lt

Paaukoti per

Kiti būdai paremti

Apklausa


Iš viso: 2483985
Šiandien: + 26304
Naudotojo vardas:

Slaptažodis:


Prisijungti

Pamiršote slaptažodį?
Registruotis

Katės rūsyje

   RSS
Katės rūsyje, Rūsyje rasta kačių šeimyna su kačiukais.
 
Sveiki,
Jums rašo studentas iš Kauno. Tikiuosi išgirsti jūsų nuomonę, kaip gyvūnų ekspertų, gal ką patarsit ar pakomentuosit.
Esu kačių mylėtojas, pats užaugau su kate. Internete skaičiau, kad artėjant žiemai galima padėti gyvūnėliams, esantiems lauke, nesušalti. Tereikia paimti dėžę, apklijuoti ją lipnia juosta, įmesti nereikalingą megztinį ir padėti naujai sukaltą namą rūsyje arba po balkonu. Pasidariau vieną tokią dėžę, tačiau į rūsy nenešiau, nes dar buvo gana šilta ir, kadangi turėjau tik vieną dėžę, tikėjausi ją panaudoti efektyviai. Kitaip tariant, nusprendžiau pirmą pamatyti bent vieną beglobę katę, kad žinočiau kur, maždaug, dėžė yra reikalingiausia.
Po vienos, kitos savaitės ant kiemo atsirado katė. Kartas nuo karto pamatydavau ją eidamas į universitetą. Viena rytą, eidamas į universitetą, sutikau tą katę prie mūsų daugiabučio durų. Ji nedrąsiai taikėsi įbėgti į laiptinę. Apsidžiaugęs, su mielu noru, palaikiau jai duris ir ji greit įlėkė vidun. Visą dieną galvojau apie tai ir nusprendžiau pasirūpinti ta kate, jei tik dar rasiu ją grįžęs. Pakeliui namo nusipirkau sauso kačių ėdalo. Grįžęs namo, pasiėmiau kačių ėdalo dėžutę ir nulėkiau rūsin. Deja, nieko neradau. Į maišiuką įbėriau ėdalo, padėjau jį ant žemės ir išėjau. Kitą rytą užėjus į rūsį, radau maišiuką tuštutėlį. Tą patį veiksmą pakartojau dar dvi dienas ir rezultatas būdavo toks pats. Ketvirtą dieną susidūriau akis į akį su kate rūsyje. Ji buvo labai baili, tad pabėriau maisto ant žemės ir atsitraukiau 5 metrus atgal. Stebėjau kaip ji nedrąsiai prieina prie maišiuko ir pradeda ėsti. Jaučiausi patenkintas jog galiu jai pagelbėti. Bestebėdamas katę, rūsio gale, pamačiau kažką judančio. Iš pradžių, sprendžiant pagal dydį, pamaniau jog tai žiurkės. Geriau įsižiūrėjus supratau, jog tai maži kačiukai. Iš viso trys. Apėmė nuostaba ir gailestis. Apsisukau ir grįžau į butą. Paėmiau paruoštą dėžę, pririnkau nereikalingų marškinėlių, viską sugrūdau vidun ir nunešiau rūsin. Padėjau rūsio gale. Pasirodo, pačiose paskutinėse rūsio duryse yra skylė, pakankamo dydžio suagusiai katei, šiaip ne taip, pralįsti. Na ką, tapau šios šeimynos maitintoju. Nešdavau maisto ir vandens kiekvieną rytą ir vakarą. Stebėdavau žaidžiančius kačiukus. Kas kartą prideidavau vis arčiau. Jau tada mane apėmė mintys, ar gerai darau? Nežinojau ar pratinti kačiukus prie žmogaus ar nesikišti ir tiesiog padėti jiems pratempti žiemą. Nusprendžau jų neliesti ir nesistengti paimti į rankas, tiesiog karts nuo karto juos pastebėdavau. Viskas ėjosi lyg ir neblogai, kol vieną dieną laiptinėje pamačiau dar vieną katę. Ji nulėkė rūsin išgirdusi, jog aš lipu laiptais žemyn. Sutikta katė buvo ne ta, kurią mačiau su kačiukais, tai buvo žymiai stambesnė katė. Greičiausiai katinas. Sprendžiant iš išvaizdos (kačiukai ir kačiukų motina yra pilki su juodais dryžiais) - tėvelis. Taip jau nutiko, kad sekantį kartą nešdamas katėms maisto, pamačiau kampe pasislėpusį tėvelį. Dabar rūsyje jau dvi suaugę katės ir trys maži kačiukai. Pastebėjau jog katinų porelė (spėju motina ir tėvas) lyg ir nesipjauna, tačiau dėl maisto kartais pešasi ir patinėlis užkerta letana patelei per snukutį. Kažkaip neramu. Patelė ir patinėlis negyvena toje pačioje vietoje. Patinėlis guli ant kažkokio kilimo viename rūsio gale, o patelė kitame rūsio gale. Patelė nelabai jį prileidžia prie kačiukų. O jei patinėlis papjaus kačiukus? Pastebėjau jog patinėlis yra prijaukintas. Prieina prie kojų, murkia. Net seka iš paskos, kai išeinu iš rūsio.
Ar gerai elgiuosi? Viskas prasidėjo nuo vienos katės, o baigėsi penkeriomis. Kas bus, kai ateis pavasaris? Ar būsiu tas kaimynas, kuris priveisė kieme kačių? Ar ir toliau nešti maistą į rūsį ir leisti ketėms spręsti savo pačių reikalus? Kaip jūs darytumėt?
Puslapiai: Atgal 1 2
Atsakyti
Įrašai
 
Citata
Mucha rašo:
Jokiu budu neatiduokite tai moteriai, jeigu prekiauja suniukais, jai kaciukai irgi preke, nunes i turgu pardavineti. Jai nusispjauti i gyvuno gerove, svarbiasia pinigai. Niekada nebuna taip, kai paims visus trys. Yra zmoniu, kurie seria kaciukais, ypac maziais, sunis arba kitus pliesrunus. Susisiekit su "Katino svajone", gal pades merginos.
As irgi pritariu siai nuomonei, labai itartinai nuskambejo, kad nori visu triju.
 
Sveiki, nepykit, kažkaip pamiršau čia apsilankyti. Galbūt todėl, kad nusprendžiau nevežti tų kačiukų į klaipėdą ;) Kažkaip keistai man ten viskas atrodė taip pat.. Plius, ta moteris teiravosi apie jų spalvą skambučio metu. Nors ir nlb tikiu tais kailių nudyrimais, bet velniai čia žino, nerizikavau.
Kačiukai sveiki ir toliau gyvena rūsyje :) Galiu pasidžiaugti, kad ne aš vienas jais rūpinuosi. Dar nežinau kas, bet matau, kad kažkas jų kakučius surenka ir turi savo stiklainiuką sauso kačių ėdalo (aš turiu savo dėžutę su ėdalu). Taipogi, atsirado dar naujas katinas/katė. Tikras gražuolis! Juodas, juodas su balta papilve ir leten4l3m visom keturiom, tarsi princas su baltais batais ir kostiumu ;) Labai puikiai visi sutaria, iš rūsio galo persikėlė į rūsio priekį, ten šilčiau ir yra toks kilimas - ant jo ir miega visi drauge :) Viena problema ta, kad jie visi laukiniai. Nei vienas neprisileidžia, net ir mažiukai. Tačiau tos dvi suagę katęs jau žymiai drąsesnės. Tupi vos per pusmetrį. Pasistenksiu įkelti foto. Bijau prisišnekėti, bet kol kas jiems viskas gerai. Tikiuosi taip ir liks.
 
Beje, net ir štai toks straipsnelis nepadėjo surasti šeimininkų :(
http://grynas.delfi.lt/gyvenimas/dezes-katems-daugiabuciu-kiemuose-bobuciu-pramanai-ar-reali-pagalba-salantiems-beglobiams.d?id=60204135
Puslapiai: Atgal 1 2
Atsakyti
Skaito temas (1 svečių)
Atsakymų forma
 
Pranešimo tekstas*
Įkelti bylas ir vaizdusVilkite bylas įkėlimui čia
Vilkite bylas čia
Įrašų nerasta.
Įkelti nuotraukas
 
Sprendimas: The site runs on the 1C-Bitrix       Dizainas: DESS