lt

Paaukoti per

Kiti būdai paremti

Apklausa

Iš viso: 3591657
Šiandien: + 19012
Naudotojo vardas:

Slaptažodis:

Prisijungti

Pamiršote slaptažodį?
Registruotis

Laukinukė katytė sužeista koja Vilniaus centre. Padėkite pagauti ir pagydyti

Puslapiai: 1
Atsakyti
RSS
Laukinukė katytė sužeista koja Vilniaus centre. Padėkite pagauti ir pagydyti

Vienai mano šėryklinukių vakar atsitiko bėda - nežinau, kaip, bet katytė susižeidė užpakalinę koją. Laiko nuolat pakabintą, visai nejudina, tad bijau, kad kojytė gali būti lūžusi. Nuo žmogaus katytė traukiasi, bėga, tegu ir ant trijų kojų, bet vis tiek gana greitai, rankomis nepagausi. Prašau pagalbos pagauti graibštu (gaudyklės ji bijo, šita katytė ir dar dvi bailiukės yra vienintelės likusios nesterilizuotos tame kieme), su kuriuo pati visai elgtis nemoku, transporto į kliniką, paramos katytės gydymui (aš, deja, galėčiau padengti tik sterilizaciją) ir globos, kad nereiktų pinigų stacionarui. Pati šiuo metu namuose turiu šunį ir 14 kačių, iš kurių trys sergančios (jau po truputį sveikstanti Badytė, kuri visą mėnesį vien Virbac vitaminų pasta ir metabolazės injekcijomis gyva buvo, neseniai operuota ir su kepenim problemų turinti Coliukė bei Gražuolė lūžusią kojyte), tad tiek laiko, tiek vietos, tiek finansų prasme esu neįgali padėti šiai vargšiukei. Be to, kol pas mane yra neprognozuojamai besielgiantis kitoms katėms agresyvus globotinis katinas Kvazimodas, kuris užpuolęs ir sužeidė Coliukę taip, kad reiktų operuoti, net ir turėdama vietos negalėčiau rizikuoti imti dar vieną gyvūną dėl jo paties saugumo (neturiu kur visiškai atskirti Kvazimodo).

Labai prašau pagalbos katukei, jai tikrai skauda - urzgia ir gailiai kniaukia kaskart stodamasi. Išgijusią būtų galima paleisti atgal (katytė jauna, daugmaž 2 metų amžiaus). Jei galite padėti, skambinkite 860373007 (Rita). Ačiū!!!!
Redaguota: Rita R. - 2013 02 15 14:19:04

paskambinkite Jūs Ilonai , gal ji ką nors sugalvos.860039525

Galiu katytei suteikti silta vieta iki kol gales vel savarankiskai gyventi lauke. Padesim ir su vet paslauga, tik reik, kad jai padetu atvykti iki musu.

Labai ačiū, Ilona, Jums už gerumą, bet kol kas, deja, nėra ką atvežti. Katulės nuo vasario 14 d. vakaro nė karto nemačiau nei aš, nei į pagalbos prašymą padėti pagauti atsiliepusios "Rainiuko" savanorės. Nuo penktadienio iki vakar dienos bandyta gaudyti šešis kartus, bet nei vieną kartą nepavyko katytės bent pamatyti. Šėrykla kasdien tikrinama, belieka tikėtis, kad trauma nemirtina, o į žaizdą neįsimes infekcija, ir anksčiau vėliau bailiukė pasirodys. Kai tik turėsiu kokių naujienų (gerų ar blogų), pranešiu.
Puslapiai: 1
Atsakyti
Skaito temas (1 svečių)
Atsakymų forma

Pranešimo tekstas*
Įkelti bylas ir vaizdusVilkite bylas įkėlimui čia
Vilkite bylas čia
Įrašų nerasta.
Įkelti nuotraukas

Sprendimas: The site runs on the 1C-Bitrix       Dizainas: DESS