lt

Paaukoti per

Kiti būdai paremti

Apklausa

Iš viso: 2605530
Šiandien: + 14609
Naudotojo vardas:

Slaptažodis:

Prisijungti

Pamiršote slaptažodį?
Registruotis

Morka

Puslapiai: 1 2 Pirmyn
RSS
Morka, Morka, namai

Mano gražioji Morkytė pagaliau sulaukė savo žmonių. Dabar ji gyvena Salininkų sodų bendrijoje su tikrai nuostabiais žmonėmis, kurių ilgai laukė ir, kaip žinome, pati nekantriai ieškojo. Matyt, rado. Kol važiavome į Salininkus, ramiai gulėjo pasidėjusi savo auksinę galvytę šeimininkui ant kelių. Po kelių valandų šeimininkas pats man paskambino pranešti, kad Morka susipažino su aplinka, pavalgė, numigo, paskui ėmėsi sodininkystės - iškasė kelias duobes, belieka nuspręsti, ką sodinti. Papildomos darbo hmmm...kojos, be abejonės, pravers ūkyje. Morka nė akimirkos neišleidžia šeimininko iš regėjimo lauko, šiam kur išėjus, lydi  jį savo aukso spalvos akimis. Labai nori žaisti, jau ir žaisliukų turi. Vis neužmiršta pribėgti palaižyti rankų ir pabučiuoti...
Redaguota: Adelė - 2010 06 06 22:29:22

Ačiū Jums, kad paėmėt šią nuostabią būtybę. Ji tikrai namų ieškojo jau ilgai. O duobes ji mėgsta kasti, ir beja gilias. Vis bardavom ją, kad nekastų, nes paskui savanoriai krenta per tas duobes  (z)

Ką gali sodinti kalytė vardu MORKA, ogi tik morkas  :D Labai daug laimės ir gausaus derliaus  ;)

Kalbėjau su šeimininku. Morka laiminga. Miega kol kas ant sofos, akylai saugo šeimininkus, darbuojasi sode (duobių iškasė kiek per daug, todėl šeimininkams teko kai kurias užlyginti), žaidžia su savo žaisliukais (pavėluota vaikystė, kurios galbūt nepatyrė). Jau kad pasisekė jai su šeimininkais, tai pasisekė). Tiesa, penktadienį šeimininkas užvažiuos grąžinti pavadėlio ir antkaklio - reikia jam atiduoti skiepų pažymėjimą.

Morka laiminga. Geresnių namų ji ir sapne negalėjo susapnuoti. Dieną darbuoajasi sode, o naktį miega ant sofos. Jau išmoko aploti nepažįstamus, grįžus namo, pati tiesia kojytes, kad būtų nušluostytos, netgi priprato būti kartais šeimininko panešiojama - anksčiau to nelabai mėgo. Liūdi kai šeimininkai išeina į darbą, o jiems grįžus - džiaugiasi kaip paaugliukė. Visi jau užmiršo apie būdą, kurioje ji pagal pirminį planą turėjo miegoti. Po ilgų klajonių Morka pagaliau turi namus - ir net nebando ieškoti laimės kitur.

Nu va, pagaliai aprimo mergyte, isgaravo jos noras dairytis po pasauli. Dziaugiuosi, kad turi silta ir aprupinta gyvenima :)

Šeimininkas sakė, kad atsiskleidė Morkos muzikiniai talentai - iš savo cypiančio (jau trečio) žaisliuko moka išgauti įvairias melodijas. Į košes nė žiūrėt nežiūri - jai tinka tik mėsa su kauliuku, bet net ir kaulą dantyse turėdama, neišleidžia šeimininko iš akių - kur jis, ten ir ji.

Ačiū visoms mergaitėms, kurios rūpinosi Morkyte prieglaudoje. Ji daug rūpesčių pridarė, bet užtat sulaukė savo žmonių.

Tiesa, kai pasisiūliau atvažiuoti aplankyti Morkos, šeimininkas susirūpino, kad galiu sukelti stresą šunytei ir pažadinti blogus prisiminimus. Nes iš pradžių ji sapnuodavo košmarus, o dabar tie sapnai jau nutolo. Sakė, gerai, bet paskambinkite atvažiavus ir nelipkite ir mašinos, o aš išvesiu ją į lauką - kad nesusinervintų pamačius...

Dar šeimininkas sakė, kad pavargusi Morka miega ant šonelio, o jeigu nelabai "nusikalusi" - ant nugaros. Šįvakar miegojo ant nugarytės, prisiglaudusi prie mezgančios šeimininkės. Argi ne idilė?
Redaguota: Adelė - 2010 10 18 22:28:40

kartais net neitikinamai tokios istorijos skamba - ziuredavau i morka ir nesugalvodavau, kas gi tooookios energijos namuos nores :)

Ji turi sodą, kuriame yra daug darbų beigi įdomybių (lapų, vabalų, malkų, šakelių, žolės, drugelių, kaliošų, sodo įrankių...) Nors tiesą sakant, bijojau, kad Morka vėl bėginės laimės ieškoti, bet, matyt, kaip prisiglaudė prie šeimininko dar automobilyje pakeliui į namus, taip ir negali atsitraukti. Neįtikėtina, bet labai smagu.

šeimininkas sakė atnešęs nuotraukų į prieglaudėlę ir primygtinai siūlė pasižiūrėti (netgi pats man skambino). Kažin, ar galiu turėti vilties, kad jas įmanoma surasti?

Beje, Morkos dukrytė Barborytė irgi kuo laimingiausiai gyvena Alytuje ir yra be galo mylima. Rašė, kad jau tapo visiška mamos kopija.
Redaguota: Adelė - 2010 10 19 09:48:36

Adelė, nuotraukas tikrai ne taip seniai mačiau kažkur vagonėlyje :)

Ech... Pasiilgau aš jų. :)
Vis dar prisimenu, kaip tekdavo Morkytę laikyti, kad pamaitintų Barborytę. :) Net keista prisiminus. :)
Belieka palinkėti ir toliau tokios sėkmės. [}
Tegul Žmonės padeda Mums padėti Jiems!

Šiandien sulaukiau Morkos šeimininko skambučio. Gražioji princesė šventes praleido prie liepsnojančio židinio (savo mėgstamos vietelės) ir netgi gavo kalėdinį atviruką iš kaimynų. Nekalbant apie labiau apčiuopiamas (graužiamas) dovanėles. Dienomis dūksta sniege, kiek širdelė geidžia, o pavargusi sugrįžta prigulti prie židinio. Miega lovoje. Gavau kvietimą į svečius sausio mėnesį.
Redaguota: Adelė - 2010 12 26 19:37:07

Citata
Adelė parašė:
Gavau kvietimą į svečius sausio mėnesį.

Adele, super - būtinai nuvažiuokit aplankyt. Vaje, kaip Morkytei pasisekė!!!!

Puikios naujienos! Morka gyvena taip, kaip tik sapne manau regejo :) [.|.|.|.]

O šiandieni Grindos ištrūko dar viena Morka. Ji tiesiog MŪSŲ Morkytės kopija: http://www.gyvunugloba.lt/lt/main/g.28310

O kas įstabiausia, kad naująją Morkytę paisėmė žmonės, kurie pavasarį būtent MŪSŲ Morkos buvo atvažiavę į SOS gyvūnus. Tada MŪSŲ Morka nekreipė į juos dėmėsio ir duobių neatsakingai prikasė, todėl jie išvažiavo su kita šunyte, kuri pati juos išsirinko.

O štai dabar dangus taip viską surikiavo, kad MŪSŲ Morkos antrininkė vistiek pateko į tuos puikius namus. Kažkokia mistika, kurios aš kol kas nesuvokiu. Tiesa, atsitiktinai buvau Grindoje, kai atvežė Morkos kopiją.
Redaguota: Adelė - 2010 12 27 23:18:30

Idomiai čia viskas susiklostė, bet tuo tik pasidžiaugti galime :)

Vakar skambino Morkos šeimininkas, pasakojo, kokia Morka laiminga. Jau rašiau, bet pakartosiu, kad miega lovoje, o idienos pogulio įsitaiso prie židinio. Kvietė į svečius, bet neturiu kuo nuvažiuoti. Nebent kas nors ratuotas norėtų aplankyti Morką ir mane paimtų kartu.  :]

Laiko stoka ir gyvūnėlių gausa  :-(  Kaip būtų nuostabu, jei keli savanoriai sėstų mašinėlėn ir iškeliautų kelioms dienelėms po Lietuvą savo vaikelių lankyti. Visuose namuose būtumėte su džiaugsmu priimti.

Laba diena,Adele,
O kur ta senoji Morka gyvena? Jei netoli Vilniaus, galim sėst į mano mašiniuką ir nuvažiuot :) Ta pačia proga pasimatytumėt ir su "naująja" Morka. :) Aš po darbo galiu, arba savaitgalį (kad ir šį) galim.
Naujosios Morkos šeimininkė

Atsiprašau, nepamačiau komentaro anksčiau. Šis savaitgalis dar nesibaigė, ar ne? Rytoj paskambinsiu. O šiaip ir aš tik po darbo galiu. Morka gyvena Salininkuose.
Redaguota: Adelė - 2011 06 11 20:49:26
Puslapiai: 1 2 Pirmyn
Skaito temas (1 svečių)
Sprendimas: The site runs on the 1C-Bitrix       Dizainas: DESS