lt

Paaukoti per

Kiti būdai paremti

Apklausa


Iš viso: 2623807
Šiandien: + 10429
Naudotojo vardas:

Slaptažodis:


Prisijungti

Pamiršote slaptažodį?
Registruotis

SKUBIAI (turime ~5d.) reikalinga laikina globa! Kitaip katinukams gresia miškas..

Puslapiai: 1
Atsakyti
RSS
SKUBIAI (turime ~5d.) reikalinga laikina globa! Kitaip katinukams gresia miškas..
 
Turime vos kelias dienas. Kitaip šie trys jauni katinukai bus paleisti į mišką, kaip sakoma, "laimės ieškoti"..
Neatsakingi p. Kristinos kaimynai prisiveisė kačiukų, paaugino, pasidžiaugė. "Žaisliukai" greit atsibodo ir dabar ketinama juos išvežti į mišką. Nesvarbu, kad artėja šalčiai, kad artėja žiema, kad miške katinukai tikrai neišgyvens..Širdies vietoje matyt akmuo. P. Kristinai buvo duota savaitė, laikas nenumaldomai bėga.

Katinėliai Maišiagaloje. Galima bandyti organizuoti transportą į kitus miestus. Jeigu galite padėti, skambinkite 864685703; 868369502; 860299265
SAM_0694.JPG (98.6 Kb)
SAM_0696.JPG (93.56 Kb)
SAM_0698.JPG (86.96 Kb)
SAM_0700.JPG (90.19 Kb)
 
Ar sulaukė katinukai pagalbos? Terminas jau baigiasi
 
Kačiukams p. Kristina sudavė nuo kirminų ir bandysim kažkaip artėti link skiepų ir skiepyti, tad jiems kartu reikalinga ir parama skiepukams, po 30lt. Deja, niekas globos nepasiūlė, jie dar pas tuos žmones, p. Kristina vis bando tempti laiką, tačiau tie "šeimininkai" asocialūs asmenys, tad spėju iš jų galima visko tikėtis..Globa vis dar labai labai reikalinga
Redaguota: Eglė - 2011 11 04 13:29:29
 
Naujienos tokios: Katinukai vis dar Maišiagaloje, gyvena lauke, nebent kartais užklysta į Kristinos malkinę. Situacija tame miestelyje labai tragiška - daug žmonių atvažiuoja ir išmeta savo augintinius, o vietiniai (kurių dauguma asocialūs asmenys) jau tvarkosi savaip: ką tik gimusius kačiukus-į kibirą, paaugusius-į mišką, suaugusius-šiaip paspirti/pakankinti/pabandyti užmušti ar kitaip nuskriausti..Tiesa, kai kuriems pasiseka išvengti tokios "natūralios atrankos". Tuomet jų laukia nuolatinis šaltis, alkis ir baimė dėl savo gyvybės. Juk niekada nežinai kam ir kada užkliūsi vien tuo, kad gyveni..
Globa vis dar neatsirado, tad kol kas vienintelis šansas pagelbėti šiems trims - skiepai. Po jų jie galėtų keliauti į Gyvūnų pievelę Oze. Tačiau čia kita bėda - finansai. Trūkstama suma 70Lt (Skiepai 3x25Lt, tabletės nuo kirminų 10lt ir pudra nuo blusų 25Lt) (Už dalį pinigėlių ačiū Lo:). Katinėliams galima paaukoti į Sos Gyvūnų sąskaita arba galima susiekti su tel. 868369502; 860299265 ir susitarti, kaip perduoti gyvai.
Redaguota: Eglė - 2011 11 18 22:05:47
 
Tai ar negalima panaudoti tų suaukotų 2% pinigėlių? Juk jie jau yra sąskaitoje. Tai kada juos naudoti, jei ne tokiais atvejais?
 
tikrai idomu, kur tie 2 procentai buna panaudojami???jokios atskaitos...daznai organizuojamos paipldomos rinkliavos....
 
Katinukų kuriems reik pagalbos yra labai daug, vis dažniau žmonės juos glaudžia ir savo namuose, todėl jie prašo pagalbos padėti. Kiek yra įmanoma visada padedame maistu, kraiku, globa, gydymu, sterilizacija ir skiepais. Visiems padėti butu neįmanoma. Kristinos šeimai padedam jau ne pirmi metai ir tai, kad jų namuose yra vis naujų našlaičių tai pačių žmonių pasirinkimas. Mes tiesiog paskleidžiam daugiau informacijos apie jų naujus globotinius ir kokios jiems pagalbos reikia.
Kiekviena organizacija net ir gaudama lėšas vis tiek pateikia pagalbos prašymus, nesam vieninteliai. Pinigėlių dažniausiai neprašom jai gyvūnai pas mus globoje, kiek įmanoma tvarkomės patis. Visada esat laukiami mūsų kieme ir Oze.
Už praėjusius metus 2 procentai iškeliavo žemės sklypui išsipirkti, šiais metais iki naujųjų stengsimės pabaigti pagrindinius pastatus "SOS gyvūnų" miestui įkurti, jame glausis tikrai ne dešimt ir ne dvidešimt šunelių, bei ligotų ir sušalusių katinėlių. Visus šiuos metus glaudėm gan didelį skaičių gyvūnų ir dauguma iš jų lieka gyvent iki šiol. Juos visus reikia maitinti, gydyti, skiepyti ir išlaikyti įskaičiuojant patalpų ir elektros sąnaudas.
Nesėdim su mergaitėm išdažytais nagais:) ir stengiamės kiekvieną dieną būti naudingais ir gyventi vardan vieno tikslo.
Čia dirbantis žmonės jau senai nežino kas yra išeiginės dienos ir laisvi vakarai. Artėja žiema ir vėl teks pasistengti ir gerokai, kad daugiau galėtum pasakyti taip, negu... NE, vietų neturime.
Tornado,  kur 2 procentai iškeliauja, atsakymą rasite:  atvykite į naują sklypą, gaunat į rankas lopetą ir pirmyn į šviesų rytojų, pas mus smagu ir gera, jausitės vakare pakylėta :), pati pajausit tą dvasią ir kitiems papasakosite :). Čia esam visi lygus ir prieinami.

Ataskaitos irgi bus pateiktos, va tik persikelti ir šiek tiek atsiputi. Aš esu dėkinga žmonėms kurie padeda ir palaiko, o ypač supranta ką čia visi veikiame ir vardan ko.
Redaguota: Ilona Reklaitytė-Mezenceva - 2011 11 19 23:18:53
 
Pervedziau 20 euru per PayPal Maisiagalos kaciukams (#8ME025952L136531C)
 
Ilona, aš tikrai  suprantu, kiek jūs visi ten daug dirbate. (kai kada susimąstau, kad tu užsikrovei  kryželį, kurį sunku nešti ir negali numesti). Ir suprantu, kad tų pinigų trūksta ir trūks. Matau, ir kitos organizacijos papildomai renka pinigėlius. Ir gerai daro. Nes tie du procentai, kokie jie bebūtų , ištirpsta. Ypač jei statybos vyksta. Aš ne apie tai. Aš kalbu apie atvejus, kai jau nėra išeities ir niekas niekas nepadeda, panaudoti tuos pinigėlius.  O jums priekaištų neturiu.
 
Lina, ačiū labai:) Vakar vakare man skambino vieno iš Kariotiškių šuniuko šeimininkė (labai atsiprašau, pamiršau paklausti vardo) ir sakė, jog šiandien užveš šiek tiek pinigėlių į Ozą, iš kurių dalį skirti šiems kačiukams. Taigi, pinigėlių kol kas nebetrūksta ir netgi perdaug (pagal mano prašytą sumą), tad noriu paklausti, ar nesupyksite jei juos panaudosime kitiem bėduliams? Ir dar kartą, ačiū, merginos, labai labai:))
 
Gražinut, ačiū už supratingumą. Pastaruoju metu nesam pilni energijos ir tampam su kiekviena diena vis jautresni. Sunkus darbas nualina pirmoj eilėj dvasiškai ir tada stengiesi nepalūžti bent fiziškai. Pasirinktas kelias sunkiausias šitam gyvenime, bet jei pasieksime numatytą tikslą bus nerealiai gera. Nieko nėr baisiau kai esi nuomininkas ir nežinai kada pasiliksi gatvėje su visais globotiniais, todėl kiekvienais metais visus surinktus 2 procentus investavom būtent į ateitį, kad kiekvienas čia atėjęs gyvūnas būtu saugus ir jaustus kaip namuose, ypač mūsų visi senučiukai, luošiukai, laukinukai ir neperspektyvus. Jiems tai yra svarbiausia, jų niekad neišduosim. Svarbu, kad butume ramus dirbdami ir nebijotume jokių šeimininkų kurie nurodo kiek turėtu būti gyvūnų, ir kokiom sąlygom juos laikyti, kad netriukšmautu. Ant savo pečių pajautėm nuomos atmosferą ir nesigailim, kad būtent tai darome dabar.

Dauguma darbų darome  patis, o į namus pareinam tik pamiegot, ir tik tam, kad kuo daugiau pinigėlių sutaupyti ir tinkamai praplėsti gyvenamąsias vietas. Kiekviena smulkmena kainuoja nerealiai daug ir kas statėsi namą tikrai supras. Mūsų merginos išmoko nuveikti beveik visus stalio ir staybininko darbus, dauguma darbelių padarytą jų stebuklingų rankų dėka. Pasiguodžiam, bet neaimanuojam. Prie viso to, kasdieninė globa ir vis nauji išduoti šuneliai bei katinėliai. Nebelieka laiko aprašyti jų istorijas ir parodyti.

Esam dėkingi daugumai žmonių už ištiestą pagalbos ranką šiuo ypač svarbiu ir atsakingu momentu.

Jei ko nesuspėjame, dovanokite ir nesupraskite klaidingai, nėra noro pastoviai prašinėti, bet juk neprašome sau, prašome tik gyvūnų gerbūviui pagerinti ir kuo greičiau atsitiesti, kad beglobių gelbėjimas taptu našus ir realus. Jiems reikalingi esam dabar.

Ačiū Linutei už pervestus pinigėlius. Jų tikrai užteks skiepukams. Nuo blusų ir kirminukų vaistukus perduosiu pati kai Kristina atvažiuos maisto šuneliams ir katinėliams.

Ačiū Anai kuri šiandien atvyko pas "Oziečius" ir perdavė nuostabų laišką ir 500 lt mūsų globotiniams.
 
Nenorejau jusu izeisti....viska suprantu...pati laikau 6 katinelius ir suneli ir zinau kiek tu pinigeliu reikia, o ypac, kai kuris nors suserga...vet saskaitos nerealios...atleiskit Ilona, kad leptelejau ne ta ka reikia....
Puslapiai: 1
Atsakyti
Skaito temas (1 svečių)
Atsakymų forma
 
Pranešimo tekstas*
Įkelti bylas ir vaizdusVilkite bylas įkėlimui čia
Vilkite bylas čia
Įrašų nerasta.
Įkelti nuotraukas
 
Sprendimas: The site runs on the 1C-Bitrix       Dizainas: DESS