant reguliuoti gliukozės kiekį.  Priverstiniai pasivaikščiojimai - taip pat tragedija. Stovi įsispyrusi nagais į asfaltą - "NAMO" ir viskas.

Ačiū už patarimus:)
 
Galbūt Jūsų augintiniui taikomas gydymas insulinu? Galbūt pažįstate žmogų, kurio augintiniui taikomas insulininis gydymas? Labai reikia pasikonsultuoti. Be insulino neišsiversiu. [hm]  Pradėsiu ieškoti reikiamos įrangos gydymui. Galbūt kažkas turite jaun nebereikalingą? Galbūt parduodate? Ačiū.
 
Tema užvesta jau senokai :-( Kaip ligoniukas?
 
Ačiū, viskas kol kas gerai:) Taikome insulininį gydymą. Maitinamės spec. maistu. Buvo labai sunku pratintis prie spec. maisto, kovoti, kad kepenys nenustotų veikti, bandyti taikyti įvairias insulino dozes, kol pagaliau pataikėme.. Dabar jau aš galiu visiems, kam nutiko tokia bėda, patarti, nuo ko pradėti, kaip prikalbinti gyvūnėlį visiškai pakeisti mitybos įpročius, kaip ir kokiu būdu mažiausiai sukeliant skausmo imti kraują ir kt. Jei kažkam reikės patarimo, skambinkite, rašykite: 861558898; orinta.valiuniene@gmail.com.
Turime atliekamą kraujo matavimo aparatą (reikia nuolat pasipildyti juostelėmis).
Puslapiai: 1
Skaito temas (1 svečių)
Sprendimas: The site runs on the 1C-Bitrix       Dizainas: DESS