lt

Paaukoti per

Kiti būdai paremti

Apklausa


Iš viso: 2623506
Šiandien: + 10128
Naudotojo vardas:

Slaptažodis:


Prisijungti

Pamiršote slaptažodį?
Registruotis

Neptūnas

Puslapiai: Atgal 1 2
RSS
Neptūnas
 
Citata
Sandra P. parašė:
O pienuko patartina neduoti. Jame daug laktozes ir nuo pieno daznai katinai pradeda viduriuoti. Geriau duokite varskes, kefyro ar naturalaus jogurto, arba jei jau taip norisi pieno duot, tai geriau su vandeniu praskiest  

na, bet jei neviduriuoja, vadinasi, toleruoja. mūsiškiai laka ir nieko jiems nesidaro. matyt, kad nuo mažens pripratę.
 
tai kad jis minimaliais kiekiais gauna to pienelio &*& ...ir neviduriuoja:)...
 
Citata
nepė parašė:
po strongholdo sulašinimo jis nebesikaso ausyčių...lik viskas ir susitvarkė. valėmės šiandien ir ausytes su tais lašiukais. Ir purviuko buvo nemažai...tokio tamsiai rudos spalvos...kiek galėjom tiek išvalėm, kol Neptūnas nesugalvojo, kad ausų krapštukai puikus žaislas... dabar stebėsim jį, ir jei tik vėl pradės purtyti ar kasyti ausytes važiuosim pas daktarus.
jei ausyse tamsi ruda ir dar panaši į kavos tirščius masė - tai ausų erkutės. Strongholdas veikia apie 3-4 savaites, tad nuo erkučiu per šį laiką daugiau nieko nereikia.

Citata
nepė parašė:
ir katino savijauta ženkliai pagerėjo.Siaubia visus namus. Toooks išsidūkęs....iš sausų gėlių puokštės nieko nebeliko...net tapetus sugebėjo vienam kambary bežaisdamas sudraskyti...rado siūlų ritinėlius...tai spėkit...vaikėsi juos iš antro į pirmą aukštą...mūsų mažasis šuo net traukiasi iš kelio jam...kad tik jo nekliūdytų   ...
:D geras vaizdelis turėtų būti. Va ką reiškia namai ir saugumas, o atrodė jis bus rimtas katinas, kuris tik sėdi ir viską stebi arba miega. Labai labai dėl jo džiaugiuosi :)  

Citata
nepė parašė:
maitinasi jis pastarąsias dienas šviežiomis žuvytėmis...taip greit jas sudoroja   ir vis prašo dar ir dar...
ar atsilaiko šeimininkai jo prašymams :) kažin kaip Neptūno svoris keisis taip poniškai gyvenant :) (sugautas svėrė ~7 kg)

Citata
nepė parašė:
o dėl maistelio, tai buvom nupirkę jam darlingo, bet jis jo beveik neėdė...tai pakeitėm jį į "hills" sausą maistelį specialiai pūkuotoms katėms, tai jo dažniau užkanda. Bet šiaip jis sauso maisto nemėgėjas - pilnas indelis gali stovėti ištisas dienas... o vat konservus tai su didesniu malonumu paėda bet irgi nuo konservų priklauso...pripirkom jam "animonda" tai valgė, bet labiau jam kažkaip patinka tie visi "kitekatai, frieskies..."ir t.t. net keista...atrodo turėtų būti atvirkščiai  
nieko keista, kad "kitekatai" labiau patinka, ten juk tiek kvapiklių ir skonio stipriklių pridėta. Pasižiūrėkit sudėtį - mėsos vos 4 proc. o visa kita chemija. Nepirkit geriau dažnai, naudos iš jų jokios, o ir kainuoja sakyčiau daug. Geriau turguj kokių inkstų, kepenėlių, vištų kakaliukų ir pan.

Citata
nepė parašė:
šiaip jis ir šviežios mėsytės gauna, ir kepenėlių...ir kartais pašildyto pieniuko...dar sūrelio būna kartais kartu pavalgo:))
o žuvytės tai beveik kiekvieną dieną dabar gauna:)
jei jam patinka ir jums tinka/priimtinas maitinimas žaliais produktais galit pasiskaityti apie RAW maitinimą. Čia rašo apie šunis, bet galima sėkmingai pritaikyti ir katinams, kai ko daugaiu kai ko mažiau bet esmė ta pati. (tiesa katinams negalima daryt bado dienų ir maitinti reiikia  dažniau nei kartą per dieną). http://www.super-retriveriai.lt/nuo-iki/maitinimas/raw/ Oi kaip išsiplėčiau tikiuosi nesupyksit, aš čia nepamokslauju, tiesiog dalinuosi patirtim ir per keletą metų surankiota info :)
 
oi ne, nėra dėl ko čia pykti...mes tik džiaugiamės, kad yra kas patirtim pasidalina ;)

na reikės pasidomėti maitinimu žaliais produktais... gal ir nieko :-{  siaip maistelį dar gaminames ir patys.
išsiverdam ryžiukų, morkyčių, ir pagal norą pasirenkam mėsytės ir tada su blenderiu viską pasmulkinam.

o svoris tai tikrai jaučiasi... :D ...ypač paėmus jį ant rankų :$ bet man rodos, kad daug neturėtų priaugti, nes jis daug laksto ir žaidžia:)))
Redaguota: nepė - 2011 01 25 21:38:23 (neisikėle nuotraukos)
 


čia jo žaidynių metu apdrąskyti tapetai :D ...
Redaguota: nepė - 2011 01 25 21:57:02
 
Redaguota: nepė - 2011 01 25 22:02:24
 
sudėtingai čia nuotraukas įkelti :{  :{
 
Redaguota: nepė - 2011 01 25 22:14:00
 
čia daugiau mielojo pasiutelio foto :$ ....
http://public.fotki.com/braskeberryy/liutukas/neptulka-010.html

p.s. neišeina man čia normalaus dydžio nuotraukų sukelti [hm] tai dalinames per fotki.com ;)
 
Redaguota: nepė - 2011 01 25 22:32:22
 
ačiū už nuotraukas, bet jau koks padūkelis ir kaip gražiai saldžiai miega :)

Citata
nepė parašė:
išsiverdam ryžiukų, morkyčių, ir pagal norą pasirenkam mėsytės ir tada su blenderiu viską pasmulkinam.
o jei nemaltumėt mėsos išrankiotų vien ją? Nes šiaip ėdant stambesnius gabaliukus geriau apsivalo dantys.

Citata
nepė parašė:
...ypač paėmus jį ant rankų
o būna ant rankų noriai? ir kaip sutaria su šuneliais?
 
labai labai noriai buna ant ranku:)) mes net jį praminėm išlepintu rankinuku:D

su šunimis ar sutaria?...kaip čia pasakius....
kartais sutaria , kartais nea...bet čia nuo neptūno nuotaikos priklauso. Jei jis atsikelia su samurajiška nuotaika-tai tada vsio. Mažasis bėga iš akių jam, o su didžiuoju prasideda - kas ką nušnyps ar aplos...skandalas zdz per visus namus.
bet kuo daugiau mato vienas kita, tuo daugiau ignoruoja vienas kita.:DD matyt šlifuojasi kampus. :)
o viduriniajam mūsu šuniui tai išvis neįdomu, svarbu kad katinas tik nelįstų į jo mylimas vietas.tokias kaip tėvų kambarys, vieta po bilijardo stalu, ir jo lovos.:)

o dėl stambesnių gabaliukų...tai jis jų nekramto - o rija!! Davėm jam žalios mėsytės mazdaug mandarino dydžio, tai jis vienu mauku prarijo, na gal dar pora sykių įkandęs buvo.
aišku mes nemalam jam iki tyrelės visko :D ..tik ryžiukus, kad mėsytė su morkytem sukybtu. o mėsa pjaustom.tai gaunasi tokie gabaliukai kaip konservuose.

žinote, norėjau dar paklausti...:)
po strongholdo sulašinimo praėjo jau laiko...
bet jis vėl vakar pradėjo ausytę kasytis...mes jam išvalėm ją...buvo vėl daug to rudo brudo...
toks jausmas , kad tas strongholdas nepadėjo...
tai ir nesuprantu kaip tas strongholdas turi veikti?...ar turi nebesusidaryti tas purvas ausyse, ar atvirkščiai ....nes tų "kavos tirščių" tai tikrai nemažai išvalom...
 
Skaitau ir šypsena nuo veido nedingsta :) Linsma ten pas jus

Savaitgalį nepavyko jums prisiskambinti, tad bandau surašyti čia:

Citata
Nepė parašė:
bet jis vėl vakar pradėjo ausytę kasytis...mes jam išvalėm ją...buvo vėl daug to rudo brudo...
toks jausmas , kad tas strongholdas nepadėjo...
tai ir nesuprantu kaip tas strongholdas turi veikti?...ar turi nebesusidaryti tas purvas ausyse, ar atvirkščiai ....nes tų "kavos tirščių" tai tikrai nemažai išvalom...
neišmaudėt kartais Neptūniuko po sulašinimo? nes purvo turėtų nebebūti tiek daug, gal ir nevisškai dingsta iš kart, bet mažėt turi  :-{  O pas jį abi ausys purvinos ar viena, kai valėt ar giliai lindot? Nežinau ar gerai patarsiu, bet aš bandyčiau valyt su kamparu, nepakenks (vaistinėj kamparo aliejaus paimkit, įlašinat porą lašiukų į ausytę, arba kas kart vis naują krapštuką įmerkiat į buteliuką, kad šlapias būtų ir išvalot švariai. Valyt 5 dienas iš eilės. O tada, kad nebeatsinaujintų nusipirkt neostomosano vet vaistinėj ~ 4 lt. Ir su paruoštu tirpalu pavalyt ausis kartą per savaitę kokias 3-4 sav iš eilės
 
seniai buvom apsilanke forume...geda,bet darbai veja darbus...
musu katulis tikras saunuolis:))) galiu patikinti, kad Neptunas laikosi puikiai!

su suneliais jau draugauja.kartu pro langus zvalgosi,o griztant is darbo visa vieninga chebryte subega pasitikti:)...
suseda ant laiptu pagal ugi, ir kiekvienas laukia savo buciuko:D

kailiukas po biski jau ataugineja, bet netolygiai, ir delto taip juokingai atrodo...lyg apipesiotas butu:DDD...vargsiukas:)))

to pikto samurajaus isvis nebeliko...charakteris auksinis, meilumas neispasakytas..o jau kaip demesi, ir pasneketi megsta...ypac rytais kai atsikeli kartu, tai visa ryta kazka pasakoja, sneka...kaip senutis koks:)))

ant ranku paimamas ir pakamuojamas pats prasosi...poto kuri nors is savo zaisliuku atnesa ir pameta kur salia taves-mazdaug pazaisk gi su manim...nes zaisti jis laaaabai megsta, toks suvaikejes kaciukas!:D

dar jo nepriversi eiti miegoti i savo guoliuka ar namuka. jis miega tik su mumis lovose.ir aisku, tik badandyk, jo neisileisti po antklode-tai priekine letena tau per peti baksnos, ir dar po nosim burbuliuos, savo miau kalba, kol galiausiai vistiek savo pasieks!:D

maistui isrankus tapo. viska tik sviezia pageidauja. jei konservu pavalgo tai sakom, kad reiks i laikrasti parasyti!:DDD. megsta jis dar ir kepeneles labai.

ausytes issigydem. nagucius karpomes labai daznai-nes kai kurie baldai, tai o jo joi, kaip yra jau nukenteje...

siaip jau visi susigyvenom ir ipratom vienas prie kito.:)
atrodo, kad neptuna nuo mazumes butume augine-jokio skirtumo nesijaucia!!:)
 
o cia jo nuotraukytes:)

http://public.fotki.com/braskeberryy/kacius/
 
Spėkit, kas laimingiausias ir nuotaikingiausias katinas pasaulyje  [.|.|.|.]
 
ooooo, trūksta žodžių, fantastiški vaizdeliai  [}  ir kas galėjo pagalvoti, kad gyvenimas nuo konteinerio pasikeis į tokį. Ačiū jums Nepe :)
Puslapiai: Atgal 1 2
Skaito temas (1 svečių)
Sprendimas: The site runs on the 1C-Bitrix       Dizainas: DESS