lt

Paaukoti per

Kiti būdai paremti

Apklausa


Iš viso: 2605643
Šiandien: + 14722
Naudotojo vardas:

Slaptažodis:


Prisijungti

Pamiršote slaptažodį?
Registruotis

Jazzas

Puslapiai: 1
RSS
Jazzas
 
Sveiki!

Taigi, šitą namų džiaugsmą įsigijome beveik prieš mėnesį. Toks tylus, ramus narvely atrodė ir "Gyvūnų pievelės" prižiūrėtoja minėjo,kad šis- flėgmiukas. Bet anaiptol! Jazzas jau visas namų šefas! Sunkiai pavyksta nurodinėti, ką jam galima graužti, ką reikia graužti ir ką reikia ėsti..  :}  O ir svečiuose drąsus kaip liūtas, tuoj pat pasisavina visus žaislus ir drastiškai reikalauja susirinkusių dėmesio :))
 Jau turime pirmą skiepą, po naujųjų laukia ir antras, o tada, jau neužilgo jau teks ir pavadėlį įsigyti - eisim pirmą kartą pasivaikščioti. Pagaliau Jazzas galės laukuose savo energiją išlieti, nes kolkas namuose ja tiesiog trykšta!  :}}
 Trumpai tariant - augam laaaaabai greitai, turim ilgas kojas, aštrius pirmus dantukus ir didelę charizmą :) Kad ir kokių pokštų Jazzas prikrečia.. Buvo ir pinigų sugraužtų, interneto laidų, apie batus jau neina kalba :) Bet kas diena džiaugiamės šiuo šunyčiu, todėl skatiname ir kitus priglausti mažą ar didelį padarėlį ;)
Ryt nusprendėme švęsti trijų mėnesių gimtadienį, nors panašu, kad greičiau net gal ketvirtas turėtų sukakti.. Na bet mes jaučiamės jauni ir gražūs! :)
 
čia mes pirmą dieną namie :)
 
va kaip augam :)
 
beje, gavom ir kalėdinių dovanų daug :)
 
na kaip smagu matyti tokias nuotraukas ir skaityti dziugesio kupinas istorijas :)) aciu, kad suteikete jam savo namu siluma :)
 
čia mes turime dėkoti, kad priglaudžiat kiekvieną šalantį, alkstantį ir padedate susirasti namus :))
 
Čia turbūt vienas iš burbuliukų??? :)
 
na, matyt :} čia ponas burbulas :} vienas iš penkių berods :}
Puslapiai: 1
Skaito temas (1 svečių)
Sprendimas: The site runs on the 1C-Bitrix       Dizainas: DESS