lt

Paaukoti per

Kiti būdai paremti

Apklausa


Iš viso: 2598352
Šiandien: + 7431
Naudotojo vardas:

Slaptažodis:


Prisijungti

Pamiršote slaptažodį?
Registruotis

kates psichologines problemos, prasome pagalbos patarimais.

Puslapiai: 1
RSS
kates psichologines problemos, prasome pagalbos patarimais.
 
Sveiki, turiu maždaug dviejų metukų katytę, pasiėmėm ją iš vet. klinikos, ten kažkas ją paliko užmigdymui.. Namie pas mus ji jau keturi mėnesiai, nuo pirmos dienos buvo drąsi ir žaisminga, dūko, bendravo. Dabar jau savaitę elgiasi keistai. Atrodo kad mato ir girdi ko negirdim mes, pasidarė pasyvi, nežaidžia, bėga nuo savo žaislų, slapstosi, vaikšto nuleidus ausis ir vos ne palei žemę prigulus. Į vieną kambarį, kuriam kartu su mumis miegojo lovoj net nebekelia kojos, jei atsinešu, pabėga iškart. Gal kas esate su tuo susidūrę ir galite patarti kas galėtų būti mano katytei? Nuskriausti jos niekas negalėjo, išgąsdinti irgi, kitų augintinių neturim. Neramu dėl jos man.. :-(
 
O gal namuose turite vaiduoklį? :) Katės labai gerai juos jaučia.... Beje, kaip ir sėlinančią kurio nors iš šeimininkų mirtį... Savaitę ar dvi jos būna tarsi išprotėjusios...
 
O del ko katyte atnese uzmigdyt? Cia praverstu gero veterinaro konsultacija. Po visom sitom keistenybem gali sleptis kokia nors liga. Juk daugeli ligu lydi elgesio pokyciai.
 
Na tikiuosi neturim namie vaiduoklio  (w) ir šeimininkai tfu tfu tfu sveiki... Jau šiek tiek konsultavomės su veterinarais, bet kadangi katytė puikiai ėda, ir su gamtiniais reikaliukais viskas gerai, tai nelabai ką ir gali kol kas patarti. Jei greitu metu nepasikeis niekas, reikėtų gal kažkokius tyrimus atlikti, bet neįsivaizduoju kokius. Dėl ko atnešė užmigdyti, nežinau, veterinarai tik minėjo, kad lyg atsibodo katytė ir tiek.
 
Dėl vaiduoklių esu ir aš kai ką girdėjusi. Mano dėstytoja gyveno name su labai spalvinga istorija. Turėjo katę, pasakojo viską jau seniai, taigi jau dabar visko nepamenu, bet esmė ta, kad katė tikrai keistai elgdavosi, į kai kuriuos kambarius neidavo visiškai, dažnai atrodydavo lyg kažką sekioja, stebi, nors kambaryje visiškai nieko nebūdavo, kartais nė iš šio nė iš to pradėdavo garsiai, piktai kniaukti. Na bet namuose ir be šito dėjosi keisčiausi dalykai, katės elgesys nebuvo vienintelis. Žmonės kreipėsi į egzorcistą, po visų seansų viskas baigėsi.
 
Taip, apie vaiduoklius ir aš lygiai taip pat girdėjau ir skaičiau. O dėl giltinės sėlinimo į namus, aš pati asmeniškai stebėjau dviejų kačių elgesį likus porai savaičių iki šeimininkų mirties. Ir kas svarbiausia, kad šeimininkai nebuvo seni ir tik vienas buvo ligotas. Katės tokiems dalykams yra labai jautrios.
 
Aš dar nelabai katukų specialistė, apie vaiduoklius irgi nedaug žinau.. :) bet iš žemiškų teorijų, tai galim prisimint, kad pavasaris, dažniau atidaromi langai, gal kokią ausytę perpūtė, ir dėl to taip jautriai į aplinką reaguoja.. dar turėjau dantukų teoriją, bet rašot, kad ėda puikiai.
 
Na, kol kas egzorcizmo atsisakysim, tikėkimės kad čia žemiškos problemos... Ačiū už patarimus ir mintis ir visiems, lėksim pas veterinarus pirmadienį, perpūstos ausytės teorija man atrodo labai tikėtina. Kai taip keistai elgėsi mažulė, nežinojau nė ką galvoti, valgo gerai, reikaliukai gamtiniai irgi ok, tai nežinau ko griebtis. Nepagalvojau apie kitus negalavimus. Tikrai vis atviri langai, greičiausiiai ir bus ausytes perputę mažutei, taip vengia triukšmo, lanksto ausytes, juolab neseniai išsigydėm nuo ausų erkučių, gal ne iki galo..Reikės dėl šių reikaliukų pasitarti su veterinarais. Dėkui dar kartelį už pagalbą  [}
Puslapiai: 1
Skaito temas (1 svečių)
Sprendimas: The site runs on the 1C-Bitrix       Dizainas: DESS