lt

Paaukoti per

Kiti būdai paremti

Apklausa


Iš viso: 3562487
Šiandien: + 24432
Naudotojo vardas:

Slaptažodis:


Prisijungti

Pamiršote slaptažodį?
Registruotis

Uoga (buvusi Lara mąstau)

Puslapiai: 1
RSS
Uoga (buvusi Lara mąstau)
 
Štai jau ir beveik savaitė kaip Uoga gyvena pas mus :) Vardą pakeitėme į vasariškesnį ir tokį arčiau gamtos, nes šeimininkai labai mėgsta gamtą :)
Uogytė dar nėra labai drąsi, baikštoka kartais, turbūt kaip ir daugelis gyvūnų iš prieglaudų. Juk vargšeliai dažniausiai nuskriausti būna jau nuo pirmųjų dienų. Tačiau stengiames įgyti jos pasitikėjimą, visaip glostinėjame, žaidžiame, miegame kartu.
Uoga dar nemoka "reikaliukų" daryti lauke, tačiau sparčiai mokosi, dažnai einame į kiemą ir jau pastebime progresą net po kelių dienų!
Nors šeimininkai ir mėgsta gamtą, tačiau šunytė dažnai mieliau bėga į namus, matyt, ten jaučiasi saugiau. Tačiau galime pasigirti, kad lauke Uoga eina kartu be pavadėlio ir jau mokosi žaisti kartu su kitais, kaimynų šunimis :)

 
o koks pilnas pasitikejimo zvilgsnis paskutineje nuotraukoje, nuostabi maze :) Aciu, kad suteikete jai namus!
 
tikrai labai rimta šunė paskutinėj nuotraukoj atrodo. Gražuolė. Tikrai greit apsipras ir bus jums puiki draugė :) Tik nepamirškit laiku jos sterilizuot ;)
 
Tai gražumėlis  [}  O dėl pavadėlio, tai man būtų baisoka, juk bet koks didesnis, netikėtas garsas ar didesnis šunelis gali labai išgąsdinti ir nulėktų mažė iš to strioko  :-(
Puslapiai: 1
Skaito temas (1 svečių)
Sprendimas: The site runs on the 1C-Bitrix       Dizainas: DESS