lt

Paaukoti per

Kiti būdai paremti

Apklausa


Iš viso: 2514036
Šiandien: + 20959
Naudotojo vardas:

Slaptažodis:


Prisijungti

Pamiršote slaptažodį?
Registruotis

06.02 reikalingas transportas Šeškinė-Jakovo klinika sunkiai sužalotam katinui

Puslapiai: 1
RSS
[ uždaryta ] 06.02 reikalingas transportas Šeškinė-Jakovo klinika sunkiai sužalotam katinui
 
Kazliškių g. rastas baltai pilkas, su nusidėvėjusiu geltonu odiniu antkakliu katinėlis. Naminis katukas smarkiai sužeistas - akytėje įstrigusi rakštis, sužalota kojytė. Skubiai reikalinga gydytojo konsultacija ir operacija. Labai tikimės, jog akytę pavyks išsaugoti ir būtume labai dėkingi jei bent kažkiek galėtumėte prisidėti prie jos mikrooperacijos (pradžioje tikimės užteks 100lt, tiksliau žinosime po vizito).

Rytoj (ketvirtadienį, 06.02) reikalinga transporto pagalba nuvežti katinėlį iš Šeškinės į Jakovo kliniką apžiūrai 16.15val.

Jeigu galite padėti, skambinkite 8 602 99265, 8 683 69502
Redaguota: Eglė - 2011 06 01 23:28:36
 
Pervedziau 30 euru, tikiuosi pradziai uzteks. Linkiu sekmingos operacijos.
 
Ar jau buvo atlikta operacija? Kaip jauciasi katinukas?
 
Lina, ačiū labai už pinigėlius:) Katinukas Broliukas šiandien su Ilona lankėsi pas Jakovą, iš akies ištrauktas ~6cm ilgio šakalys, dar vienas iš burnytės, kojytė sudraskyta (spėjam, jog buvo kažkieno užpultas ir bėgdamas ant kažkokių šakalių "pasimovė"). Greičiausiai matys ir pažeista akyte, kitas vizitas pas gydytoją šeštadienį. Na o grįžęs po operacijos jautėsi visai neblogai, porą kartų miauktelėjo ir toliau snūduriavo po narkozės:)
 
Noriu paklausti, ar katukas kastruotas? Stambus, labai "vyriško veiduko"? Trumpo plauko?
 
Katulis nekastruotas ir visiškai nualintas nuo sunkaus gyvenimo lauke.
 
Iš aprašo katinas panašus į viename name gyvenusį ...Jis turėjo savo kiemą, bet mėgdavo pasivaikščioti ir plačiau... Beveik kasdien ateidavo į vietą, kur buvo maitinami laukinukai - pasivaišinti....Deja, jau apie mėnesį ar net daugiau jo nebesimato. Prieš tai, kai paskutinį kartą mačiau, buvo sukūdęs, purvinas, pagalvojau, kad morčius iškankino... Tai, kad dingo, aišku kad jam kažkas atsitiko, nes gyveno jis ten taip jau seniai... niekur ilgam nedingdavo. Galvoju,  gal tai jis, nes buvo atėjusi mintis, kad kažkas jį įsimetė į mašiną ir nuvežė miestan. Mat katinas buvo draugiškas, visai nebijojo žmonių, leisdavo glostyti ir t.t. Visais pasitikėjo....
Labai lauksiu nuotraukytės. Aš ne šeimininkė, bet gerai katuką žinau ir , manau, kad iškart atpažinčiau, jei tai jis...  katinas buvo ilgų kojų.. - juk ne daug katinų su senais odiniais antkakliais....
Puslapiai: 1
Skaito temas (1 svečių)
Sprendimas: The site runs on the 1C-Bitrix       Dizainas: DESS