lt

Paaukoti per

Kiti būdai paremti

Apklausa

Iš viso: 2623807
Šiandien: + 10429
Naudotojo vardas:

Slaptažodis:

Prisijungti

Pamiršote slaptažodį?
Registruotis

Pagalbos prašymas. Prieglaudos katytė Pilkutė

Puslapiai: 1
Atsakyti
RSS
Pagalbos prašymas. Prieglaudos katytė Pilkutė

Sveiki, brangieji,

istorija prasidėjo nuo sekmadienio ankstaus ryto, kai važiuojant iš užmiesčio ant kelio radau mažą pukuotą kamuoliuką. Rankos automatiškai sugriebė padarėlį, priglaudė prie manęs, na ir pirmyn gelbėt katytę.
Katukė buvo labai silpna, serganti, akutės sulipusios, o kojytė lūžusi. Blusos taip sukandžiojo ją, kad šašiukai gyja iki šiol.
Nusprendžiau gydyt. Nuvažiuoju į VETĄ, o ten daktaras Sergejus, kuris taip pat pasiryžęs gelbėti katytę.
Keturios dienos intensyvaus gydymo ir katytė jau valgo, mato, žaidžia   (x)  Ketvirtadieniui paskirta galinės kojytės operacija. Jos metu Pilkutei buvo įdėtas strypas, su kuriuo ji gyvens dar mėnesį. Katytė labai gyvybinga, judri, linksma, meili. Kabinasi į gyvenimą iš visų jėgų.
Pilkutei labai reikalingi tikri namai arba globėjai, kurie rūpintųsi ja. Tolimesniu gydymu apsiimu aš, o meilės Pilkutė laukia jau šiandien.
Dėl Pilkutės teirautis tel. nr. 860355035

Nuotraukos: 1. Pilkutė antrą dieną po daktaro apžiūros, nublusinta ir sutvarkyta.
                2.  Pilkutė jau po operacijos.
Pilkutė 1.jpg (12.6 Kb)
Pilkutė 1...jpg (12.88 Kb)
DSC00929.JPG (65.54 Kb)

Kaip pasisekė Pilkutei, kad sutiko jus. Tik kaip tuos globėjus atrasti  :-(

Nežinau...  :-(   Galbūt atsiras geri žmonės.. Nes katytei begalo reikia žmogaus, narve verkia pastoviai, o kai pamato žmogų murkia be perstojo bei laksto šalia, niekur neina nuo žmogaus :-)

Šiandien buvome pas Sergejų, sekmadienį katytei nuims siūlus, o rugpjūčio gale jau ir strypą  :$

Dar prašymas:  mergaitės, kai būnat prieglaudėlėje, nepamirškit prašau pamaitinti ir Pilkutės, aš tik vakarais ateinu, o ji alkana būna.

Pilkutė vis dar liūdi...

Siūlai išimti, o strypą palikome iki rugsėjo mėn. Katytei iki 20 dienos laaaaabai reikalingi globėjai.

Galečiau priimt Pilkutę globon, tik yra keli bet: praeita mano globotinė (amžinatilsi Čiliukė  :-( ) pas mane susirgo grybeliu. Neaišku, ar jau buvo pasigavusi, ar pas mane namuose kur užkratas yra. Po to, kai ji pasveiko, aišku, buta išdezinfikavau, bet... merginos savanorės man aiškino, kad sporos gali likti. Todėl net nežinau, ar verta rizikuoti... Antras bet, tai mano 4 suaugę katinai, 3 iš kurių norės su ja žaisti ir bendrauti, ar tai nepakenks jos kojytei? Ar ją reikės laikyti atskirame kambaryje? Ir dar būtų įdomu sužinoti, kas bus 20 dieną? Kaž kas kitas galės perimti globą?

Aniutiks, gal ne taip išsireiškiau, 20 dieną prieglauda išsikrausto, t.y. nebus kur gyventi kačiukui, todėl globėjus reikia rasti iki 20 dienos. Dėl suaugusių Jūsų kačiukų, tai Pilkutė pati labai judri, jai tik duok laisvės, laksto po kambarį, žolę (kai išnešam pasivaikščiot), tai problemų nebūtų ir atskirai laikyti poreikio taip pat nėra. Dėl grybelio... net nežinau..  :-{   Kiek laiko praėjo po Čiliukės netekties?

Čiliukė mirė prieš savaitę  :-( , bet nuo grybelio pasveiko prieš pusantro mėnesio. Kažkur biržėlio pabaigoje gydytoja Vaida pasakė, kad ji sveika. Aš net nežinau dėl to grybelio, lyg tai specialiais dezinfektoriais butą valiau. Pas mane prieš metus buvo grybinukai, kurie pasveiko. Po jų niekas susirgęs nebuvo, tik Čiliukė. Nežinau, ar tai dėl namuose galbūt esančių sporų, ar dėl to, kad ji jų buvo pasigavusi kažkur kitur.

O kuriam laikui galėtumėte paimti pagloboti Pilkutę?

O kiek reikės? Kol strypą išims? Nes per tą laiką ją galima būtų ir paskiepyti, aš manau. Aišku, labai ilgai nesinorėtų, kad labai neprisirišti.

Na matot, nesu garantuota, kad kai išims strypą, katytė iš karto ras namus. Nebent taip, paskiepyti iš karto dabar

Kiek mačiau, Pilkutė jau Oze (ir sulaukusi nemažai susidomėjimo  ;) ). Todėl klausimas su namine globa nebeaktualus, nes manyčiau, kad tokia gražuolė gan greitai pasidovanos   :$

Pilkutė Oze? Negali būti :)  Gal panaši katytė ten buvo. Vis dar ieškomi jai namučiai :) Noriu sutvarkyti ją iki galo ir tik tada dovanoti.
Aniutiks, aš su Jumis susisieksiu savaitgalį dėl jos.

Pilkutė Oze, tik kodėl ją Duke pavadino...  :-{

Su žmonėmis, kurie paims Pilkutę, bendrausiu, nes dar ji nesutvarkyta, laukia jos antra operacija.

Pilkutė surado namučius  [}
Puslapiai: 1
Atsakyti
Skaito temas (2 svečių)
Atsakymų forma

Pranešimo tekstas*
Įkelti bylas ir vaizdusVilkite bylas įkėlimui čia
Vilkite bylas čia
Įrašų nerasta.
Įkelti nuotraukas

Sprendimas: The site runs on the 1C-Bitrix       Dizainas: DESS