lt

Paaukoti per

Kiti būdai paremti

Apklausa


Iš viso: 4988056
Šiandien: + 15169
Naudotojo vardas:

Slaptažodis:


Prisijungti

Pamiršote slaptažodį?
Registruotis

Pagalba

Forumas » Pagalba
Pagalba
Kaip sukurti naują temą forume?
Forumo temų sąrašo arba konkrečios temos lange paspauskite mygtuką arba nuorodą naujai temai sukurti. Prieš siųsdami žinutę, Jūs turite užsiregistruoti.
Ar galiu naudoti HTML kodą?
Taip, jei tai leidžia administratorius. Tuo atveju, jei jį naudoti leidžiama, greičiausiai veiks tik kelios žymės. Taip yra saugumui užtikrinti, kad būtų išvengta žymių, galinčių iššaukti problemas, naudojimo. Jei HTML yra įjungtas, kurdami konkrečią žinutę, Jūs galėsite jį išjungti.
Kaip suformatuoti žinutės tekstą, jei HTML neleidžiamas?
Administratorius gali leisti naudoti šias žymes:
Raktažodis
Aprašymas
Sinonimai
Pastabos
<a href=\"nuoroda\"> nuoroda[URL]nuoroda[/URL]
[URL=nuoroda]
<b>, <u>, <i> atitinkamai pastorintas, pabrauktas tekstas arba kursyvas [b], [u], [i]Visąlaik turi būti atitinkama užbaigiančioji žymė </b>, </u>, </i>
<img src=\"adresas\">paveikslas [img]adresas[/img] adresas - pilnas kelias iki paveikslo bet kuriame viešame puslapyje
<ul>, <li>nesunumeruoti sąrašai [ul], [li]
<quote> speciali žymė pasiūlymo išskyrimui[quote] Visąlaik turi būti atitinkama užbaigiančioji žymė </quote>
<code> speciali žymė kodo išskyrimui [code] Visąlaik turi būti atitinkama užbaigiančioji žymė </code>
<font color=>, <font size=>šrifto spalvos ir dydžio keitimas [color=spalva], [size=dydis]Visąlaik turi būti atitinkama užbaigiančioji žymė </font>

Ar galiu patalpinti vaizdus?
Jūs galite prie žinutės patalpinti vaizdų, jeigu leidžia administratorius. Bet kol kas galimybės talpinti vaizdus forume nėra. Jūs turite pateikti nuorodą į vaizdą, kuris yra bendrai pasiekiamame serveryje, pavyzdžiui: [img]http://www.bitrix.ru/images/logo_bitrix.gif[/img] arba <img src=\"http://www.bitrix.ru/images/logo_bitrix.gif\">.
Kas tai yra veidukai?
Veidukai, arba emocijų piktogramos - tai maži piešinukai, kurie gali būti naudojami jausmams išreikšti. Pavyzdžiui, :) reiškia džiaugsmą, :( reiškia liūdesį. Visą veidukų sąrašą galima rasti žinutės kūrimo formoje. Tik nepersistenkite, juos naudodami - žinutė gali tapti neįskaitoma, ir moderatorius gali Jūsų žinutę paredaguoti arba visai ištrinti.
Kodėl turėčiau registruotis?
Jums nebūtina registruotis. Viskas priklauso nuo to, kokius nustatymus administratorius parinko forumui, t.y. ar Jūs privalote užsiregistruoti, norėdami paskelbti žinutę, ar nebūtinai.
Kaip pakeisti savo nustatymus?
Visi Jūsų nustatymai saugomi duomenų bazėje (jeigu Jūs esate užsiregistravęs). Norėdami juos pakeisti, pereikite į skiltį Profilis (nuoroda į jį yra forumo viršuje). Čia Jūs galėsite pakeisti visus savo nustatymus. Įeiti į Profilio skiltį galite tik užsiregistravę.
Vartotojo profilio keitimo puslapis sudarytas iš trijų dalių: registracijos informacijos keitimas, asmeninių duomenų keitimas ir profilio forume keitimas.
\"\"
 • Registracijos informacijos keitimo skiltyje Jūs galite pakeisti vardą, pavardę, prisijungimo vardą ir slaptažodį.
 • Asmeninių duomenų keitimo skiltyje galite nurodyti profesiją, ICQ numerį, gimimo datą, nuotraukas, gyvenamąją vietą ir kitus asmeninius duomenis
 • Profilio forume keitimo skiltyje galite keisti pateikiamą forume informaciją:
  • Rodyti vardą. Kaip žinutės autoriaus vardas naudojamas jo vardas ir pavardė, jeigu užpildyta. Kitu atveju naudojamas autoriaus prisijungimo vardas. Ši vėliavėlė draudžia pateikti vardą ir pavardę, nepriklausomai nuo to, ar jie įvesti;
  • Komentaras - autoriaus komentaras, kuris bus rodomas po žinutės autoriaus vardu. Kaip komentarą draudžiama naudoti žodžius ir pasakymus, kuriuose būtų panaudoti žodžiai admin, moderatorius, pagalba ir pan. Nesilaikantieji taisyklių bus šalinami iš forumo be perspėjimo;
  • Parašas - automatinis parašas po kiekviena šio vartotojo žinute. Paraše galima naudoti bet kurias forume leidžiamas žymes;
  • Avataras - vaizdas, rodomas po žinutės autoriaus vardu. Vaizdas turi būti ne didesnės kaip 10 kb apimties ir 90x90 pikselių dydžio.

Noriu gauti naujas žinutes paštu!
Jūs galite užsiprenumeruoti gauti tiek naujas žinutes iš savo forumo, tiek naujas žinutes konkrečia tema. Šiuo tikslu Jūs turite būti užregistruotas serveryje. Norėdami užsiprenumeruoti gauti naujas žinutes iš savo forumo, naudokitės forumo meniu esančia nuoroda Prenumerata (nr. 1 paveiksle). Norėdami užsiprenumeruoti gauti naujas žinutes konkrečia tema, naudokitės temos dešiniajame viršutiniame kampe esančia nuoroda Prenumerata (nr. 2 paveiksle).
\"\"

Norėdami pereiti į prenumeratos valdymo skydelį, spauskite nuorodą Prenumerata [keisti], esančią Jūsų profilyje.
\"\"
Sprendimas: The site runs on the 1C-Bitrix       Dizainas: DESS