lt

Paaukoti per

Kiti būdai paremti

Apklausa

Iš viso: 2483985
Šiandien: + 26304
Naudotojo vardas:

Slaptažodis:

Prisijungti

Pamiršote slaptažodį?
Registruotis

Francis

Puslapiai: Atgal 1 2
RSS
Francis

beja, labai mielas suniukas  (x)

Sveiki,
šiandien pastebėjau, kad vienas nagas pageltęs ir šiek tiek nutrupėjęs. Čia rimta ir reikia jau lankytis pas veterinarą ar nieko tokio? Pridedu nuotrauką.

Gal trūksta vitaminų?  :-{

Deimantai, kaip tas nagas? Kažkaip šunininkai neužklysta čia  :-(  Negalėjo šunelis ką nors padraskyti ir truputį susižeisti?

Sveiki,
na atrodo nagas jau sugijo, gal ištikrųjų kur nors susižeidė. Šiandien visiems mums buvo sunkus rytas...Francis be galo daug vėmė ir jaučiasi labai nusilpęs. Matyt bus lauke ką nors suėdęs. Dar norėjau pasitarti dėl ėdalo šunims, kokį jūs perkate? Mes išbandėm Darling, Chapy, Pedigree ir dar kažkokį neaiškų, nei vienas nesueina, pakramsnoja labai mažai ir išsirenka tik spalvotus ir minkštus gabaliukus :>

Pridedu keletą nuotraukų iš maudynių ir šio ryto. :>

Nei vieno is jusu isvardintu maistu, maistu nepavadinciau. Seriant tokiais niekais, reiks papildomai visokiu vitamiinu, papildu ri pan. Tas maistas nesubalansuotas ir suniui visad kazko truks. Jei norit, kad suo butu sveikas, nepirkit suniui maisto maximose ir pan. Pirkit specializuotose parduotuvese. O siaip nereik iskart pirkti didelio maisto. Pabandykit mazesni kieki ir taip su laiku matysit, kuris maistas suniui labiausiai patinka ir tinka.

Gražuolis.... :)

tai, kas labai isreklamuota - tikrai nera geriausios kokybes, deja. Maniskiai sveciuose paragave friskies viduriavo po to. Geras, bet brangus hills, ji tik veterinarijose  galite gauti ir dar zirmunuuose "minsko iki" gyvunu parduotuveje maciau. Pabandykite kalvariju turguje nedidelius kiekius ivairiu maistu nusipirkti, tiesiog ziurekite, kad butu super preminium arba premium klases. Is platintoju per skelbimus galite maza kieki Barca nusipirkti, pakankamai geras olandiskas maistas be jokiu dazikliu. Sunu maistai buna ivairiausi, pradedant nuo amziaus, sudeties (mesa, ryziai, lasisa ir t.t.), suns aktyvumo svorio ir t.t. Bet pasirinke pabandymui maisteli, kasdien maisto nekaitaliokite, reik bent savaite pamaitinti, kad pamatytumete kokios ismatos, ar nepucia pilvelio ir t.t. ir dar, mano nuomone, jei sausu maistu maitinate, uzpilti kefyfo ant jo labai sveika pilveliui ir šuniui skanu.

Labai gražus šunelis:). Galite pabandyti maistą Orijen, maniškė labai išranki ir problemų buvo su virškinimu. Orijen su vištiena jai patiko ir tiko. Žinoma, geresnės kokybės maistas brangesnis, bet pamatysite, kad jo daug mažiau reikia ir su sveikata tokių problemų nebus. Francis turbūt nelabai didelis šunelis? Mano kalytė 9 kilogramus sveria, tai 2 kg sausiuko mėnesiui ir daugiau užtenka.

Jo tai mes dabar irgi mėginsim šią savaitę degustuoti įvairius ėdalus :> Na mūsų Francis ne toks jau ir mažas, senei besisvėrėme, bet manau 15-18 kg tikrai yra :> Dėkui už patarimus, pamėginsim ir Orijen :>

O aš manyčiau duokit jam  žmogiško maisto :-[ Parasčiausiai-žalią kiaušinį, kepenų- nuplikytų karštu vandeniu, virtos vištienos (aišku, ne aukščiausios rūšies), virtos žuvies. Bus ir skanu ir naudinga.Mano šunytės sausiukus tik iš bado valgo. O pats skaniausias dalykas-virtas kiaulės skrandis. (x)

tik kad po to zmogisko maisto suo sausiuko jau tikrai nenores valgyt. Be to reiks papildomai vitaminu visokiu...

Citata
Auksė wrote:
tik kad po to zmogisko maisto suo sausiuko jau tikrai nenores valgyt. Be to reiks papildomai vitaminu visokiu...

PRITARIU :>

Sekanti problema su kuria susidūriau šiandien. Nuėjom su Franciu pasivaikščiot į tokią aikštelę. Visą savaitę dresiravau komandą pas mane. Šiandien pabandęs keletą kartų ir pamatęs, kad kuo puikiausiai klauso, pamaniau paleisiu pasilakstyt...Na ir teko po to gailėtis ;/ Šuo atrodo lyg erzindamas mane bėgdavo pro šalį, visiškai nebeklausė komandų, mažai tetrūko kad susipjautų su kitu šuniu ir vos nepabėgo į mišką, kur jau vargu ar ji bebūtų radęs kelią namo. Tai va nežinau kas ji gąsdina, ar smaugiama grandinė, kurią laikau rankose, ar jis pajuto mano jaudulį ir tyčia taip elgėsi?
Gal reikia pakeisti į antkaklį? Ir žinoma toliau nuosekliai dresiruoti.

Galbut jis tik norejo laisves, daugiau palakstyti, ir pazaisti, t.y. kad jus ji gaudytumete  (z)   Manau ne del antkaklio cia beda..pajuto sunelis laisve ir nubego laimingas sau.

"pas mane" mokinti reikia bent kelis menesius, njes šuo jaunas, aplink daug dirgiklių, nėra pratęs dirbti tokioje aplinkoje taip ir turėjo būti. Patarimas būtų nusipirkti kokių 8 metrų pavadį ir kuolelį.  Tada šunį pririšate, paliekate prie kolelio ir kviečiate. Taip pabėgimo tikimybę sumažinate iki kuolelio tvirtumo ir patikimumo. o šuniuko iki kokių 8 mėnesių ar net ilgiau išvis nereiktų paleisti net miške. Būtinai ant antkaklio turi būti jūsų kontaktai, kad pasimetęs šuo turėtų galimybę būti gražintam. Nueikite, jei yra galimybė, bent į kelias dresūros pamokėles, sužinosite gudrybių, kurias po to ilgai ir nenuobodžiai kartosite:) dresūros esmė - kartojimas.

Nesutinku su Aukse. Žmogiškame maiste pakankamai vitaminų, o be to daug vitaminų šuns organizmas gaminasi pats, pvz. vitaminą C. Grynas maistas daug geriau, negu sintetinis. (x)

Kelios nuotraukos iš vasaros/rudens sezono :)

Nuostabios foto ir nuostabus šuo [}

oho, koks šoklus :) Šaunuoliai jūs :)
Puslapiai: Atgal 1 2
Skaito temas (2 svečių)
Sprendimas: The site runs on the 1C-Bitrix       Dizainas: DESS