lt

Paaukoti per

Kiti būdai paremti

Apklausa

Iš viso: 2630119
Šiandien: + 16741
Naudotojo vardas:

Slaptažodis:

Prisijungti

Pamiršote slaptažodį?
Registruotis

Dėl gyvūno atpažinimo

Puslapiai: 1
Atsakyti
RSS
Dėl gyvūno atpažinimo, Informacija apie gyvūna ant ankaklio

Neseniai buvo dingusi Drebulyte (Broske), kuria yra priglaudusi ta pati moteris, is Grindos isgelbejusi Bite. Aciu Dievui, vakar ji atsirado :)) Taigi Broskes seimininke Zana kviecia visus gyvunu turetojus neatidelioti ir tuoj pat savo gyvuneliams uzdeti pakabukus su jo vardu, tel. nr. ir/ar adresu. Maza kas gali atsitikti: vaikai ar patys suaugusieji vedziodamai nesuziuri, galbut gyvunas rujoja, o galbut yra neseniai paimtas is prieglaudos, pratinasi gyventi is naujo ir stai ji isgasdina keistas triuksmas ir jis neatsisukdamas lekia kiek kojytes nesa, kad jo tas triuksmas "nepagautu". Gaila, bet daznas kelio atgal namo nesurada!
Nemanykit, kad Jums to negali atsitikti! Neatsipalaiduokit, prisekit informacija apie gyvuneli ant antkaklio - ji visiems bus matoma. Juk daznas zmogus net neitaria, kad pas gyvuna kazkur kune yra ideta mikroschema...
Puikus ir sektinas pavyzdys, kaip Pifas.lt yra padares - kiekvienam gyvuneliui yra uzdeti pakabukai su gyvunelio vardu, buveines pavadinimu ir tel. nr. Taigi, jei nuklydes gyvunelis tures identifikacinius duomenis ant ankaklio, apie ji bus greiciau pranesta seimininkui. Visi bus patenkinti  ;)

Labai geras patarimas, ypač šuniukams. O katėms...net nežinau. Maniškės išsineria iš jų, viena kitai padeda nugraužti arba net užsismaugia :( Nuleidau rankas, nors žinau, kad pakabukas labai padėtų, kai pradės eiti į lauką (nors šia idėja jau labai abejoju, prisiminusi dar neseną patirtį).
Žmogus, priklausantis katei :-)

As esu taip padarius. Mano grazuole nesioja antkakliuka su "deimanciukais", o is kitos puses esu parasius duomenis :)

visu pirma dziaugiuosi kad Broske grizo:))  [}
labai geras pranesimas,100proc. pritariu. manau ta informacija turi buti isorineje puseje, kad iskart aplinkiniu butu pastebeta, nes ne visi nuiminetu antkakli tikedamiesi rasti informacija vidinej pusej. :-{

Gal galetu kas man pasakyti, koks antkakliukas geriausias ir kur graviruoja duomenis?
Odeta, kas negero gali nutikti?

Citata
grazina rašo:
Odeta, kas negero gali nutikti?

Oi, daug kas gali nutikti. Su antkakliuku ar be - išsigimėliams nerūpi, jei katelė perbėga skersai kelio. O Grinda irgi gaudo ir su antkakliukais ir be - pati mačiau. O kol šeimininkai sumoja kas ir kaip, tai katelės siela jau ir į dangų nuėjus :( Grinda ir sterilizuotus gaudo - tiek katinukus, tiek kateles. Blogiausia, kad katelę sunku patikrinti dėl sterilizacijos, juk turėtų paleisti, ar ne? Deja, paskaitykite Grindos skelbimuose: jei katinas, tai dar vienas kitas kastruotas, o jei jau patelė, tai visada rašo, kad nesterilizuota. Netikrina jie išsamiai, nerūpi jiems! O pabandykite visiems trims (aš čia apie save) mikro čipus sudėti - taigi 300 teks pakloti! Ir dar kažin, ar tuos mikročipus Grinda tikrina? Tikiuosi, kad neis katinai toli nuo namų, bet turim "fainų" kaimynų, gali juk ir specialiai iškviesti...
  O rašiau, kad visko gali nutikti, tai iš savo karčios patirties. Paskaitykit, siunčiu nuorodą.

http://sos-gyvunai.lt/communication/blog/Odeta/249.php

Citata
Odeta Motiek rašo:
   O pabandykite visiems trims (aš čia apie save) mikro čipus sudėti - taigi 300 teks pakloti!

Odeta, jei Vilniaus adresu registruojate ir čipuojate savo katinus, tai jums nereikės už kiekvieną mokėti po 100 lt. Berods kaina yra 10 lt, tiksliai nžn.
Kai aš Vilniuje čipavau savo šunį, tačiau registravau visai kito miesto adresu, tai tada man reikėjo mokėti 100 lt. Tai buvo 2008 m.

Citata
Renata M. rašo:
Berods kaina yra 10 lt, tiksliai nžn.

Jei registruoji katinus, tai KAS MĖNESĮ reikia mokėti - tas pats išeina. Kiek žinau, registruoti reikia, jei gyveni daugiabutyje, o nuosavoje valdoje nereikia. Kaip čia tiksliai sužinoti?

Kaip suzinoti?Paskambinti i Gyvunu registracijos centra ir suzinoti:)

Citata
Odeta Motiek rašo:
   Quote    Renata M. rašo:

Berods kaina yra 10 lt, tiksliai nžn.    

Jei registruoji katinus, tai KAS MĖNESĮ reikia mokėti - tas pats išeina. Kiek žinau, registruoti reikia, jei gyveni daugiabutyje, o nuosavoje valdoje nereikia. Kaip čia tiksliai sužinoti?

Taip, jei gyvenat Vilniuje daugiabutyje, reikes moketi mokesčius (nebet registruotumet pensinio amžiaus žmogaus vardu - mokesčiu nereikes moketi). Jei gyvenat nuosavame name, sumokate vienkartinį registravimo mokestį, jums sučipuoja gyvūnus, o jūs kas mėnesinių mokesčių nemokat.

Liuks tada! Registruosiu mamos vardu, tik reikia susižinoti kur registruoja Antakalnyje. Gal kas jau žinot? Ar yra kokia visiems bendra tarnyba?

netoli Savanoriu prospekto,yra Zemaites g.ten yra mazyte Kedru gatvele ,tik numerio neatsimenu.ten yra vilniaus miesto gyvunu registracijos centras,nuo rajono tai nepriklauso.Gyvunai registruojami ir cipuojami ten.Reikia tureti su savimi asmens dokumenta ir gyvuna.O siaip yra toks telefono nr.118.,kur jums ir tikslu adresa ir tel nr. ju pasakys:):):)Keisti tie zmones:)

Gyvunu registracijos centras Vilniuje randasi Kedru g.6.Tel.2338060.Mob.867457844.Ten jums tiksliai viska pasakys:):):)

Skambinau tuo 118, tai davė Grindos adresą, esą ten gyvūnai registruojami. Bet aš prie Grindos neturiu jėgų net prisiartinti :( Ačiū už telefoną ir adresą

Citata
Svečias rašo:
Gyvunu registracijos centras Vilniuje randasi Kedru g.6.Tel.2338060.Mob.867457844.Ten jums tiksliai viska pasakys:):):)

Labai labai ačiū!!! Tikrai niekas nereklamuoja šios akcijos ir veterinarai neparekomenduoja. Mes ką tik su sūnum ir visa katinų šarančia grįžom iš Kedrų 6, Usurskis, Micė ir Pupcė JAU SUČIPUOTI!!! Pataikėm ant tos dienos, kada darbuotojai iš Kauno čipuoja, susiskambinau jūsų duotuoju numeriu ir nulėkėm. Į banką tereikės sumokėti 9 litus. Oi, baisi buvo mūsų kelionė, nes boksiukų neturim. Katelės verkė visą kelią, kailis nuo streso ėjo kuokštais... Bet mes jau namie, ilsimės ir atsigaudinėjam. AČIŪ UŽ REKOMENDACIJAS!!!  [}
Puslapiai: 1
Atsakyti
Skaito temas (1 svečių)
Atsakymų forma

Pranešimo tekstas*
Įkelti bylas ir vaizdusVilkite bylas įkėlimui čia
Vilkite bylas čia
Įrašų nerasta.
Įkelti nuotraukas

Sprendimas: The site runs on the 1C-Bitrix       Dizainas: DESS