lt

Paaukoti per

Kiti būdai paremti

Apklausa


Iš viso: 2629979
Šiandien: + 16601
Naudotojo vardas:

Slaptažodis:


Prisijungti

Pamiršote slaptažodį?
Registruotis

Naujokas Kabulas. Prašome paramos vaistukams, skiepukui ir kastracijai.

Puslapiai: 1
Atsakyti
RSS
Naujokas Kabulas. Prašome paramos vaistukams, skiepukui ir kastracijai., pagalba, finansinė parama
 
Kartais pasiseka suaugusiems nuskriaustiems beglobiukams. Taip nutinka, kai geri žmonės susiburia ir nusprendžia išgelbėti gyvybę. Ačiū Vilmai, suteikusiai laikiną prieglobstį juodam perliukui - Kabului.
O istorija šio katinuko prasidėjo dar pavasarį.
"Jis išgelbėtas iš buvusios Neries (dabartinės Vileišio) stotelės Antakalnyje. Jau pusę metų jį vis matydavau arba tupintį ant suoliuko stotelėj, arba šalia po balkonu. Liūdniausia, kai lydavo lietus. Tupėdavo ant drėgnos žemės, kartais susisukęs į kamuoliuką miegodavo mūrinio namo langelio angoje. Visai nebijojo žmonių, norėdavo bendrauti. Vasarą jam ruoštą globą užėmė du mažyliai, tad juoduliukas taip ir liko laukti lauke. Išleidus mažylius, su SOS pagalba atsirado viltis išgelbėti ir jį. Nuo trečiadienio jis globojamas namuose. Ar daug matėte benamiukų, kuriuos nepažįstamas lengva ranka gali pagauti? Dažniausiai jie visada laiko saugų atstumą. Kabulą pagavau iš karto, todėl labai baisu, kad netyčia pasipainiojęs kažkam kelyje, būtų galėjęs stipriai nukentėti. Jam suduoti vaistukai nuo kirminų. Jis tikrai naminis katinas, tik dėl mums nežinomų aplinkybių praradęs namus. Puikiai naudojasi dėžute, jam patinka namai, jis eina bendrauti. Nemoku parašyti, kokio gerumo katinas jis yra. Šiuo metu jis paniškai kasosi ausis, prie jų yra žaizdelių. Įtariu, kad tai gali būti ausų erkutės arba uždegimas, taip pat šiek tiek pradėjo pūliuotti akytės ir čiaudėti. Jam dar reikalingi skiepai ir kastracija. Nežinau, ar dėl to, kad nekastruotas, bet kartais grasiai kniaukia, taip, kaip kniaukia katinai po langais. Nevalgo sauso maisto, bandėme mirkyti, bet nepadėjo. Todėl turime pirkti konservus. Beglobiukus globodavome savo lėšomis, pavykdavo patiems rasti namus. Tačiau šiuo metu negalime skiri lėšų ir galime prisidėti tik globa. Nors tokia padėtis laikina, bet pagalbos Kabului reikia kuo greičiau, todėl turime paprašyti pagalbos. Galbūt kažkas galėtų padėti vaistais, maistu ar paaukoti reikalingai procedūrai. Dar vienas katinukas turės galimybę būti atrastas, kažkas galės pažinti jo charakterį, pakasyti paausį. Jis nuolat to prašo. Ačiū.
Pagarbiai,
Vilma
tel.860241066
"
Kabulas jau lankėsi pas veterinarą. Nustatytos ausų erkutės ir parazitai. Už tyrimą, apžiūrą ir vaistus Vilma sumokėjo 34lt.

Visus norinčius ir galinčius kviečiame prisidėti prie Kabulos gydymo, skiepų (25 lt) ir kastracijos (35 lt). Taip pat galite šiam juodam stebuklui paaukoti maistuko (konservukų, nes sauso mažas nevalgo), kraiko. Būsime labai labai dėkingi:) Visi kartu galime labai daug. Ačiū visiems.
Skambinkite Vilmai arba man: 868369502
Kabula.JPG (30.46 Kb)
 
Sveiki, Kabului labai reikalinga Jūsų pagalba. Globėjai tenka katulį šerti vien konservais, nes prie sauso vyrukas nepratęs. Dar vis laukiame skiepų ir kastracijos. Ačiū.
 
Susidūrėme su bėda. Kabulas pasijuto labai gerai ir prisiminė, jog lauke jo "laukia" daug draugių. Skubiai reikalinga kastracija. Kabulo noras pakviesti į namus katyčių jau nebevaldomas.
Ačiū už supratingumą ir pagalbą;) Laukiame galinčių prisidėti prie kastracijos. Kastracijai reikalinga suma - 30 lt.
 
Pervedziau pinigeliu Kabulo kastracijai. Sekmes maziui. Paypal numeriukas 1WH69339F9894333S.
 
+ 40 litų juoduliui. pravers vis tiek, tik gal ne taip greit ateis, jei bankas miega per Vėlines...:)
 
Sveiki, Kabulo vardu norime padėkoti paaukojusiems pinigėlių. Jis jau kastruotas, šiuo metu įpusėtas erkių gydymo kursas. Jau baigėsi namų "kvėpinimo" periodas, bet kniauksėti nuolat kniauksi, šnekasi:) triukininkas jis nerealus, moka užlipti nuo komodos ant žmogaus, jei jam parodai, kad galima, švelniai užšokti, susirangyti kaip apykaklė ir panašiai:) nuo šios savaitės jau leidžiame po visus namus vaikščioti. Rašydama čia apsidairiau, o jo niekur nematyti. Pasirodo jaunuolis ant tamsios rankinės įsitaisė ir užsimaskavo, mes nepratę, mūsų katinas ryžas, tai visada gerai matosi:) veterinarė sakė, kad jis kovinis katinas, toks su didžiuliais žandais ir meškučio kojom:)jau ir kūnas pamažu taisosi, net sausiuko kartais paėda. Kiek žinau, Kabului buvo paaukota 120 litų, dar kartą už tai labai dėkojame. Tikiuosi, kad aukoję žmonės neprieštaraus, jei Kabului bus skirta 60 (kastracija ir skiepai), o kitus Orinta savo nuožiūra paskirs tam, kam labiausiai šiuo metu reikia. Būtų šaunu, jei aukoję pasisakytų, ar tam pritaria. Dėkojame:)
 
man tikrai tas pats, kam:)
 
Skirkite likusius pinigelius kam tik labiausiai truksta
Puslapiai: 1
Atsakyti
Skaito temas (1 svečių)
Atsakymų forma
 
Pranešimo tekstas*
Įkelti bylas ir vaizdusVilkite bylas įkėlimui čia
Vilkite bylas čia
Įrašų nerasta.
Įkelti nuotraukas
 
Sprendimas: The site runs on the 1C-Bitrix       Dizainas: DESS