lt

Paaukoti per

Kiti būdai paremti

Apklausa


Iš viso: 2434714
Šiandien: + 123650
Naudotojo vardas:

Slaptažodis:


Prisijungti

Pamiršote slaptažodį?
Registruotis

Rėja

Puslapiai: 1
RSS
Rėja
 
Sveiki, čia galima paskaityti apie Rėjos istorija - http://sos-gyvunai.lt/lt/bendravimas/grupe/6/dienorastis/kol-primimas-prieglaudlj-sustabdytas/
Nuostabu kaip likimas mus suvedė su Rėja... Pirmą dieną kai atvežė Rėją pirmą kartą mačiau tokį išsigandusį ir pasimetusį šunytį. : ( ji visad slėpė uodegytę ir bijojo kiekvieno mažo garso. Savanoriaudami Oze Edvinas ją nuolat nešiodavo ant rankų, taip ji nusiramindavo. Kitą dieną Edvinas pareiškė, jog su šeima kalbėjo ir jis įsivaikins Rėjutę..
[}
Jau praėjo kelios dienos ir Rėja vis nesiliauja stebinti mūsų! Ji labai greitai mokosi, paklusni, jos net nereikia komandų mokinti, nes ji supranta ką mes jai sakom. Oze būdama ji garso neišleido, tačiau nustebom kai sužinojom, jog ji ir neblogas sargybinis šuo... Kai guli Edvinui ant kelių ji pasijunta saugi ir pradeda mus saugoti ir loti ant praeivių, tačiau mokinam ją mandagumo.  (z)  Bet iš kitos pusės ji labai mylintis šuo... Kai tik su ja susitinku ji kulverščiais šokinėja, bėgioja aplinkui, kad net man galva apsisuka į ją žiūrint.  (z) Būtent šiandien mačiau Rėja jau visai kitokią, pasikeitusią ir jos akytės pilnos laimės.  [}

Čia pirmą dieną darytos nuotraukos, aprodėm jai senamiestį, vakarop ji jau visai buvo pavargus, Edvinas ją visą kelią ant rankų nėšė.  (z)
DSC01401.JPG (332.42 Kb)
DSC01407.JPG (213.61 Kb)
DSC01400.JPG (269.4 Kb)
Redaguota: judita - 2011 08 31 13:58:53
 
malonu skaityti tokias naujienas. vaikinas su tokia meile atsiliepia apie ta suniuka. Daugiau tokiu seimininku keturkojams.Pati auginu suni ir zinau, kad niekas taip neapdovanos meile namuose, kaip augintinis. O uz ju istikimybe ir meile turime atsilyginti tuo paciu!
 
Taip, aš džiaugiuos, kad Rėja papuolė į tokią šeimą, kurios jai reikėjo.
:$
Nes ji baikšti, tačiau su visos šeimos narių parama ji atgavo pasitikėjimą ir dabar laksto galvą iškėlus.  (z)
 
Kokia žavuolė ta Rėja:)) Nepaprastai smagu skaityti tokias istorijas iš naujų namų. Gyvenkit ilgai ir laimingai (x)
 
super:)
 
Pagarba tėvams, užauginusiems tokį puikų sūnų.
 
Ir ačiū Ilonai, kad jos dėka susipažinom su Rėja, nes būdama kažkam nereikalinga ir išmesta ji dar vis rado vilties ir pasitikėjimo atnešti Edvinui, jo šeimai, jo draugams ir man džiaugsmo. :)
 
Rėja jau apsipratus, linksma ir žavi visus savo judrumu. : ) Neseniai maudėm vonioj, tačiau nelabai patiko, bandė pabėgti, bet po maudynių saldžiai užmigo susukta į patalus. :) neseniai važiavom į sodą, susipažinom su taksu, mieste irgi susipažinom su daug šunų, netgi faną turim. :) Išlipus iš mašinos jautėsi kaip sava: gynė teritoriją, lakstė, šildėsi ant saulės...

Va, kelios nuotraukytės. Kuo toliau, tuo Rėja labiau atsiskleidžia. Ji tikras modeliukas!
DSC01413.JPG (254.3 Kb)
DSC01417.JPG (491.01 Kb)
DSC01420.JPG (527.24 Kb)
DSC01423.JPG (618.58 Kb)
DSC01424.JPG (488.82 Kb)
DSC01426.JPG (548.06 Kb)
 
Kadangi Rėja jau nebe tokia ir mažutė (deja, niekur neužmačiau, koks galėtų būti jos amžius) ir turbūt apsiprato naujuose namuose, reiktų nepamiršti ir apie jos sterilizacija :)  net neabejoju, kad Ilona paaiškino, kur ir kokios nuolaidos yra su SOS-gyvūnų sutartimi būtent šiai procedūrai  (x)
 
Citata
Gustė  Mickevičiūtė parašė:
Kadangi Rėja jau nebe tokia ir mažutė (deja, niekur neužmačiau, koks galėtų būti jos amžius) ir turbūt apsiprato naujuose namuose, reiktų nepamiršti ir apie jos sterilizacija :)  net neabejoju, kad Ilona paaiškino, kur ir kokios nuolaidos yra su SOS-gyvūnų sutartimi būtent šiai procedūrai  

Ilona ne tik paaiskino kur kas pigiau, bet ir padovanojo kalyte jau sterilizuota  [.|.|.|.]
Apie kiekviena gyvuna parasom informacija, kad jis buvo sterilizuotas. Gal tiesiog nepastebejai dienorastuko ;)
 
Tikrai manekenka :)
 
Šunytė ne tik sterilizuota, bet ir neseniai gavo savo pirmąjį skiepuką. :) Gaila, kad nelabai fotografuojam jos akimirkų, bet ji jau visa mergytė. Pradėjo žaisti, miega su šeimos nariais, sode neišbėga iš teritorijos.
 
Rejai kuo toliau vis labiau viskas sekasi, ismokom gulet, sliauzt, rodyt savo balseli, suktis ratu. :) vakar (2011-10-16) panoramoje vykusios parodos "Big Match Show" nugeletoja tapo musu reja!! :)) ji buvo atrinkta graziausia sunyte visoje parodoje ir gavo daug prizu :)) stai kolkas 1 nuotraukyte, veliau daugiau ju atsiras www.bigmatchshow.lt puslapyje . dar apie mus yra parasyta 15min. laikrastyje http://www.15min.lt/naujiena/augintiniai/ivykiai/vilniuje-vyko-antroji-labdaringa-visu-veisliu-sunu-paroda-172-175014. :))
 
atsiprasau uz nekokybiska nuotrauka :))
 
Super :) Sveikinimai ;) o jūsų Rėja labai panaši į mūsų globotinę Pupą http://sos-gyvunai.lt/lt/skelbimai/sos-gyvunai-2969 . Man Jos kaip sesutės atrodo :)
 
Šaunuolė Rėja ir jos šeimininkai, sveikinimai! ;)
Puslapiai: 1
Skaito temas (1 svečių)
Sprendimas: The site runs on the 1C-Bitrix       Dizainas: DESS