lt

Paaukoti per

Kiti būdai paremti

Apklausa

Iš viso: 2605643
Šiandien: + 14722
Naudotojo vardas:

Slaptažodis:

Prisijungti

Pamiršote slaptažodį?
Registruotis

mano mylima Sagutė

Puslapiai: 1
RSS
mano mylima Sagutė

Tiesiog norėjau pasidalinti naujomis nuotraukėlėmis iš savo Sagutės lengvo gyvenimo pas mus, o užkrauti dienoraščių skilties šia "pertekline" informacija nesiryžau :) Neseniai sukako pirmieji metai, kaip Saga yra mano meilė ir geriausia draugė :)

Romantikė

O šitaip ji slepiasi nuo dulkių siurblio (z)

Sagute, ar čia tikrai tu, mažoji?  [}
Žmogus, priklausantis katei :-)

Oj, kaip seniai apie sita "mazute" ka nors girdejom :$  Dziugu, kad tokia grazuole  damute isaugo [}

Oj prajuokino jos spelimasis nuo dulkiu siurblio  :D

Odeta, pamatytumėt - nepatikėtumėt. Gigantė ji pas mane, burbulas visiškas :))) miaška :)

tačiau,kaip elegantiškai sudėtos galinės kojytės  [}
gražuolė  [:)  Norisi paniurkyti  :$
Mūsų globojami rainiai tai siurblį tiesiog dievina  :L  Gal dėl to, kad jis ramus  :]  Bet net keista,kad kai įjungi- subėga visi pažiūrėti  (z)

Linut, pasidalink patirtimi, kaip įkėlei čia Sagutės nuotraukas. Nebemoku :)

sudejau i savo Facebook profili ir nurodziau cia linka i tas nuotraukas. tiesiai is kompiuterio uploadint negalima, nuotraukos turi buti jau patalpintos kazkur internete, cia dedama tik nuroda i jas ir jos iskart atvaizduojamos is tos lokacijos. Ar aiskiai as cia pasakiau....? :)

Citata
Lina parašė:
sudejau i savo Facebook profili ir nurodziau cia linka i tas nuotraukas. tiesiai is kompiuterio uploadint negalima, nuotraukos turi buti jau patalpintos kazkur internete, cia dedama tik nuroda i jas ir jos iskart atvaizduojamos is tos lokacijos. Ar aiskiai as cia pasakiau....? :)

Labai aiškiai :)

Citata
Lina parašė:
tiesiai is kompiuterio uploadint negalima, nuotraukos turi buti jau patalpintos kazkur internete

Galima. Neturiu niekur patalpines nuotrauku. Savo katino sukeliau is kompo. Susikele. Ir gerai. Rodo.

OHO, štai tau ir Sagutė  (w) Tai jau visa SAGA  (s) O buvo toks baltaūsis kleksas  :$
LINUTE, kiek sveriate, per kojas nelipa (LABAI tikiuosi)?  :D

kiek sveriam tiksliai nezinau, bet itariu tarp 5 ir 6 kg :))))
per kojas aciu dievui nelipa. apskritai neapsakomo gerumo kate ji yra!  :$  [}

Taip ir kalbėjom (tiksliau- rašėmės), kad išaugs tas lipimas kojomis  :$ Dabar, turbūt, to pasiilgstat. O dėl svorio- mūsų dar nepasiekėt  :q  Tiesa, maniškis jau kiek numetė, dabar sveria 6kg. 800gr.  [hm]

Et, dar prisimenu tikrą Sagutę. Šita atrodo jau tik kaip visa Saga! : )))
Puslapiai: 1
Skaito temas (1 svečių)
Sprendimas: The site runs on the 1C-Bitrix       Dizainas: DESS