lt

Paaukoti per

Kiti būdai paremti

Apklausa


Iš viso: 2533045
Šiandien: + 957
Naudotojo vardas:

Slaptažodis:


Prisijungti

Pamiršote slaptažodį?
Registruotis

Reikalinga laikina globa. Lazdynų Riešutėlė.

   RSS
Reikalinga laikina globa. Lazdynų Riešutėlė., pagalba, laikina globa
 
Pirmiausia stengiamės padėti mažiausiems, pažeidžiamiausiems ir tiems, kurie negali laukti.

Šis pagalbos prašymas skirtas katytei (arba katukui) Riešutėlei (-iui). Tegul, kol nežinome tiksliai lyties, būna ji Riešutėlė.
Riešutėlė daugiau nei prieš savaitę atsirado prie šiukšlių konteinerių Lazdynų mikrorajone. Nežinia, kodėl nuo jų katytė nesitraukia nė per metrą. Galbūt buvę šeimininkai ją ten paliko? Galbūt tarp krūvos niekam nereikalingų šiušklių Riešutėlė jaučia pažįstamą kvapą? O gal kambario tapetai, kuriame ji gyveno, buvo geltonos, mėlynos ar žalios spalvos?
Šiandien katytei reikalinga skubi pagalba. Sulysusi, išsekusi, gumbuota nuo prisisiurbusių erkių, peršalusi ir tragiškai nelaiminga. Riešutėlės akyse išdavystė. Matyti, jog katytė galėtų būti milžiniška, žvilgančiu kailiu ir žėrinčiomis žaliomis akimis. Deja, gyvenimas gatvėje nepasigailėjo - Riešutėlė nesitraukia nuo purvinų dvokiančių konteinerių, silpsta ir prašo mūsų pagalbos.

Katytę šeria ir nuolat apie jos būklę mane informuoja Daiva. Moteris gaili Riešutėlės, stengiasi kiek įmanydama pagelbėti. Daiva pasakojo, kad kažkas konteinerių gyventojai pastatė net ir kartoninę būdą, bet ši nesitraukia nuo konteinerių, nelipa į suręstą namuką net tada, kai lyja..

Visko gali būti, kad Riešutėlės atsikratė dėl ligų ar amžiaus (nors jo dar nežinome). Gyvūnas serga. Serga Riešutėlės kūnelis ir siela.

Ieškome atsakingų, kantrių laikinų globėjų. Daiva sutinka prisidėti prie Riešutėlės gydymo. Visi kartu pasistengsime, kad ji išgytų, iš naujo patirtų gyvenimo džiaugsmą tarp mylinčių žmonių.


 
Netrukus bus įdėtos nuotraukėlės. Jas galime atsiųsti Jums el. paštu, jei susidomėsite galimybe pagelbėti šiai katytei.

Jei tik turite galimybę pagelbėti, ar turite patarimų, kaip tai padaryti, skambinkite, rašykite:  860064245 (Daiva); 868369502 (Orinta).

AČIŪ.


Puslapiai: Atgal 1 2
Atsakyti
Įrašai
 
Ačiū, Jolanta :) Bet be Tavęs šitoj istorijoj aš būčiau nulis. O dėl tikslo pasiekimo - kad iš Tavo lūpų Dievui į ausį :)
Jei Carsil'io dar nepirkai, tai palauk. Aš ryt pakeliui į darbą pereisiu vaistines, pažiūrėsiu, kur geriausia pirkt. Kiek žiūrėjau i-nete, jo gali būti ir tabletėm, ir kapsulėm. Reikia pažiūrėt, kurias patogiau jam praryt. Iki :)
Redaguota: DMur - 2011 11 10 13:41:58
 
"nuostabiai veterinarei Daliai"  - Sakykite, kur dirba si nuostabi veterinare?
 
Čia turbūt kalba eina apie gydytoją Dalią iš Vaidos klinikos Šeškinėje. Tikrai nuostabi veterinarė, labai gera kačių gydytoja.
 
Savo ruožtu galiu parekomenduoti dar du nuostabius veterinarijos gydytojus: Birutę iš Rekso klinikos Pilaitėje (ypač puikiai dirba su nelabai naminėm ir nelabai rankinėm katėm) ir Aurimą iš Senamiesčio klinikos. Šiam daktarui visą gyvenimą būsiu dėkinga už tai, kad mano automobilio partrenktą katinėlį, kuriam avarijos metu beveik sutrupino vieną iš ilgųjų užpak. kojytės kaulų, taip pastatė ant kojų, kad dabar bėgioja lyg niekur nieko.
Puslapiai: Atgal 1 2
Atsakyti
Skaito temas (1 svečių)
Atsakymų forma
 
Pranešimo tekstas*
Įkelti bylas ir vaizdusVilkite bylas įkėlimui čia
Vilkite bylas čia
Įrašų nerasta.
Įkelti nuotraukas
 
Sprendimas: The site runs on the 1C-Bitrix       Dizainas: DESS