lt

Paaukoti per

Kiti būdai paremti

Apklausa


Iš viso: 2605643
Šiandien: + 14722
Naudotojo vardas:

Slaptažodis:


Prisijungti

Pamiršote slaptažodį?
Registruotis

Kapučino, dabar Pupa

Puslapiai: 1 2 Pirmyn
RSS
Kapučino, dabar Pupa, Ieškom patarimų ir norim pabendrauti.
 
Mums ir Pupytei šiek tiek nepasisekė. Šeštadienį ir šiandien ryte buvom vet.klinikoje, sergam. Nieko nenorim valgyti ir gerti, turėjom temperatūros. Daktarė mums statė lašelinę, įstatė kateterį. Dabar turim vieną letenėlę papuoštą bintu. Pupa nemoka lakti ir nemėgsta valgyti  :( Matyt per maža dar. Bandom maitinti iš guminės tokios mažos "kriaušės" šiltame vandenuke praskiestais konservais kur vet. klinikoje davė ir taip daryti liepė. Bet ji priešinasi kiek tik gali ir to proceso vaizdelis būna nelabai. Užtat kai po to šlapiu šiltu skudurėliu valom snukutį sėdi ramiai nelaikoma ir atrodo visai neblogai, kaip tokiomis aplinkybėmis. Norim išmokyt Pupytę lakti. Šiek tiek skaitėm internete, bet supratom tik, kad reikia bandyt baksnoti nosytę į gėrimą, kol pradės lakti pati. Bėda ta, kad ji viską tik pauosto ir nebando. Pienuko jai negalima, o gydytoja ir apskritai dabar viską išskyrus praskiestus konservus uždraudė . Žodžiu, patarkit kaip geriausia maitinti mažą kačiuką, kuris iš visų jėgų priešinasi maitinimo procesui. Gal yra koks švenesnis būdas nei suėmus už letenų ir galvytės lašinti maistą į burną. Pupa aišku tuo metu priešinasi ir katiniškai keiksnoja naujus šeimininkus :)

O visa kita puiku. Pupytė labai miela, graži, protinga ir švelni katytė.
 
Sveiki,

Esu savanorė atidavusi Jums katytę. Pupytė tikrai moka lakti, savo akimis mačiau.. Tikrai nebūtume atidavę nesavarankiško mažylio. Gal ji taip stresuoja, kad nėra mamos.. Nesuprantu.. Ji net vištienos košę pati valgė, patikėkite, tikrai..:( Ir tą dieną kai ją Jums atidavėme nebuvo pirmoji, kada ji pradėjo valgyti. Valgė ji pati jau maždaug prieš savaitę. Kartu su mama pribėgdavo prie košės r abi draugiškai pusryčiaudavo. Ir kefyriuką lakė. Labai liūdna, kad tokia situacija.. Net neįsivaizduoju ką pasiūlyti, nes čia tikrai ne nemokėjimas, o kažkoks psichologinis momentas..:(
 
oho, na ir uzsispyrus ta musu grazuole [= valgyt ji jau seniai moka, bet tai daro tik pas mus, o va jau antra karta padovanota skelbia bado streika...mergina bus su charakteriu... ^*^

jei katyte silpsta - grazinkit mums, gali dar su mama pabut, o gal dar geriau butu jei mama pas save laikinai paimtumet - itariu, kad tada Pupa valgytu, iprastu ir darytu tai net dingus mamai. :$
 
Oj Monika nedarykim taip, tai mama dar kokia liga mergaitei atnes.. Jai daug saugiau bus jei mamytės nesutiks.
 
Šiandien 14 valandai vėl važiuojam į vet. kliniką. Po ilgų šeimyninių debatų ir kelių kibirų ašarų nusprendėm atvežti Pupą pas Jus kuriam laikui. Norėjau pasiimti namo ir Pupos mamą, bet teko eiti į kompromisą ir tartis dėl atvežimo pas Jus. Ar galima ?
 
Pupai čia grės labai didelis pavojus. Paaiškėjo, kad viena iš naujų ozo katyčių serga labai sunkia ir užkrečiama liga, esame visi kaip ant adatų, tokie maži kačiukai kaip Pupa labai imlus virusui ir užsikrėtus šansų išgyventi beveik nėra.. Virusas gali būti perneštas net per rūbus, ko beprotiškai sunku išvengti dirbant vienam su visais gyvūnėliais. Prašau papasakokite apie tai veterinarijoje, pasakykite, kad katytė iš tiesų tikrai moka pati valgyti ir to nedaro galbūt iš streso.. Liga apie kurią kalbu yra kačių panleukemija, kitaip sakant kačių maras. Tai labai labai rimta. Negaliu Jums uždrausti grąžinti katytės, bet labai nenorėčiau, to išvengti dėl jos pačios gerovės. Pakalbėkite apie tai vet. gydytoju ir pasielgite taip kaip jis pasiūlys.
 
Na ką gi. Dabar nors aišku ką daryti. Vet. klinikoje mums šiandien jau įdūrė antibiotikų. Tiesa šį kartą temperatūra žemesnė nei reikia. Pupa atrodo visgi jaučiasi geriau nei kai temperatūra buvo per aukšta. Priešinosi kiek tik sugebėjo, gal todėl, kad jau žinojo kas jos laukia :) Dabar ji namie palaimingai snaudžia prie gyvatuko vamzdžio. Neilgai snaus, artėja maitinimo laikas. Padėjėjos tiesa abi išskuodė į lauką nenorėdamos dalyvauti ir matyti tos procedūros. Nieko, susitvarkysim abu su Pupa. Be to vaikščiosim kasdien pas gydytoją bent savaitę, gausim vaistų ir vitaminų ir lauksim pagerėjimo ... Su vaiku rūpesčių mažiau :)
 
Nežinau, gal antibiotikai nebuvo gera mintis. Praėjus trims - keturioms kelioms valandoms po vaistukų suleidimo Pupa jaučiasi labai prastai... Smarkiai prasčiau nei prieš tai.
 
Jei temperatūra per žema būtina ją labai šiltai laikykite, nakčiai jei miega šalia jūsų ar su vaiku padėkite šilto vandens pūslę. Kokioje klinikoje gydote Pupą?
 
Ir dar galima laikyti salia radijatoriaus, juk jau ijunge juos. O butelys su karstu vandeniu tik laikinai, paskui atsals.
 
Na taip, bet išlaikyk tu tokį pupsiką šalia radiatoriaus.  Gi nenorės viena sau ten gulėti.. Nebent visa šeima kraustysis prie radiatoriaus. O šiltas butelis išbūna visa naktį, išbandytas reikalas.:) Kaip jaučiasi mažutė? Gal truputį pagerėjo. Kaip supratau nusprendėte jos mums į Ozą nevežti, jeigu taip, tai nusprendėte tikrai teisingai. Jai čia būtų labai pavojinga. O jos mamytė Mona Liza šiandien surado namučius ir labai labai nuostabius šeimininkus. Tikėkimės, kad visa šeimynai viskas bus gerai. Kiti du kačiukai laikosi puikiai. Tikra užsispyrėlė ta Jūsų ir mūsų Pupa..
 
Vargšiukė ta mūsų visų Pupa :) Manau rimtai sergam, nes žaidimai dabar visai ne galvoj. Vėl truputi atsigavo, nuvingiavo iki dėžutės ir vėliau vėl dydvyriškai su naujom jėgom priešinosi maitinimui. Gydomės mes Lauros Udraitės klinikoje, netoli namų Šimulionio g. 5 . Šildomės vonioje prie gyvatuko vamzdžio. Yra tokia tamsi lentynėlė spintelėje šalia. Pupai ten patiko ir ją savarankiškai užėmė. Ji ten vargais negalais užsikeberioja, ir dabar, kol serga, galima sakyti ten gyvena. Kai pasiilgsta bendravimo ir meilės, atkepėstuoja į kambarį ir ropščiasi ant kelių, arba ateina į tarpdurį ir skundžiasi. Kai užantyje pasidaro per šalta vėl eina ant lentynėlės. Vėlai naktį gyvatukas kiek atvėsta. Tada Pupa ateina miegoti į kambarį ant lovos. Perlenkėm ir paklojom truputi pukuotą vaikišką dekiuką. Ji pati pakėlė vieną jo skverną ir įsitaisė viduje. Dabar čia įtaisėm šiltą butelį, ir jai pademonstravom. Persikėlimas ant lovos įvyko iškart. Pradžioje buvo nustebusi, kad nepuolam maitinti ir žiūrėjo įtariai, o po kelių minučių užmigo. Na... Jei išgyvensim dar 3 dieneles, tai duos Dievulis išsikapstysim. Daktarės sakė, ko gero tai virusas ...
 
Dievuliau mano. Ir kas tą pupą užpuolė. Ar nedarė jokių tyrimų? Prašykite tyrimų, kad išsiaiškintų kokia liga, kad po to nebūtų per vėlu..
 
Šiandien dar kartą paprašiau apžiūrėti. Apžiūrėjusi vėl daktarė nerado jokių požymių, kurie rodytų konkrečią ligą/virusą. Pasakė, kad galimų variantų yra ne vienas šimtas. Leido suprast, kad paprastai nustatyti keletu tyrimų koks tas virusas nepavyks. Vaistų pavadinimų neklausiau, bet vien šiandien suleido bent 3 + antibiotikus + vitaminų. Gal patartumėt kokių konkrečiai tyrimų prašyt ?
 
Ar pupa neviduriuoja? Maru užsikrėtusi katytė apie kurią pasakojau atvyko dar prieš mums atiduodant Jums Pupą. Mes nežinojome, kad jai maras, laikėme ją atskirai nuo kitų, bet yra mažas šansas, kad žmonės liesdami pirštais gyvūnus, ko tiesiog maldaujame jų nedaryti, galėjo pernešti virusą Pupai. Pirmiausia prašykite panleukemijos, kitaip kačių maro testo. Serganti katytė pas mus atkeliavo 10.03. Pupą Jūs jei neklystu paėmėte 10.07. Po užsikrėtimo, liga išlenda maždaug po savaitės, staigiu viduriavimu, nebevalgymu, vėliau, o kitiems ir iš karto - vėmimu. Būtinai padarykite šios ligos testuką. Nuoširdžiai viliuosi, kad jis bus neigiamas.. laikykitės. Matau, kad Pupą atidavėme į nuostabias rankas.
 
Visi išvardinti požymiai. Ech. Labai blogai. Katytė silpsta. Kad tik naktį ištvertų... Mes šiandien kai buvom, pasakėm daktarei, kad tai galbūt kačių maras, nes buvo  galimybė užsikrėsti... Tikiuosi ne per vėlai pasakėm.
 
Dievuliau.. Praneškit kaip kas. Stiprybės Jums. [hm]
 
kaip Pupyte??? :-(
 
Mes jos labai liūdime :(((
 
Užjaučiu.. Ar žinoma diagnozė?
Puslapiai: 1 2 Pirmyn
Skaito temas (1 svečių)
Sprendimas: The site runs on the 1C-Bitrix       Dizainas: DESS