lt

Paaukoti per

Kiti būdai paremti

Apklausa

Iš viso: 3607706
Šiandien: + 35061
Naudotojo vardas:

Slaptažodis:

Prisijungti

Pamiršote slaptažodį?
Registruotis

Reikalinga Pagalba

Puslapiai: 1
Atsakyti
RSS
Reikalinga Pagalba

Laba diena!
Kreipiuosi i jus del suniuko kuriam skubiai reikalinga pagalba. Mazdaug pries menesi pries mano mociutes namo atsirado labai miela kalyte, panasy i setteri, juodai balta, garbanuota. Kadangi mociute yra pagyvenes zmogus, laikyti suns namuose atsisako ir gyvunelis gyvena budeleje prie namo. Viskas butu puiku, tik is mociutes pasakojimo gyvunelis tokiu salciu gali ir neisgyventi nes serga, koseja ir kalytei yra blogai su koja. Mociute paprase nuosirdzios pagalbos nes kalyte yra nepaprastai miela ir labai verkia sededama budeleje. Jeigu kas nors turetu galimybe pasiimti kalyte is Vievio kaimo buciau labai dekinga.
As gyvenu ne Lietuvoj, bet atwaziuoju cia atostogom ir praeita pavasari Pifas.lt komanda man labai padejo su kaciuku kuris gyveno mano laiptineje ir labai laukiu pagalbos ir si karta.
P.S. Bandziau rasyti laiska i info@pifas.lt bet iki siol nesusilaukiau atsakymo. Neturiu suns nuotraukos ir lietuvisko numerio todel negaliu ideti prasyma i skelbimo lenta.

Sveiki,

Ieškom žmonių kurie galėtu atvežti kalytę pas mus. Priimtume ja į savo globą, kitos išeities neturim.
Anastasia, parašykit prašau kur galima būtu ieškoti Vievije kalytės, juk miestelis nemažas, o telefono Jūs nenurodote.

Ilona, aciu jums labai!!
Surasti nama labai paprasta. Trasoje Vilnius-Kaunas 37 kilometre nuo Vilniaus, 1km iki Vievio kaimo jeigu vaziuoti i Kauno puse is desines salia kelio (1 metro atstumo) stovi geltonas namas. Prie pat ' Keturios Sostines' kavines.
As butinai perspesiu mociute kad kazkas atwaziuos del suniuko.
Be galo esu jums dekinga uz pagalba ir gera sirdi!

Ilona, Laba Diena!
Ar galeciau paprashyti duoti nam zinoti kaip viskas klostosi su shuniuku?

Laba diena dar karta!

As paprasiau pagalbos del shuniuko bet iki siol patele shala budeleje ir laukia kad kas nors galetu ja priglausti.
Labai prashau padeti siai grozybei, labai noreciau zinoti kad jinai susilauks pavasario ir naju namu!
Pasikalbejau su tevais, jie sutiko atvezti shuniuka is mociutes kaimo. Jeigu jus turite galimybe priimti da viena gyvuna, ar galetumete parashyti adresa ir tinkamiausia laika?

Aciu!
Redaguota: Anastasia - 2009 01 24 20:19:17

[QUOTE]Anastasia wrote:
Laba diena dar karta!

As paprasiau pagalbos del shuniuko bet iki siol patele shala budeleje ir laukia kad kas nors galetu ja priglausti.

Labai prashau padeti siai grozybei, labai noreciau zinoti kad jinai susilauks pavasario ir naju namu!

Pasikalbejau su tevais, jie sutiko atvezti shuniuka is mociutes kaimo. Jeigu jus turite galimybe priimti da viena gyvuna, ar galetumete parashyti adresa ir tinkamiausia laika?

Anastasija, tikrai norim padėti kalytei, tiesiog tuo momentu man sudaužė mašiną ir aš neturėjau galimybių nukeliauti iki jos, o žmogus kuris pasisiūlė padėti, nuvažiavęs pagal mano pasakojimą nerado, todėl tikrai skaudu, bet iki šiolei nesugebėjau tinkamai ištiesti pagalbos rankos. Jei kalytė dar vis ten yra, mes be abejo ją priimsime, tiesiog susitarkite dėl atvežimo. Man galima paskambinti 860039525 ir suderinsim laiką.
Kartais nori padėti, bet neturi galimybių, tikiuosi liksim suprasti. Gyvūnų šiuo metu daug ir darbo kaip visada sočiai. Visada lengviau kai kreipiasi žmonės dėl pagalbos ir padeda mums.

Ilona!

Aciu jums labai!
Suprantu kad be galo esate uzimti, bet aciu jums uz gera shirdi ir gebejima padeti visiems. As perduosiu tevui jusu numeri, jis artimiausiu laiku paskambins ir jus susitarsit kada ir kur galima atvezti shuniuka.
Aciu jums dar karta!

Anastasia, mažylė jau pas mus ir svarbiausiai yra vilties jai padėti.
Tikrai be galo nuoširdus gyvūnėlis, sukelia pačius šilčiausius jausmus.

valio.Labai ačiū, kad priėmėt šį šuniuką.  [:)

Ilona, esu jums nepaprastai dekinga!
Zinau kad mazylei dabar yra shilta ir gera ir svarbiausia yra vilties surasti naujus namus.
Sekmes jums ir stiprybes, butinai jus aplankysiu su dovanomis kai atvaziuosiu namo pavasari!

[:) walio! man patiko!

Sveiki, gal galetumete padeti 2 katytems, skubiai ieskome namuciu. Galetume nupirkti narveli joms, paskiepyti ar pinigeliais paremti, labai del ju sirdi skauda, gal atsirastu pas Jus vietele... Istorija kaip ir daugelio - niekam nereikalingos... daugiau net rasyti skaudu
Redaguota: laiwa - 2009 02 12 18:00:03

Pasiskambinkite 860039525.  
Butu faina, jai galėsim padėti

man reikia pagalbos, greiciau patarimo.... turiu katina!dvi savaites atgal paemem suni, 3 metai stafa, nes ja norejo uzmigdyti, labai man jos pagailo, turiu dideli nama, pagalvojau susitvarkysim, problema tame, kad nezinau kaip juos su katinu sudraugauti, nes Joka nori suvalgyti mano persika(katino vardas)padekite patarimu, kaip elgtis

Skambink Ilonai, patars.868369502

Citata
grazina rašo:
Skambink Ilonai, patars.868369502
O Ilonos forume nebuna? nes as angl gyvenu...butu patogiau bendrauti cia

Jei suniukas kesinas nuskriausti katinuka, sunku bus jiems susidraugauti. Visada bus itampa ir kalyte gali pradeti medzioti Persika. Is savo patirties galiu pasakyti, kad sunelis arba is kart priima katinuka namuose, arba iskart parodo, kad ji puls. Mazai vilties, kad susidraugaus. Nebent jau susidraugavo:)

Jei toks bendravimo budas Jums tinka, mielai atrasysiu i klausymus, tik tai, galiu daryti vakare, kai parvaziuoju is prieglaudos.  

gaila,
kad sansu mazai=(dabar situacija tokia, katinas karaliauja antrame aukste, suniukas pirmame, taip ir gyvenam, bet visgi pergyvenu, kad kaciukui skriaudos nepadarytu,stengiames, kad ju keliai nesusikirstu.... o seip labai malonu susipazinti, mano vardas taip pat Ilona=))
Puslapiai: 1
Atsakyti
Skaito temas (1 svečių)
Atsakymų forma

Pranešimo tekstas*
Įkelti bylas ir vaizdusVilkite bylas įkėlimui čia
Vilkite bylas čia
Įrašų nerasta.
Įkelti nuotraukas

Sprendimas: The site runs on the 1C-Bitrix       Dizainas: DESS