lt

Paaukoti per

Kiti būdai paremti

Apklausa


Iš viso: 2623807
Šiandien: + 10429
Naudotojo vardas:

Slaptažodis:


Prisijungti

Pamiršote slaptažodį?
Registruotis

Ligoniukei mažylei Mortai reikalingas globėjas

Puslapiai: 1
RSS
[ uždaryta ] Ligoniukei mažylei Mortai reikalingas globėjas, pagalba,laikina globa
 
Ar pamenate Tundrytę? Jai prašėme laikinos globos, nes narve ji nenorėjo valgyti, labai viduriavo, lyso ir tiesiog akyse nyko. Šiandien ji turi fantastiškus globėjus - Eglę ir Agotą. Tundrytė jau valgo už du, sveikata taisosi, apsupta meilės ir švelnumo voliojasi minkštuose pataluose ir dėkoja už viltį gyventi.

Tą dieną, kai Tundrytę vežiau pas naujuosius globėjus, priglaudėme mažylę Mortą. Morta kažkas atsikratė jau beveik prieš savaitę. Viena visame pasaulyje ji blaškėsi prie namų laiptinių ir nesuprato iš kur ir kodėl čia atsirado. Ji tada dar buvo guvi ir linksma. O jau kitą dieną prasidėjo tas pats, kas ir Tundrytei. Laimei, nėra viduriavimo. Deja, katytė nevalgo, lysta, reikia ją kaip mažą vaikutį girdyti, valgydinti. Jai gydytoja paskyrė vaistukų, tačiau narve mažylė jaučiasi labai blogai.

Ne, tai nėra kažkoks užkratas. Taip nutinka kiekvienam mažam per anksti nuo mamos atplėštam kačiukui. Šansų išgyventi mažyliai turi labai labai nedaug. Dėl šios priežasties kiekvieną pavasarį ne tik gimsta, bet ir labai daug kačiukų miršta. Ir tik tobula priežiūra, įvairių sveikatos gerinimo metodų bandymai (kiekvienas atvejis skirtingas) gali išgelbėti mažyliui gyvybę.

Reikalingas globėjas, neturintis neskiepytų gyvūnėlių, galintis Mortą priglausti nors savaitei. Galintis leisti vaistukų, skysčių ir vitaminų. Ieškantis būdų, kaip ir ką mažylei įsiūlyti pavalgyti.

Globa namuose daro stebuklus. Labai laukiame pagalbos.

Skambinkite: 868369502; 861558898.
P1030673(2).JPG (26.86 Kb)
 
Ligoniukę Mortą reikia maitinti per prievartą - spec. mišinuku. Jai labai labai reikia globėjų. Laukiame pasiūlymų ir rytoj. Ačiū!!!
 
Gal mazyle jau turi globejus?
 
Deja, ne..
 
Galėčiau pabandyti pagloboti mažę. Bandžiau skambinti nurodytais telefonais, bet neprisiskambinau. O kokiam maždaug laikotarpiui reikalinga globa, nes turiu savus 4 katinėlius (visi skiepyti), be to, vyras sutinka tik laikinai paimti pagloboti. Ir dar problemėlė tame, kad nemoku leisti vaistus. Dar norėčiau sužinoti, kokia Mortos būklė, ar labai sunkus atvejis? Ar neturint specialių žinių ir sugebėjimų galėsim jai padėti? MAno telefonas: 867013685 Ana
 
Aniutuks, pagrindinis dalykas, ką reikia daryti - tai maitinti Mortą per švirkštą, ir dubenėlyje palaikyti šiltą pienuką. Ji jau nevemia, neviduriuoja, tačiau yra labai liūdna, manom, kad ją taip paveikė narvelis ir vienatvė. Mažylė užmiršo kaip valgyti ir lakti. Tai normalu. Savanorė sakė, kad vakar kai jai pataisė šilto mažų kačiukų pieno ji pati lakė, tačiau kai jis atšalo vėl nebelakė. Jei ji pradėtų valgyti pati, nevemtų ir neviduriuotų vaistukų kaip ir nereikėtų, o šiaip juos leisti tikrai nėra sudėtinga, jei yra noras tikrai galima išmokti.:) Patirtis rodo, kad kačiukai patekę į namų globą daug greičiau atsistoja ant kojų, jausdami pastovų dėmesį ir šilumą iš karto pasijaučia geriau. Katytė šiuo metu yra PC "Ozas" gyvūnų pievelėje. Bandykite dar prisiskambinti Orintai. Gal šiuo metu tiesiog niekaip negalėjo atsiliepti, parašykite jai žinutę, kai galės iš karto perskambins. O dėl globos laiko, sunku pasakyti, manau iki 14 dienų. Jei katytė greitai pasijus geriau, geriausia ją dovanoti iš namų, mes patys telefonu bendraujame su norinčiais paimti gyvūnėlį ir pas globėjus siunčiame tik jau po ilgo ir rimto pokalbio. Pabandykite dar kartą susisiekti su Orinta, Jūsų pagalba tikrai labai reikalinga. Ačiū.
 
Esame be galo dėkingi Anai ir jos šeimynai, sutikusiems laikinai pagloboti išdykėlę Mortą (Čilę):))) Ji jau saugi pas Aną. Moteris pasakojo, kad mažiukė tragiškai reikalauja dėmesio, pati laka. O savanorė Oze nudžiugino, kad Morta šiandien valgė. Taigi, laikome kumščius, kad Mortukė neatkris ir viskas bus gerai. Rytoj šią nuostabę rėksnę aplankysiu pas Aną:)

Ačiū, Ana:)
Puslapiai: 1
Skaito temas (1 svečių)
Sprendimas: The site runs on the 1C-Bitrix       Dizainas: DESS