lt

Paaukoti per

Kiti būdai paremti

Apklausa

Iš viso: 2605530
Šiandien: + 14609
Naudotojo vardas:

Slaptažodis:

Prisijungti

Pamiršote slaptažodį?
Registruotis

Ursė (arba trečioji kruopelytė)

Puslapiai: 1 2 3 4 Pirmyn
RSS
Ursė (arba trečioji kruopelytė), ursė

Sveiki visi  ;) ,
jei pamenate, prieš mėnesį kartu su savo sesutėmis patekau į prieglaudą ir paskutinioji iš visų buvau paimta į naujus namučius.
Nuo tada mano gyvenimas labai pasikeitė  :q
Aišku, kelias savaitėles buvo dažni apsilankymai pas daktarus  [hm]  , bet dabar jau lyg ir viskas susitvarkė.
Turiu beprotiškai mane mylinčius šeimininkus, vis dar bandau prisigerinti senbuviui katinui, o po skiepų plėsiu savo draugų ir pasilakstymų ratą   :]
Apetitu nesiskundžiu: laaabai mėgstu visas daržoves, uogas ir vaisius (retkarčiais nuvažiuojame į sodą, kur aptverta teritorija, palakstyti į valias ir pabraškiauti, pažemuogiauti tiesiai nuo lysvės)  :!
Namuose yra krūva visokiausių žaislų, kartais net neišsirenku, su kuriuo mieliau žaisti, tad žaidžiu su visais.

Labai būtų įdomu sužinoti, kaip sekasi mano sesutėms, norėčiau su jomis susitikti, pažaisti :)
IMG_4116_1.jpg (17.11 Kb)
IMG_4187_1.jpg (43.49 Kb)
IMG_4206_1.jpg (26.61 Kb)
IMG_4209_1.jpg (36.73 Kb)
IMG_4231_.jpg (29.19 Kb)
Redaguota: Lina - 2010 07 12 13:29:52

Paskutinioji mano fotosesija :) pradeda stovėti ausytė ;)
IMG_4902_1.jpg (29.42 Kb)
IMG_4913_1.jpg (27.05 Kb)
IMG_4929_1.jpg (30.89 Kb)

rodos ne kiek nepasikeitus ir tokia grazute :))

Nu kokia gražutė :)...tokį mažą peliuką doroja :) Fainuolė.
Lina, turiu aš kitų kruopelyčių kontaktus - jei tikrai norite, kad sesutės susitiktų, galit pabandyt pasiskambint - gal ir kitos pusės parodys tokį norą.
Tiesa, o kas jai su sveikatėle buvo??

Dėl sveikatos, tai gerklę skaudėjo ir labai kosėjo, daktarai prirašė antibiotikų (kasdien reikėjo leisti), imunitetas labai silpnas buvo, tai papildomai dar imunitetui stiprinti vaistukus leido, žarnyną kol susitvarkėm... bet tfu tfu tfu kaip ir viskas normaliai. Va neseniai pirmą skiepą gavom, dabar laukiam sekančio ir šausim Trakų paežerėm lakstyti.

Peliuką mes iš katinėlio pasisavinom  (z)  - jis dar ir cypsi kai graužia

O dėl kontaktų sesyčių, parašykit man prašau asmenine žinute :)

Parasiau jums kontaktus ;) Gal pavyks susitikti bent su viena, o gal ir su abiem :)

Tai turbut mazylei sunidziu kosulys buvo - is Grindos atsinestas... O gal net jis jau i koki plauciu uzdegima buvo issivystes. Na bet svarbu, kad dabar viskas ok. :)

Och kokia gražutė :)!!!
svarbu kad pasveiko ir pateko pas gerus šeimininkus :)

O koks katinas gražus  :$

Kaip man patinka tokias naujienas skaityti iš buvusių beglobiukų šeimininkų!!!

Nerealu kaip nuskilo šiai Kruopelytei. Ne visi šeimininkai nepabūgsta nelemtąjį kosuliuką išgyditi ir iškilus bent menkiausiai bėdelei, nepalieka po durim grąžintą... O šunytė tokai gražuolė auga! (w)  

Sekmės ir stiprybės auginant šį stebukliuką! [}

[.|.|.|.]
Redaguota: Beta - 2010 07 12 23:03:08

Oj kokia smagutė gražutė šita kruopelytė :)
džiugu, kad susitvarkėt tą nelemtą šunidžių kosulį ir jo nepabūgot. Mūsų mažoji Lazanijos dukrytė Faina taip pat jį turėjo parsinešus kaip uodegą iš grindos. Labai buvo sunku žiurėti kaip mergytė kankinosi badoma, bet dar sunkiau buvo matyti kaip jai sunku koseti net verkdavau atsimenu šalia atsisėdus. Bet viskas svargu gerai baigesi, tik mažoji iš tolo kratosi Jakovo klinikos ir švirkštu :)

Citata
Beta wrote:
Kaip man patinka tokias naujienas skaityti iš buvusių beglobiukų šeimininkų!!!

Nerealu kaip nuskilo šiai Kruopelytei. Ne visi šeimininkai nepabūgsta nelemtąjį kosuliuką išgyditi ir iškilus bent menkiausiai bėdelei, nepalieka po durim grąžintą... O šunytė tokai gražuolė auga!    

Sekmės ir stiprybės auginant šį stebukliuką!    

labai ačiū, tokio grožio tikrai neįmanoma kažkur palikti (niekada nesupratau, nesuprasiu ir piktinsiuos tais, kurie taip elgiasi - tai nebe žmonės). Mažoji viskuo aprūpinta ir labai nekantrauja bėgti į laukutį ieškoti draugų :)

Citata
zaliaskare wrote:
Oj kokia smagutė gražutė šita kruopelytė :)

džiugu, kad susitvarkėt tą nelemtą šunidžių kosulį ir jo nepabūgot. Mūsų mažoji Lazanijos dukrytė Faina taip pat jį turėjo parsinešus kaip uodegą iš grindos. Labai buvo sunku žiurėti kaip mergytė kankinosi badoma, bet dar sunkiau buvo matyti kaip jai sunku koseti net verkdavau atsimenu šalia atsisėdus. Bet viskas svargu gerai baigesi, tik mažoji iš tolo kratosi Jakovo klinikos ir švirkštu :)

džiugu, kad jūsų mažoji taip pat pasveiko :) Mes gydėmės Vetoj, paskui persikėlėm į Trakus, kad nereiktų šuns vežioti ir po pusvalandį mašinoj kankinti (irgi atrodė, kad bijosim daktarų ir švirkštų, bet visiškai atvirkščiai - atėjus pasiskiepyti išlaižėm daktarėliui veidą)  :]

Citata
Sandra Plesko wrote:
O koks katinas gražus  

Katinėlis Tikrasis Lietuviškas Kieminis  :D  Jam jau virš 10 metų, sunkoka jam priimti naują, o dar tokią ypač aktyvią, draugę, bet jis labai stengiasi :)

Susiradau nuotrauką, kur visos trys kruopelytės dar stovi tinkliniame Grindos aptvare. Jos atrodė tokios...be vilties, o dabar štai - sunku patikėti, kad čia ta pati šunytė.  Širdis džiaugiasi tokias naujienas skaitant.

Sveiki visi, pasirodom, kaip mes jau užaugom (ištįsom :) )
IMG_5081.jpg (41.48 Kb)
IMG_5022_1.jpg (43.62 Kb)
IMG_5049.jpg (40.32 Kb)
IMG_5009.jpg (44.38 Kb)

Kokia užaugus! Oi kokia nuostabi pirmoji nuotrauka  (z)

Realiai, ausytės pas mus nestovi, čia tik kai iš viršaus fotografuojama, tai vat toks vat betmenas mes esam :)

o, kokia isstypusi...kojytes jau tokios netrumpos :) Fainuole siurksciaplauke :)

Užaugo labai miela, graži, beprotiškai mylinti mergytė. Mums jau dabar apie 0,5 metukų. Su savo charakteriu, kaip ir visi šuneliai.
IMG_49471.jpg (42.88 Kb)
Puslapiai: 1 2 3 4 Pirmyn
Skaito temas (1 svečių)
Sprendimas: The site runs on the 1C-Bitrix       Dizainas: DESS