lt

Paaukoti per

Kiti būdai paremti

Apklausa

Iš viso: 2623807
Šiandien: + 10429
Naudotojo vardas:

Slaptažodis:

Prisijungti

Pamiršote slaptažodį?
Registruotis

Reikia globos labai sergančiam katinėliui

Puslapiai: 1
Atsakyti
RSS
Reikia globos labai sergančiam katinėliui

Kreipiuosi į JONAVIEČIUS. Mielieji, labai prašau jūsų pagalbos ryžam katinėliui, kurį visai atsitiktinai sutikau viename iš daugiabučio kiemų. Kiek pasakojo kaimynai, jis turėjo namus, bet šeimininkai išvažiavo, o jį tiesiog išmetė kieme. Katinėlis nepaprastai sukūdęs, per kailiuką net matyti kauleliai. Pabėriau sausiukų, bet jis nekramtė. Vis trukteldamas galvytę, lyg jam kas gerklytėje būtų užstrigę ar labai skaudėtų gerklę. Nežinau ko griebtis ir kaip jam padėti. Gaudyklėlę pasiskolinčiau, o kas toliau? Neturiu, kur jo apgyvendinti. Aš net su ašaromis linkstu į tai, kad nunešti jį veterinarui ir paprašyti, kad užmigdytų...
Nuotraukėlių neturiu, nes tuo metu paprasčiausiai atsitiktinai ėjau pro šalį.
8-642-92870
dokumentas@super.lt

matyt katinukas tikrai negali nieko valgyt, nes gerklytės kažkas bus užstrigę, arba jam skauda. Čia labai skubus reikalas...

Šiandien slankiojau aplink tą kiemą, ieškodama katulio ir svarstydama, ką gi man su juo reikės daryti. Ir laimingo atsitiktinumo dėka sutikau moterį, šio katulio šeimininkę. Pasirodo, mažius serga jau nuo rudens. Per tą laiką gavo labai daug vaistukų tiek tablečių, tiek leidžiamų antibiotikų, bet niekas nepadeda pasveikti. Ir dabar katulis tūnojo automobilyje, susuktas į antklodėlę ir paruoštas kelionei pas veterinarą.

na bent gerai, kad jis nėra vienišas ir paliktas... Vargšiukas

Ilona, aciu tau uz rupesti ir meile katuliams.  [}

Oi, LINA, neverta aš jokių pagyrimų. Visą naktį galvojau, kaip aš jį prašysiu užmigdyti, kaip neapsikvailinti prieš veterinarus ir nepradėti žliumbti, kaip aš jam (katuliui) paskutinį kartą į jo akeles pažiūrėsiu... Užmigau, jau dangui pradėjus šviesėti, net nežinau kiek tų valandų buvo. O ryte, kai ėjau jo ieškoti- nesmerkit labai, už tai ką dabar parašysiu- norėjau nerasti jo, kad man nereikėtų tapti budeliu. Kai šeimininkė pasakojo apie šio katulio ligas ir bėdas, aš negalėjau suvaldyti savo džiaugsmo. Tikiuosi, kad toji moteris nepamanė apie mane nieko blogo, tuo labiau, kad įsiprašiau pas ją į svečius kada nors užeiti.
Puslapiai: 1
Atsakyti
Skaito temas (7 svečių)
Atsakymų forma

Pranešimo tekstas*
Įkelti bylas ir vaizdusVilkite bylas įkėlimui čia
Vilkite bylas čia
Įrašų nerasta.
Įkelti nuotraukas

Sprendimas: The site runs on the 1C-Bitrix       Dizainas: DESS