lt

Paaukoti per

Kiti būdai paremti

Apklausa


Iš viso: 2514178
Šiandien: + 21101
Naudotojo vardas:

Slaptažodis:


Prisijungti

Pamiršote slaptažodį?
Registruotis

Nali

Puslapiai: Atgal 1 2 3
RSS
Nali, mazoji padauza is Ozo
 
Šauni, linksma kompanija. O mažasis- ryžasis turi atskirą kraiko dėžutę? Kai kurie katuliai labai jau savininkiški ir nenori naudotis bendra dėžute.
 
8) tai, kad namie dvi dezutes stovi, bet va kartais pagaunu einanti grieku daryti i lova  :-{
 
Sveiki,
ar pamenat dar mus?  8)  Nali gyvena gerai, pergyvenome sėkmingai pirmąją ruja. Vasaros karščius taip pat sėkmingai atlaikėme vandens telkiniuose. Štai kokia didėlė jau mergina.  (s)

Nelauktai - netiketai sulaukėme "pagausėjimo" - melsvai rainas pukų kamuoliukas vardu Miaška, Diego gal puseserė, o gal ir dukterėčia, tiksliai nežinom, bet pagauta iš tos pačios vietos, kaip ir jis. Merginai kažkur 1,5 mėnesio. Dar baikštoka, bet jau vaikšto po visa butą, žaidžia, gardžiai valgo ir jau spėjo okupuoti lovą, pertvarkė hierarchija ir daug miauksėdama išreiškia savo tvirtą, katinišką nuomonę.

Diegas - pas rūpestingiausias katinas - tėtis, nėra apšnypštęs nei vieno namo atnešto mažiaus. Visi mažyliai yra jo auklėjami, popinami, lepinami.

Fufi, tai iš "protingo" šeiminiko išgelbėta mažylė, kuris vežė ja ir broliukus migdyti, nes vados norėjo, o ieškoti kačiukam namų nelabai rado laiko. Pas mus taip pat yra ir jor ryžas broliukas Mufikas.

(x) Kita kartą ikelsiu ir daugiau nuotraukyčių iš mūsų šuniškai katiniško gyvenimo  :D
Redaguota: Cikitita - 2011 08 11 14:03:28
Puslapiai: Atgal 1 2 3
Skaito temas (3 svečių)
Sprendimas: The site runs on the 1C-Bitrix       Dizainas: DESS