lt

Paaukoti per

Kiti būdai paremti

Apklausa


Iš viso: 2630119
Šiandien: + 16741
Naudotojo vardas:

Slaptažodis:


Prisijungti

Pamiršote slaptažodį?
Registruotis

Rusnės (arba vienos iš laputaičių sesyčių) nauji namai

Puslapiai: 1
RSS
Rusnės (arba vienos iš laputaičių sesyčių) nauji namai
 
Sveika, žvali, išdykusi, baltutėlė ir besimėgaujanti gyvenimu - sunku patikėti, kad tai ta pati šunytė, kuri dar prieš dvi savaites nuotraukose žvelgė į mus baikščiomis, liūdnomis akimis ir purvinu, parazitų apsėstu kailiuku  http://pilietis.delfi.lt/news/ieskau-namu-siaubingai-apleistos-mazyles-laukia-jusu-pagalbos.d?id=50648350 . Taigi, preiš dvi savaites į mūsų namus atkeliavusi laputaitė gavo Rusnės vardą. Pirmą vakarą mažylės akys buvo kupinos baimės ir nežinomybės, bet neįtikėtinai greitai ji apsiprato naujoje aplinkoje. Jau kitą rytą mintinai žinojo, kur padėtas maistas ir vanduo, kur išėlioti laikraštukai ir kur jos miego kilimėlis. Šiek tiek baiminomės dėl savo antrojo šuns, dviejų metų cvergšnaucerio Upsiko ir jo reakcijos į mažylę, tačiau jau per porą dienų jų santykiai viršijo visus mūsų lūkesčius - "broliukas" jai atidavė savo miego namelį, savo mylimiausius žaislus, netgi leidžia gerti iš to pačio indelio. O ką jau kalbėti apie jų kasdienius šėliojimus... Kaip šeimoje juokaujame - jie vienas kitą įsimylėję. Tačiau, žinoma, buvo visko. Mažylę parsivežėme baisiai besikasančią ir išbertą, todėl prireikė ne vienos medicininių šampūnų, serumų ir vaistukų procedūros, kad galutinai išnaikintume visas bjaurybes, kėlusias mažylei didžiulį diskomfortą. Taip pat Rusnė buvo pasigavusi labai pavojingą žarnyno virusą, tačiau po savaitės kadienių vizitų pas veterinarą, trijų dienų lašelinių ir kitų vaistukų lašinimo, mažylė visai pasveiko ir dabar (aišku nelabai tuo patenkinta) gaudama griežtą ryžiukų dietą, atrodo lyg nė nebūtų sirgusi.
Taigi, dar kartą norėtume padėkoti S.O.S gyvūnų prieglaudai, kad išgelbėjo sesytes laputaites ir davė mums progą suteikti vienai jų visavertį gyvenimą mylinčioje šeimoje... Ir ji tikrai yra verta kiekvieno išleisto pinigėlio ir išlietos ašaros, traukiant ją iš ligos gniaužtų. Ačiū Jums!
 
Nuotraukėle;)
DSCN2575.jpg (813.36 Kb)
 
Kažkodėl internetas nenori leisti įkelti nuotarukų, todėl tiesiog pridedu nuorodą į jos albumą facebooke;))
 
http://www.facebook.com/media/set/?set=a.2127302351551.2103329.1515714896&type=1
 
Nė nepažint šuns :)
 
Ieva, tai Jums labai ačiū, kad suteikėte laputaitei Rusnei puikius namus! Jos sesutė, kurią pavadinome Ele, kaip tik dabar yra laikinoj globoj mano mamos namuose, kurios jai prireikė po akytės operacijos. Elei buvo "iškritusi" ašarų liaukutė, kurią veterinaras operacijos metu, įsiuvo ją atgal. Akytė sunkokai gijo, tad Elė dar reabilituojasi pas mano mamą, reguliariai keliauja pasirodyti pas veterinarus ir netrukus jau bus pasiruošusi ieškoti nuolatinių namučių. Tad ji vienintelė iš sesučių kolkas nepadovanota.
O į Rusnę tiesiog smagu žiūrėti, nes ji buvo pati mažiausia ir silpniausia iš visų sesučių. Dabar- tikra karalaitė [}
 
Sveiki! ;) pagalvojome, jog reikėtų apie save priminti;)) tai va, Rusnė tapo visos giminės ir net kaimynų numylėtinė - visi į svečius prašosi, dovanėles neša, žodžiu, visaip bando prisigerinti;) o ji jau sveikutėlė, gražutėlė, žmones be galo myli, žodžiu, patenkinta gyvenimu, tik va lauke truputį turim problemų - ant visų šunų loja ir slepiasi tarp kojų kai jie prisiartina, turbūt įprotis nuo svetimų šunų gintis nuo vaikystės pasilikęs;/ bet po truputį bandom parodyt, kad nepavojingi jai kiti šuniukai;)) su broliuku jie neišskiriami draugai;) o ir protinga be galo, tikra laputaitė - kai kažko užsinori, būtinai ras būdą kaip tai pasiekti, o komandą sėdėt jau po antro karto suprato;) vienu žodžiu, gyvename gerai;)) pažadame įkelti naujų nuotraukų!
 
O taip mes vaikštom lauke;)
IMG_0134a.jpg (671.33 Kb)
 
Taip šiltai aprengti su broliu susilaukiam daug praeivių šypsenų;)
IMG_0124a.jpg (799.26 Kb)
 
Vau, fantastika [}
 
Labai labai labai graži! Ir kailiukas koks nuostabus tapo[}
Puslapiai: 1
Skaito temas (2 svečių)
Sprendimas: The site runs on the 1C-Bitrix       Dizainas: DESS