lt

Paaukoti per

Kiti būdai paremti

Apklausa

Iš viso: 2483863
Šiandien: + 26182
Naudotojo vardas:

Slaptažodis:

Prisijungti

Pamiršote slaptažodį?
Registruotis

Grindos metodai

Puslapiai: 1
Atsakyti
RSS
Grindos metodai, sunu likimas

sveiki, norejau suzinoti koks likimas laukia suniopatekusio i grinda? ka jie daro su senais niekam nereikalngais sunimis?ir kokiu budu jais atsikrato!zinau kad tema ziauri bet man svarbu suzinoti!

JUSTE, jeigu esate jautrus žmogus, tai gal neskaitykite, bet iš kitos pusės Jus turite teisę žinoti, nes tai vyksta: http://sos-gyvunai.lt/communication/blog/Ilonos/456.php?phrase_id=87011

Man labai reikia tikslaus grindieciu aprasymo. Dabar musu rajone jie siauteja.

Siaubas. Gelbekite ka tik galite, kad nepakliutu. Jei yra jusu seriamu gyvunu, tvirtinkite, kad tai jusu augintinis, kad daznai buna lauke todel baikstus. Sakykite viska, meluokite issijuosdama. Jega neduokite gyvunu. Sakykite, kad tai jusu kiemo gyvunai, visu gyventoju.  Esu girdejusi, kad jie negali paimti gyvunu is namo kiemo. Tiesa tai buvo uzdarame senamiescio kieme. Tuomet jie Grindieciai sake, kad negali paimti, nes tai yra bendra gyventoju nuosavybe.

Beveik visi gyvunai yra numarinami. Jie sakosi, kad migdo gyvunus, bet reiliai kas ten juos zino.....

Citata
Svečias parašė:
Siaubas. Gelbekite ka tik galite, kad nepakliutu. Jei yra jusu seriamu gyvunu, tvirtinkite, kad tai jusu augintinis, kad daznai buna lauke todel baikstus. Sakykite viska, meluokite issijuosdama. Jega neduokite gyvunu. Sakykite, kad tai jusu kiemo gyvunai, visu gyventoju.  Esu girdejusi, kad jie negali paimti gyvunu is namo kiemo. Tiesa tai buvo uzdarame senamiescio kieme. Tuomet jie Grindieciai sake, kad negali paimti, nes tai yra bendra gyventoju nuosavybe.
Mano kiemo katytes visos strilizuotos ir su pakirpta ausyte. tik vienas katinas meilutis ryziulis labai myli zmones ir bega is kart, jei pakviecia. del jo bijau..

su Grinda yra sutarimas, kad kaciu, su pakirpta ausimi jie negaudys.
jie vazineja su berods baltu autobusiuku (dydzio kaip mikriukai buna), kazkas uzrasyta ant sonu - gal Grinda..

Turetu negaudyti su apkirpta ausimi, bet girdejau, kad ne visuomet taip buna. Reiketu atsiminti, kad uz kiekviena sunaikinta gyvuneli Vilniaus savivaldybe moka Grindai pinigelius, kazkur apie 28 Lt. Tokia negyvo kunelio kaina. Gal dabar savivaldybe paskendui skolose jau nemoka, bet Grinda fiksuoja kaip skola. Saugokite savo globojamus katinelius. Gal geriau tokius prijaukintus katulius nors ir laikinai paimti i namus, uzdaryti rusiuose ar dar ka nors sugalvoti, kol Sungaudziai 'dirba' rajone.
Uzrasas ant mikriuko labai grazus " GYVUNU GLOBOS TARNYBA'. Neduok dieve tokios globos niekam....

Monika, yra susitarimas, bet. Grinda yra Grinda ir deja deja...  Dar yra toks punktas, kaip: gyvunas su pakirpta ausyte bus gaudomas, jei jis yra akivaizdziai sergantis.
Kaimyne mate, kaip puse 6 ryto jie stovejo gretimam kieme. Tokiu laiku dar tamsu, o jie sedi masinoj, laikrasti skaito. Tai nemanau, kad labai ten ziuri i juos...

puse 6???? nelabai galiu patiketi..

Citata
Ramute J parašė:
Turetu negaudyti su apkirpta ausimi, bet girdejau, kad ne visuomet taip buna. Reiketu atsiminti, kad uz kiekviena sunaikinta gyvuneli Vilniaus savivaldybe moka Grindai pinigelius, kazkur apie 28 Lt. Tokia negyvo kunelio kaina. Gal dabar savivaldybe paskendui skolose jau nemoka, bet Grinda fiksuoja kaip skola. Saugokite savo globojamus katinelius. Gal geriau tokius prijaukintus katulius nors ir laikinai paimti i namus, uzdaryti rusiuose ar dar ka nors sugalvoti, kol Sungaudziai 'dirba' rajone.
Uzrasas ant mikriuko labai grazus " GYVUNU GLOBOS TARNYBA'. Neduok dieve tokios globos niekam....
uz kiekviena gyvuna jiems nieks nemoka, anksciau gal taip budavo. Yra nustatytas biudzetas. Teko girdeti, kad siuo metu vos tik atnestus mazus kaciukus migdo, nes ju yra labai daug. Kitas dalykas jie zmonems meluoja, kad gyvunai pas juos laikomi tol kol nepadovanojami :(

Citata
Monika Jankauskaitė parašė:
puse 6???? nelabai galiu patiketi..
Taip, puse 6. Uzvakar ir mano mama mate ta pati vaizda.

norejau paklausti,3 metus maitinu antakalnyje kaciukus, dazniausiai tai buna tie patys 5 katineliai, o vakar vienas vyras mane uzsipuole ir grasino iskviesti policija , tai nesupratau cia nusikalstama veikla?

nu va siandien po sitiek laiko neatejo nei vienas katinas, jauciu tas vyras iskviete ka nors :( nes taip dar nebuvo :(. O gal zinot jei GRINDA paima katinelius galima juos is ten pasiimti? rytoj ryte reikes pasiskambinti ten

Šiandien, važiuodama pro Kalvarijų ir Konstitucijos sankryžą, pirmą kartą gyvenime pamačiau atidarytą "Grindos" furgoną ir jos darbuotojus purvinais kombinezonais su specialiais narvais gaudyklėmis rankose - nešė iš kiemo tris narvus, atrodė, tušti, bet pagal svorį matėsi, kad kažkas jose yra...:( Net nupurtė... Vargšai gyvūnėliai, bent numirti jiems leistų šiltai ir civilizuotai...

Tragedija ta grinda. Ji yra netoli mano namų. Siaubas baisu net pažiūrėti kokia aplinka.... Gaila, kad žmonės taip nemyli gyvūnų... [hm]

Mini mis, as irgi maitinu pora katinuku ir buvau labai issigandusi kai dabar jau kokia savaite ju nemaciau, bet vakar vel atejo. Is grindos galima pasiimti atgal gyvunus, bet visu penkiu vienam zmogui niekas neduos...

Tai gal reiktų susitarti su pažįstamais,kad paimtu,o paskui atiduotu jums
Puslapiai: 1
Atsakyti
Skaito temas (1 svečių)
Atsakymų forma

Pranešimo tekstas*
Įkelti bylas ir vaizdusVilkite bylas įkėlimui čia
Vilkite bylas čia
Įrašų nerasta.
Įkelti nuotraukas

Sprendimas: The site runs on the 1C-Bitrix       Dizainas: DESS