lt

Paaukoti per

Kiti būdai paremti

Apklausa

Iš viso: 2533717
Šiandien: + 1629
Naudotojo vardas:

Slaptažodis:

Prisijungti

Pamiršote slaptažodį?
Registruotis

Prisiveisėt - nušausim!

Puslapiai: 1
Atsakyti
RSS
Prisiveisėt - nušausim!, pagalba,laikina globa

Lietuva - gražus kraštas. Kaimeliai mūsų - tikri gamtos ir kultūros šedevrai. Na, jei neskaitysime daugumos kaimo žmonių požiūrio į naminius gyvūnus. Konkrečiai - kates. "Reik, kad peles gaudytų.." Viskas. Daugiau niekam tikusi ta ūsuota būtybė.
Viename kaime turi nuosavo namo šeimininkai dvi kates. Viena "be proto veda tuos kačiukus", o kita - "padarysim, kad daugiau neatsivestų".  Taigi, viena katytė šiuo metu turi du 1 mėnesio amž. kačiukus, o kita jau rujojo. Visus keturis "šeimininkai" planuoja išvežti į mišką ir sušaudyti arba užkasti gyvus. Jokių išlygų. "Tai natūralus kaimo reiškinys", man buvo paaiškinta.

Atrodo, lėksiu, konfiskuosiu, klyksiu, iškoliosiu.. Bet kur gi aš juos dėsiu??? Dar viena puslaukinė.. Galbūt katžudžiai ir pasiliktų išsterilizuotus gyvūnėlius, bet kaip gi aš tokiems galiu juos atiduoti!!!? (Manau, nereikia sakyti, kiek visa visuomenė juos įkalbinėjo sterilizuoti kates - bet žinote juk, kiek terlionės, o kokie pinigai!!! Kodėl ne į Grindą? O gi vėl terliotis, plius - ten jau ir vietų nėra).

Išeitis vienintelė:

Yra viena moteris, kuri paimtų sau į sodybą vieną šių katyčių (laukinesnę, nemėgstančią žmonių), tik ją reikia sterilizuoti, nes lėšų operacijai sutikusi padėti moteris neturi. Labai prašome paaukoti 100 lt sterilizacijai (tiek kainuoja sterilizacija su tirpstančiais siūlais).

O kita - dabar dar mama - galėtų išgelbėti ne vieną mažiuką. Dar turi pieno, yra stipri ir sveika. 2 jos kačiukus jau po kelių savaičių reiktų dovanoti. Čia reikalingas globėjas, kuris sutiktų paimti mamytę, jos du vaikiukus ir dar kelis prie jos pridėtus įvaikius.

Įvaikių mes turime... Maitinančių kačių - nė vienos... Šiąnakt bandėme gelbėti du dviejų dienų amžiaus katukus. Labai gaila, bet daugiavaikė mama Maša jų nepriėmė, mažyliai paryčiais užgeso. Nepadėjo nei maitinimas, nei šiluma, nei maldos. (Mūsų Laurutė darė viską, ką galėjo). Turiu ir dar vieną dviejų sav. amžiaus sveiką katinėlį, kurį išgelbėjo ir 5 d. per pipetę maitino nuostabus vyras. Deja, jam trečiadienį paskirta operacija. Po jos mažąjį jis sutinka paimti atgal ir toliau savarankiškai maitinti.
Planai mano, akivaizdu, aiškūs. Išgelbėi katžudžių kates, kurių viena galėtų tapti angelu pamestiems mažyliams.

Ačiū visiems už palaikymą ir pagalbą.
Jei turite galimybę priglausti katę mamą - skambinkite: 868369502; 865674967.

Ne, nu negaliu, pačiai noras užėjo paimti šautuvą ir pasisvečiuoti pas kačių "šeimininkus"  0)

Mano balkonas siltas ir sviesus. Galetu buti. Maniskes neitu tuo metu i balkona. Kiek laiko reiketu laikyti?  Nes galiu tik ribota laika- iki liepos pradzios. Mano tel. 862255957

Gražina,ačiū, kad atsiliepėte. Manau, laiko užtektų. Tik dabar galvoju, ar balkonas bus saugus. Jei įstiklintas - per karšta, langų neatidarysi, nes per langą greičiausiai bandys iššokti. Jei balkonas atviras - vėl pavojus. Nežinau kodėl, bet katės iššoka per balkonus, palieka ir vaikus. Gal taip veikia nauja vieta..

Norėjau priminti apie šias dvi kateles. Jau kvėpuoja mums į nugarą piktadariai. Surado globėja Halina išeitį - viena gera moteris, jau turinti daug gyvūnų, paimtų dvi kates, bet nėra galimybės jų sterilizuoti. Labai reikalinga finansinė parama jų sterilizacijoms.

Iš dviejų mažiukų vaikiukų liko vienas. Kitam rasti namučiai. Esu be galo dėkinga motereiai, sutikusiai priglausti dvi kates į nuosavą namą.
Tuktukas.JPG (31.4 Kb)

[hm]  Dar vis laukiame pagalbos. Abiejų katyčių sterilizacijoms reikia 200 lt.

Pervedziau 30 Euru (stai PayPal numeriukas 27V98280RD738521M). Gaila tik tiek dabar galiu dabar prisideti. Gal bent viena katele dabar iseis sterilizuoti. O gal atsiras kas parems ir antraja?

Lina, ačiū labai!!!  [}

Stai dar 30 Euru antros katytes sterilizacijai (PayPal numeriukas: 8BT73313EU2408358). Tikiuosi ne per velu.

Ačiū, Lina:)))
Viena katytė jau sterilizuota. Kitos nepavyko tądien pagauti. Bet ir ji bus sterilizuota, kai tik Halina turės galimybę sugauti ir nuvežti į kliniką . Kito kelio nėra;)
Puslapiai: 1
Atsakyti
Skaito temas (1 svečių)
Atsakymų forma

Pranešimo tekstas*
Įkelti bylas ir vaizdusVilkite bylas įkėlimui čia
Vilkite bylas čia
Įrašų nerasta.
Įkelti nuotraukas

Sprendimas: The site runs on the 1C-Bitrix       Dizainas: DESS