lt

Paaukoti per

Kiti būdai paremti

Apklausa


Iš viso: 2629979
Šiandien: + 16601
Naudotojo vardas:

Slaptažodis:


Prisijungti

Pamiršote slaptažodį?
Registruotis

Skubiai reikalinga globa katytei

Puslapiai: 1
Atsakyti
RSS
Skubiai reikalinga globa katytei
 
Šiandien ryte viename kiemu pagavau labai gražią rainą katytę - paaugliukę gal 7-8 mėnesių amžiaus. Rytoj ji bus sterelizuojama pagal PSP programą ir po paros turės būti paleista atgal į kiemą. Bet matosi, kad mergytė buvusi naminukė, tiesiog išmesta, nes eina prie žmogaus, yra labai meili ir draugiška. Labai gaila būtų tokią meilybę paleisti atgal į lauką, kur ji galų gale sulaukėtų  [hm] . Gal kas galėtų suteikti šiam stebukleliui savo namų kamputį atsigauti po sterilizacijos ir pasiskiepyti, kad ji galėtų keliauti ne į pavojų pilną gatvę, o į Ozą? Labai prašau. Dėl katytės skambinti Anai 867013685

P.S. Nuotraukytes pasistengsiu įkelti vėliau.
 
o jus su Ozo pievele jau sutarę dėl to, kad (ir kada) galėtų perimti?
Redaguota: iks - 2011 08 10 16:56:22
 
Taip, sutariau su Orinta, kad kai katytė bus pasiruošusi, ji galės atkėliauti į Ozą.
Kaip ir žadėjau įdedu kelias nuotraukytes. Nelabai vykusios išėjo, kadangi mažylė taip apsidžiaugė galimybei sočiai pavalgius ramiai numigti, kad nepavyko jos įkalbėti papozuoti.
IMG_0415.jpg (237.27 Kb)
IMG_0418.jpg (281.76 Kb)
IMG_0420.jpg (289.17 Kb)
 
sutarėm su Ana, kad paimsiu pagloboti, bet jei kas turi geresnį variantą nei namai su 3 kašarais, dar pabūkit atsargoj:)
 
katytė atkeliavo, truputį pavaikščiojo paskui, pašnypštė ant katino, kelis grūdelius maisto radusi suėdė ir dabar miega ir miega.

KLAUSIMAS. ką reiškia "pamasažuoti" kalbant apie paburkusias pieno liaukas? (ji buvo katinga). kad pienas išsiskirtų, ar tiesiog paminkyti? (bent jau kol kas tiek tai leidžiasi.)
 
Katytė atkeliavo, truputį pavaikščiojo paskui, pašnypštė ant katino, kelis grūdelius maisto radusi suėdė ir dabar miega ir miega.

KLAUSIMAS. Ką reiškia "pamasažuoti" kalbant apie paburkusias pieno liaukas? (ji buvo katinga prieš sterilizuojant.) Kad pienas išsiskirtų, ar tiesiog paminkyti? (bent jau kol kas tiek tai leidžias, bet niekas ten nesiskiria. Pas vetą nešiu tik ryt po darbo.)

Į vakarą nusibodo, kad aš ją valau, ir pati puolė praustis, bet pakišus maistą po nosim, kaip žvėris ėmė ėsti, o lakti nelakė. Ir toliau miega kaip miegančioji gražuolė.
rainoji.jpg (173.27 Kb)
Redaguota: iks - 2011 08 11 22:01:10
 
turbūt galima būtų uždaryti temą, nes katytei kol kas pagalbos nebereikia. veterinaras nieko baisaus nerado, bet ji išsekusi ir šiek tiek dehidratuota, tai reikia pirma atsigauti ir priaugti svorio, o paskui apie nukirminimus ir skiepus galvoti. užtat sakė, charakteris labai romus ir ji baisiai kantriai iškentė visus badymus - "neįtikėtina, kad būtų laukinė". tikiuosi, anksčiau ar vėliau ir katinus pakęs taip pat, kaip ir žmones:)

katytės vardas dabar Dikė.
Redaguota: iks - 2011 08 12 19:29:02
 
Aciu tau iks, kaip saunu, kad ja rupinates [}
Puslapiai: 1
Atsakyti
Skaito temas (1 svečių)
Atsakymų forma
 
Pranešimo tekstas*
Įkelti bylas ir vaizdusVilkite bylas įkėlimui čia
Vilkite bylas čia
Įrašų nerasta.
Įkelti nuotraukas
 
Sprendimas: The site runs on the 1C-Bitrix       Dizainas: DESS