lt

Paaukoti per

Kiti būdai paremti

Apklausa

Iš viso: 2605530
Šiandien: + 14609
Naudotojo vardas:

Slaptažodis:

Prisijungti

Pamiršote slaptažodį?
Registruotis

Lazanija

Puslapiai: 1
RSS
Lazanija, Lazanija

Linkėjimus iš Jonavos perduoda kalytė Lazanija. Priminsiu, kaip likimas ją atvedė į "SOS gyvūnai" prieglaudėlę:
http://sos-gyvunai.lt/communication/blog/Ilonos/1836.php?sphrase_id=134092

Dabar ji šauniai laikosi šeimininkės Ritos namuose, supama meilės. Yra šauni namų šeimininkė, lygiavertis šeimos narys. Lauksime p.Ritos įspūdžių apie pirmas dienas namučiuose, pasakojimų apie vargus ir džiaugsmus.
Lazanija Iq.jpg (191.14 Kb)
Redaguota: Ilo. Kol. - 2010 06 08 22:31:40

oooo Mamyte  [}

Aktyvus poilsis su draugais
Lazanija IIq.jpg (77.03 Kb)

Pasyvus poilsis
Lazanija IIIq.jpg (147.92 Kb)

Na Fifi tikras mamos vaikas, net ant pilvuko plaukuciai taip pat susisuke :)

Visiems, kurie prisimena Lazaniją- skardūs linkėjimai  [}  Šiandieną buvau svečiuose pas Lazaniją ir jos namiškius. Nors šeimininkė perspėjo, kad mažylė gali įkasti ir aš laukiau pasitinkančios piktos Lazanijos, prie manęs pribėgo kuo draugiškiausiai nusiteikusi kalytė. Po trumpo bendravimo, ji netgi atsigulė ir išvertė prieš mane pilvuką  ;) Bet savo kiemą ji tikrai gina kuo inirtingiausiai ir skardžiausiai, niekas nepraeis pro šalį jos neiškoliotas  [:) Beje, ji turi didelę sofą, kuria dalijasi su įbroliu taksiuku Lakiu, o ar kartu miegoti priima įsesę katytę Micę nepaklausiau  [=  Taigi, Lazanija turi puikią šeimininkę, puikius namus ir kiemą, ir dar eina pasivaikščioti paupiu  (x) Pasigėrėkite:

Lazanija
LazanijaQ.jpg (24.51 Kb)
Lazanija IQ.jpg (44.93 Kb)
Lazanija IIQ.jpg (29.08 Kb)
Lazanija IVQ.jpg (27.89 Kb)
Redaguota: Ilo. Kol. - 2010 09 12 21:01:14

Lazanija su namiškiais

Kokia patenkinta Lazanija.... O kurgi nebus??? Toks gyvenimas!!!! Super..

Ilona,taksas Lakis,kalytė Lazanija ir katė Micė draugauja ir būna,kad miega visi trys kartu :$

Oi kaip džiugu dėl Lazanijos! Ji buvo vienas iš mano įsižiūrėtų ir daug simpatijos keliančių šunelių, išliksiančių atmintyje dar ilgą laiką.

Geriausi tau linkėjimai!

Ištikrųjų Lazanija išsiskiria ne tik savo kailiuko spalva,bet ir charakteriu.Yra nepaperkama ir su ja susidraugaut vyrams pavyksta,tik  po ilgesnio laiko. ;)

Kaip gyvena mūsų mamytė ? :q

Zaliaskare, mamytė Lazanija gyvena gerai- numyluota, nuglostyta  [}  Turi dar vieną įsesę rastinukę kalytę Tiksę, kuriai dabar labai ieškome namučių. Taigi Lazanijos šeimyniškių ratas prasiplėtęs ir bendravimo bei užsiėminų žymiai padaugėję  [:)
Puslapiai: 1
Skaito temas (1 svečių)
Sprendimas: The site runs on the 1C-Bitrix       Dizainas: DESS