lt

Paaukoti per

Kiti būdai paremti

Apklausa

Iš viso: 2605643
Šiandien: + 14722
Naudotojo vardas:

Slaptažodis:

Prisijungti

Pamiršote slaptažodį?
Registruotis

Burbulas

Puslapiai: 1 2 3 4 5 6 Pirmyn
RSS
Burbulas, Burbulinskas naujuose namuose

Sveiki,

su jumis savo dienelėmis naujuose namuose nori pasidalinti kačiukas Burbulas ;-) Iš pradžių laikinai glaudžiausi pas labai gerą tetą Liną iš SOS Gyvūnų. Kai man buvo maždaug pusantro mėnesio, gegužės 28 dieną mane auginti ir globoti pasiėmė Šarūnas. Prieš man atsikraustant jau savaitę laiko pas jį gyveno žavi juodai balta maždaug 2 mėnesių katytė Čili, taip pat pamestinukė. Susipažinome įvairiausiais garsais, apsiuostymais, pasipešimais, tačiau jau antrą dieną miegojome kartu. Šiuo metu jau esame labai susidraugavę, labai džiaugiuosi, kad kai Šarūnas būna darbe, man netenka būti vienam, nes kompanija palaiko mano šaunioji draugė Čili. Dabar mes viską darome kartu – ir valgome, ir geriame, ir žaidžiame, ir netgi reikaliukus į dėžutę kartais atliekame kartu :) Kadangi Čili yra kokiom 3 savaitėm už mane vyresnė, tai ji mane moko kaip reikia praustis, kaip užsiropšti ant palangės, gaudyti vabzdžius ir graužti kauliukus :) Šarūnui kartais iškrečiame šaunių išdaigų, neleidžiame užmigti nes juk tamsoje taip įdomu žaisti slėpynių, žadiname anksti nes kiek čia galima miegoti, laikas dūkti, bet šiaip labai laukiame jo sugyžtant iš darbo, murkiame, glaustomės ir labai laukiame kada gi gausime žalios mėsytės, kurią laaaabai mėgstam :) Miegam įvairiausiom pozom ir kur tik papuola, bet labiausiai susirangyti patinka beabejo minkštoj ir šiltoj lovytėj :)) Augame ir stiprėjame su kiekviena diena, ai ką aš čia miauksiu, pamatysit viską patys nuotraukose ;-)

Dar nuotraukų biški :)
miegam3.jpg (39.97 Kb)
miegam.jpg (37.06 Kb)
miegam2.jpg (41.71 Kb)

Ir dar biškeli :)
prausiuosi.jpg (42.04 Kb)
prausiuosi2.jpg (40.42 Kb)

Naujausios :)
pievelej.jpg (39.27 Kb)

nu ir grozybes!!!! neralus Burbuliukas :)
O jau kokia zavi pievele ant palanges ;)
Redaguota: Auksė - 2010 07 14 14:00:37

Abu mažyliai labai mieli. Sėkmės auginant šiuos gražuolius.

O kokie grožiai auga  [} Sveiki, saugūs ir, neišvengiamai, išdykėliški   [:) O argi gali būti kitaip- juk stipriose tėviškose rankose  ;)  Kas itin imponuoja-  vaikinukas, o sugeba prisiimti tokią atsakomybę net už dvi gyvybes. Tvirtas, brandus jaunuolis. Linkiu didelės sėkmės gyvenime Šarūnui, o mažyliams- mažiau "terorizuoti" šeimininką savo išdykavimais  :$

Net ašarą "susiorganizavau" - vienas vyras (?)  :O  aprūpina kicių gyvenimą kilpomis, o kitoks vyras buvusiems beglobiukams suorganizuoja kompiuterį ir naujausios statybos butą.  (x)   [}

O jau Burbule kaip tu užaigai... :) nesitikėjau net tokio papildymo.
Gyvenimas tikrai puikus:išmyluoti, pamaitinti, švarūs. Ech..kad visiems tokį gyenimą :)
Sėkmės Jums didžiausios. Aukit dideli dideli :) :$

Pats teisingiausias sprendimas - auginti du  :$  Sveikinu ir būkit sveiki!  [}
Žmogus, priklausantis katei :-)

Tai va Sarunai kur jus dabar naujienas dedate su nuotraukelem, (s) Kaip smagu kai gauni tokias nuotraukas ir pamatai savo globotini paciose geriausiose rankose, tada supranti, kad tai didziausias atpildas uz visa darba ir apima tokia ramybe. Tikrai Burbuliukui labai pasiseke su seimininkais, nors jis buvo pats papuliariausias is mano globotiniu. Sarunas pasirode pats rimciausias kandidatas ir tikrai neklydau patys matote. Aciu jums Sarunai uz tokius siltus pasidalinimus su mumis visais. Sekmes jusu graziai seimynelei. (z)

Vakar pirmakart ragavau varškytės su grietine, visai patiko, nors viena grietinė labiau :) Sočiai pavalgęs snaudžiau į ūsą štai kaip:
snaudziu.jpg (44.53 Kb)

Labai ačiū visoms už komentarus. Tiesiog visad buvo gaila beglobių gyvūnėlių, todėl atsiradus galimybei ir priglaudžiau, be to ir namus labai pagyvino :) Gegužės mėnesį buvau priglaudęs vieną mažą katytę, bet po 4 dienų ji mirė, turėjo didelių įgimtų problemų (jos foto čia: Lese.lt)  ;/ tai praėjus porai savaičių po nelaimės pasiėmiau tokios pačios spalvinės gamos katytę, tačiau jau anksčiau pas Liną buvau rezervavęs Burbulą ir tiesiog negalėjau atsisakyti, labai jau jis fainas pasirodė :) Taip ir atsirado pas mane du, dėl ko dabar labai džiaugiuosi :)
Ta proga pridedu keleta vakarykščių foto iš Čili ir Burbulo gyvenimo ;-)
Redaguota: Šarūnas B. - 2010 07 16 09:56:53

:)
ciliuke.jpg (42.35 Kb)

Chilli minifotosesija :)
Cili.jpg (43.8 Kb)
Cili1.jpg (44.74 Kb)
Cili2.jpg (48.42 Kb)
Cili3.jpg (42.87 Kb)
Cili4.jpg (47.71 Kb)

Labai jau grazus Cili spalveliu issidestymas :)
Ir labai jau miela matyt katiniukus tokius laimingus. Grazi ta nuotrauka, kur Burbulas ant skrynios, o Cili salia :)

Patys laimingiausi pasaulyje škaciukai   [:)  O jau pilvelių išvertimas  [}  Šarūnai, gal jau ir skaitėte kur nors ir žinote, kad katinukas išverčia pilvą ir leidžia glostyti tik rodydamas visiškas pasitikėjimą žmogumi.

Aha skaičiau kažkur, kad kai jiem labai gera tai jie miega išvertę pilvus :) kolkas tai tikrai neblogai jiem, tik va artėja skiepai ir sterilizacija, neramu biški, daug skirtingų nuomonių ir dėl skiepijimo schemos bei pačių skiepų kiekio (3in1, 4in1, 5in1), ir dėl sterilizacijos laiko...
Updeitinu foto :)

Dar :)

O nosiukė kokia ružava  [} Išdykėliškiausi namų darkytojai auga  [}
Šarūnai, dėl skiepukų, kiek susidūriau rašiau. O dėl sterilizacijos skaičiau, kad kuo jaunesnis gyvūnėlis, tuo geriau. Nes greičiau gyja (logiška- jaunesniem visokie randai, įbrėžimai lengviau užgyja) žaizdelė ir organizmas greičiau ir lengviau persitvarko. Saviškio ilgą laiką nekastravom, vis dvejojom ir bijojom, nes nežinojom ar nepasikeis elgesys, ar katulis nebus traumuotas įvairiom prasmėm ir t.t. Dabar visiems abejojantiems sakau- jokių dvejonių nereikia, nes sterilizuotas gyvūnas tik privalumas. Prisipažįstu, pirmą parą po operacijos labai pergyvenau ir graužiausi, nes pusdienį miegojęs, Micius pusę nakties svirduliavo po kambarius kaip girtas. Bet praėjus narkozės poveikiui, katulis vėl tapo toks pat žaismingas ir padykęs  [:)
Puslapiai: 1 2 3 4 5 6 Pirmyn
Skaito temas (1 svečių)
Sprendimas: The site runs on the 1C-Bitrix       Dizainas: DESS