lt

Paaukoti per

Kiti būdai paremti

Apklausa

Iš viso: 2514178
Šiandien: + 21101
Naudotojo vardas:

Slaptažodis:

Prisijungti

Pamiršote slaptažodį?
Registruotis

SKUBI PAGALBA DEL SUNS GYVYBES

Puslapiai: 1
Atsakyti
RSS
SKUBI PAGALBA DEL SUNS GYVYBES, SKUBI PAGALBA DEL SUNS GYVYBES

Sveiki , kreipiuosi i jus is paskutines vilties , kad galima butu isgelbet savo suni.. istorija musu yra labai liudna. Pabego is namu , nes issmuko pro duris kadangi ji labai isdykus yra. Gryzo namo po 2 valandu , nors ieskojau jos visa valanda lauke jos nebuvo matyti aplinkui. Gryzus namo po valandos ji pradejo vemti. Is turinio matesi ,kad kaulu buvo privalgius. Praejo para visa ji nenustojo vemti , tuo labiau nieko nevalge.. ji issilpo , nuveziau pas veterinarus ir state jai lasalines leido vaistus, kita diena jai buvo tik blogiau. Padare kraujo tyrimus ir.. Jai buvo nustatyta inkstu nepakankamumas ir jai labai blogai. Ji apsinuodijo toksinem medziagom. Toliau bandem gydit ir praplaut toksines medziagas. Ji nenustojo vemti , labai liudna visa buvo , jai skaudejo.. darem toliau tyrimus ir jai tik pablogejo... pranese liudnas naujienas , kad teks migdyt nes suo kankinasi.. ir jai geriau nepasidaro. Sioj klinikoj nebuvo pasakyta kad dar viena iseitis yra. Tai yra hemodialize. Internete ieskojausi kaip galima butu isgyditi suni.. vis tiek nenoriu nuleist ranku ir stengtis is paskutiniuju.. susiradau klinika kuri atlieka Hemodialize . Tai yra vienintele viltis kuri isgelbetu mano mylima suni.. bet , neuztenka tik pastangu ir darbo, gydimas brangus.. hemodializes vienas seansas kainuoja 100€. Dar neaisku kiek seansu reikes, bet vienos neuzteks , kadangi jos bukle yra bloga. Buvo nemazai pinigu isleista anoj klinikoj. Uztat prasau jusu pagalbos paaukot i musu saskaita , bent po kazkiek kas kiek galit... Tikrai nenoriu prarast savo mylimo suns.. nes tas suo yra man kaip vaikas! Jis yra begalo nuostabus ir saunus suo! Tikrai man sunku buvo suzinot tokias naujienas , atrode , kad tai pasaulio pabaiga. Negalejau su tuo susitaikyti, bet atsirado viltis ir tik jus man galit padeti.. :) labai prasau padekit paaukot bent po kazkiek i mano mamos Ingridos Gustaitienės saskaita. Jus esat mano paskutine viltis.. LT427044000089610564. Pasidalinkit kam nesunku galbut atsiras geru zmoniu..noriu kad mano mazyle gyventu.. Dalinames gerieji zmones!!! :)) .
Prasymas feisbuke : https://www.facebook.com/brigitagusttt/posts/1856934834547289?pnref=story .
Jeigu jus domins tyrimu,atliktu proceduru popieriai kad irodyt kad tai ne afera atsiusiu.  
Puslapiai: 1
Atsakyti
Skaito temas (1 svečių)
Atsakymų forma

Pranešimo tekstas*
Įkelti bylas ir vaizdusVilkite bylas įkėlimui čia
Vilkite bylas čia
Įrašų nerasta.
Įkelti nuotraukas

Sprendimas: The site runs on the 1C-Bitrix       Dizainas: DESS