lt

Paaukoti per

Kiti būdai paremti

Apklausa

Iš viso: 2483985
Šiandien: + 26304
Naudotojo vardas:

Slaptažodis:

Prisijungti

Pamiršote slaptažodį?
Registruotis

Viktutė

Puslapiai: Atgal 1 2
RSS
Viktutė

Stai filmukas apie mane
http://www.youtube.com/watch?v=lDDu4i-pwVE
Redaguota: Juleé - 2010 03 14 20:09:50

Super. O kur spalvos?  :-[  O ką ji ten tokį siūbuojantį gaudė?  :$

Neringa, ten katytė lyg nieko siūbuojančio negaudė - tai tikriausiai kamera pasislepia už kampo ir fiksuoja Skipės sėlinimą link kameros. Fone skamba "strange", o tai reiškia, kad Skipei kažkas labai įdomu ir nežinoma :) Man patiko filmukas, ačiū  [}
Žmogus, priklausantis katei :-)

Labai grazus filmukas! Meniskas...

Man pastorosios savaites buvo pilnos isbandymu. Viskas prasidejo nuo to kad viena diena man nedave valgyti, as jauciausi izeista, poto mane uzdare i narva ir idejo i judanti kambari, vadinamu masina.  Mane atvezi i kazkoki pastata kuriame kazkiek laiko pasedejome kartu su sunimi. Dar veliau mane inese i kita kambari kur man suleido vaistu, nuo tada kazkiek laiko nieko neprisimenu. Prisimenu tik ai kad staiga atsiduriau masinoje, greit atsiradau mano mylimuose namuose, as maciau pilna aliucinaciju. Kai aliucinacijos pradejo dingti pamaciau visa seima, pabandziau pavaikcioti, bet man svaigo galva.

Greit pastebejau kad turiu kazkokia antra oda kuri man trugde vaikscioti. Visa savaite buvau meili, dugti nesugebejau, nes drugde antra oda, Vakar mane dar karta nuveze veterinara, tai vyko labai greitai apverte ant nugaro ir kazka dare su pilvuku, bet man buvo labai baisu, grizus namo gavau skanestu ir viska uzmirsau. Siandien ivyko stabuklas, as galejau laisvai begioti nes man nueme antraja oda, jus neisivaizduojat kiek as daug energijos turejau, visus namus apibegau kaip viesulas, nevisi sausanosiai patenkinti tuo kad as ir vel tokia kaip anksciau, bet svarbu kad man gerai.

Baisu baisu buvo Viktutei- Skiputei  *^  Bet dabar viskas bus tik geriau- ramiau ir meiliau  ;) Būk sveika ir parodyk sausanosiams kas namie caras (s)

Na tai ką šian pirmi metai kaip esu dabartiniuose namuose, dar prieš metus dar išsigandus gulėjau šeiminkei ant kelių kol į mane plešrūno akimis žiūrėjo dabartinė mano draugė Lora, dabar sau atsipalaidavusi guliu ant sofos, jau beveik užmiršau kas buvo prieš metus, su šuniuku labai greit susidraugavom, tačiau tada prasidėjo perdėta meilė,  kuri greit aprimo. Man visi metai buvo faini, bet labiausiai patiko Kalėdos ypač medis pilnas kamuoliukų, oi kaip pykstavo šeimininkai, o man būdavo linksma :D . Labiausiai nepatiko vasara, kai šeiminkai nakvodavo sode ir nekčiai mane palikdavo vieną, man labai nepatinka vienatvė :( Na artinasi mokslo meti tai nakvoti vienai nebeteks :)
Na tai ką štai koks trumpas mano metų aprašymas :)

O, kokios AKYS  [} Kaip šaunu, Viktutei- Skiputei pavyko susidraugauti su Lora  ;)  Būkite sveiki ir linksmi  (x)

Sveiki, gyvenu gerai, nors senokai rašiau :)
Per tą laiką truputi pasikeičiau: pradėjau eiti šeiminkam ant kelių ką ankščiau retai darydavau. Kokių nors įdomesnių įvykių nebuvo, ramiai sau gyvenu :)

Viktutė- Skiputė  [} Bučkis į nosiuką  [}
Puslapiai: Atgal 1 2
Skaito temas (1 svečių)
Sprendimas: The site runs on the 1C-Bitrix       Dizainas: DESS