lt

Paaukoti per

Kiti būdai paremti

Apklausa


Iš viso: 2533045
Šiandien: + 957
Naudotojo vardas:

Slaptažodis:


Prisijungti

Pamiršote slaptažodį?
Registruotis

Tenerife ir vaikai

Puslapiai: 1
RSS
Tenerife ir vaikai
 
Sveiki, gerbiamieji SOS darbuotojai! Gal galima suzinoti, kaip sekasi Tenerifei ir jos vaikuciams.Tenerife tai, kaip zinau, Oze. O vaikai kur? Parasykite, prasau!
 
Sveiki, Tenerifė nuo didžiulio vaikučių kiekio labai nusilpo. Tad mažyliams buvo surasta geroji pamotė Kamelija. Vis dėlto, Kamelija pienuko jau neturėjo, atliko tik prausimo funkcijas, o vaikučiams ir maistuką pritaikyti reikia, ir vitaminų duoti, ir prižiūrėti, kad visi būtų pamaitinti. Galiausiai ir Kamelijai tapo per sunku rūpintis vaikais (2 - a vada juk!), ji sunegalavo. 2 kačiukus pasiėmė viena porelė globoti, kitus du turiu aš, o kiti, deja, iškeliavo į dangų. Silpnučiai buvo, nebegalėjome jiems niekuo padėti, nors kovojome iš paskutiniųjų.
Atsikratydami gyvūnų žmonės visiškai negalvoja, kad siunčia juos į skausmingą mirtį. Labai pikta ir apmaudu, kad šeimomis išmetami gyvūnai kasdien ir po ne vieną.
 
taip, labai liudna ir bjauru, kad zmones taip daro. o kas iskeliavo i dangu?:( kiek zinau 3 is ju paeme is Ozo ( ryziuka ir dar 2)..tai liko margos mergaites pas jus turbut...na nors kiek isgelbeta..po balkonu tai visi prazutu ir Tenerife irgi...
 
http://sos-gyvunai.lt/lt/bendravimas/grupe/6/dienorastis/3363/
va cia yra ryziukas, kur iskeliavo pas naujus seimininkus, koko ir dar vienas kazkur buvo. tai liko kaip supratau 3. dvi mergaites Amelija ir Sofi (cia nuotraukose jos yra)...ar jos gyvos?
 
Sveiki, is Ozo is tiesu padovanoti trys kaciukai. Kazkaip Orinta nelabai supratau as kaip tu cia paaiskinai:/ Is ozo laikinai globai buvo paimti keturi, vienas buvo ne Tenerifes, o Pumputis. Mano ziniomis i vaivorykstes sali iskeliavo 2 kaciukai patys, jie nuo pat pradzio buvo silpnuciai. Tai juoduliukas berniukas ir viena trispalviuke.. Viena trispalviuke padovanota, taip pat ryziukas ir vienas juodukas. Like du kaciukai pas Orinta, tai viena trispalve mergyte ir Pumputis(ne Tenerifes, o priglaustinukas). Tokiems maziems katukams nuo pat pradzios reikalinga namu globa, Oze, nors dauguma sveiki ir skiepyti, vistiek sklando visokie virusai, neimanoma ju isvengti, o kur dar zmones, su savo pirstukais, neimanoma prisakyti, kad negalima liesti gyvunu. Tenerife jauciasi jau daug geriau, artimiausiu metu ja skiepysime ir sterilizuosime.
Redaguota: Aušra Rekašiūtė - 2010 10 23 18:02:31
 
sveiki! na kaip tenerife vis dar savo narve?) i dideli bendra dar nepersikele? o vaikuciai vis dar namie auga?
 
kaip supratau reikia surinkti pinigeliu tenerefes sterelizacijai? gal galesiu kazkoki tai dali surinkti..bandysiu...
Puslapiai: 1
Skaito temas (2 svečių)
Sprendimas: The site runs on the 1C-Bitrix       Dizainas: DESS