lt

Paaukoti per

Kiti būdai paremti

Apklausa


Iš viso: 2605643
Šiandien: + 14722
Naudotojo vardas:

Slaptažodis:


Prisijungti

Pamiršote slaptažodį?
Registruotis

Dartas

Puslapiai: 1
RSS
Dartas, kaip sekas Dartui kaime
 
Laba diena,
Rašiau ir neparašiau per atostogas, tai bent dabar tikiuosi pabaigsiu rašyti.

Taigi, rugpjūčio 8 d. Dartas išvažiavo į kaimą - vienkiemį esantį netoli Prienų.
Kelionė sekėsi gerai, šuo smalsiai ir tuo pačiu nedrąsiai sėdėjo prie kojų, uodė besikeičiančius kvapus žvalgėsi pro langą. Kaime naująjį augintinį pasitiko mama su broliu. Gal ir norėjo, kad parvežtume didesnį ar piktesnį sargą, tačiau drąsus charakteris, energija ir mielas žvilgsnis nepaliko abejingų. Apėjome naujas valdas, Dartas atžymėjo teritoriją, aplojo karves, vištas ir katinus, apsiuostė su kalyte Nora. Trupučiuką pertvarkius būdą ir pastačius ją naujoje vietoje, Dartas tapo viso kiemo sargybiniu.
Saugot reiškia saugot :), loja tikrai daug. Pirmomis dienomis nebuvo kieme kačių, vištos kaip sprinterės prabėgdavo skersai kiemo. Praeinantis kaimynas bandęs pagrūmoti Dartui, vos kelnių nepasitrumpino. Taip praėjo pirmas savaitgalis kaime.

Po savaitės sugrįžome į kaimą atostogų. Dartas jau buvo šiek tiek apsipratęs su naująja aplinka. Suprato kad karvė yra šventas gyvulys, o vištos jau ir neaplotos jo bijo. O gal sotus gyvenimas leido šiek tiek atsipalaiduoti. Vienintelis priešas su kuriuo negali susitaikyti tai didelis pūkuotas juodas katinas, kuris aplotas nebėga, o prieina arčiau, rąžydamasis išsitiesia ir akiplėšiškai žiūri kaip Dartas iš pykčio plėšosi. Toks "bendravimas" vyko ne vieną dieną... kol vieną sykį neatlaikė grandinėlė. Kaip buvo išsiaiškinti kiemo santykiai nemačiau, Dartą pavyko prisikviesti, o katinas irgi vaikšto, tik jau šuns nebeerzina.
Vakarais eidavome pasivaikščioti po laukus, kad geriau pažintų aplinką. Savaitės pabaigoje žaidėme su pagaliu  "bėk atnešk". Paleidus teko įsitikinti, kad turi ydą - paleistas nuo pavadžio bėga kaip akis išdegęs ir nieko neklauso, nors su pavadžiu pakankamai klusnus ir imlus. Taigi reikia bendrauti, dresuoti ir turėtų išmokti.

Pirma rugsėjo. Iš kaimo nemalonios žinios - papjauta višta. Tikėkim ir paskutinė... nes jei užtrauks mamos rūstybę teks deportuoti atgal į Vilnių :(

Šiuo metu nieko naujo, nieko blogo. Vištą naują nupirksiu ir bus gerai.

--

PB
IMG_4043s.JPG (43.29 Kb)
Redaguota: pranasb - 2010 09 17 14:27:25 (foto ikelta)
 
Smagu dėl Darto  [:)
Ačiū už naujienas
 
Skaitau ir juokiuosi, koks Dartas išdaigininkas  :-[
 
Aciu uz naujienas. Smagu kad viskas gerai...na gal ir ne visai viskas, bet ir as tikiuosi, kad tai buvo pirma ir paskutine Darto papjauta vista :) Nors zinant jo energija, nenustebciau jei...na bet tpfu tpfu tpfu...tikiuosi jis tik viena ja apsiribos.
 
Dziugu, kad pranesat, visad idomu skaityti, kaip sekasi musu globotiniams :))
O ta kalyte Nora gyvena salia su Dartu? Nepridarys vaikuciu ten jie??
 
Lina, Dartas kastruotas... :)
 
Ups, tiksliai! :)
 
Ačiū kad lankotės.
Kaime Dartui sekasi gerai. Aktyvus kaip visada. Su lenciūgu kažką vydamas buvo užkabinęs ir nuplėšęs pusę būdos stogo. Svetimus pasveikina lojimu.
Biškį priaugo svorio. Matyt šalta žiema bus. Valgo mėsą, mėgsta pieną.
priešpaskutinio apsilankymo kaime nuotraukos.
IMG_5709s.JPG (34.98 Kb)
IMG_5713s.JPG (28.05 Kb)
 
O ziema, kiek girdejau, tikrai salta zada buti. Gaila tu suniuku, kurie lauko salygomis gyvena. O Dartas, tikiuos, per rudeni uzsiaugins stora lasinuku sluoksni, uzsivilks storus kailinius ir ziema nespes suslati :)
Aciu uz nuotraukas - smagu pagaliau matyti ji namuose :)
 
O jis palaksto kada nors palaidas ar ir buna visad prikabinta grandine prie kaklo???
Puslapiai: 1
Skaito temas (1 svečių)
Sprendimas: The site runs on the 1C-Bitrix       Dizainas: DESS