lt

Paaukoti per

Kiti būdai paremti

Apklausa


Iš viso: 2598479
Šiandien: + 7558
Naudotojo vardas:

Slaptažodis:


Prisijungti

Pamiršote slaptažodį?
Registruotis

Šeškiukų ligos. Prašome patarimo.

Puslapiai: 1
RSS
Šeškiukų ligos. Prašome patarimo.
 
Turime naujokus - du šeškus, o tiksliau - šeškes. Merinos jau ne jauniklės, abidvi sterilizuotos. Tik va vienai šeškytei bėda: prieš kelis metus jai buvo pašalintas auglys prie uodegytės. Tuo pačiu atlikta ir sterilizacija. Netrukus po operacijos šeškiukė pradėjo plikti. Dabar ji plaukų turi tik ant galvos ir kaklo. Žmonės šeškytės pas veterinarus nevežė.
Plikutę šeškiukę ruošiamės vežti pas gydytojus.  :=]

Vis dėlto norėjome paklausti, gal kažkas daugiau esate susidūrę su šeškiukų odos ligomis, pažįstate specialistus, gydančius graužikus, turite patirties ir norėtumėte pasidalinti? 8)  Būsime labai dėkingi:)


Rašykite čia, šioje temoje, arba skambinkite Aušrai: 868496937
Redaguota: OrintaV - 2011 03 17 18:42:21
 
Su šeškute būtinai vykit pas gydytoją. Šeškai nėra graužikai, o plėšrieji gyvūnai, todėl ne graužikų specialisto reiktų ieškoti. Aš asmeniškai su šeškų uodegų augliukais nesu susidūrusi, bet kiek teko skaityti, nuplinka tik aplink auglį. O aprašytas nuplikimas labiausiai tikėtinas dėl problemų su antinksčiais.
 
nepasirašiau  8)
 
Ačiū, Julija už patarimus. Kai šunys šitaip nuplinka - įtariama pirmiausia mityba, alergija, tada gimdos/ kiaušidžių susirigimai, augliai ir inkstų problemos.  [hm]
 
nėr už ką. Tikiuosi gydytojas pagelbės šeškutei  :$
 
Šešis metus laikiau šeškutį. Deja, jie dažnai turi problemų su hormonais, o to pasekmė ir yra nuplikimas. Dažniausiai plinka uodega, nugara ir kakliukas. Jei reikdavo veterinaro pagalbos, važiuodavome pas gyd. Kvyklį "Senamiesčio klinika". Jis tikrai nėra naujokas dirbant su šeškais. Dar žinau, kad Ūdraitės klinika užsiima šeškų gydymu, bei Justiniškių klinika. Visi kiti tik spėlioja.
 
aha, Kviklis tai tikrai geras daktaras :)

______________________
Kiaušidžių navikai
Puslapiai: 1
Skaito temas (1 svečių)
Sprendimas: The site runs on the 1C-Bitrix       Dizainas: DESS