lt

Paaukoti per

Kiti būdai paremti

Apklausa


Iš viso: 3698785
Šiandien: + 17953
Naudotojo vardas:

Slaptažodis:


Prisijungti

Pamiršote slaptažodį?
Registruotis

Šarūnė Steikūnaitė (Temų autorius)

Pasirinkti datą kalendoriujePasirinkti datą kalendoriuje

Puslapiai: 1
Seku seku pasaką...
 
Seku seku pasaką, kaip katytė rijo ašaką...
Iš tiesų pasaka apie du šunelius, du mažus Kalėdų stebuklus išmestus laukan į šaltą gruodžio 25 naktį. Kalei atsivedus 10 šuniukų ,,šeimininkė“ (man nelabai liežuvis apsiverčia taip vadinti tokį žmogų) nesugalvojo nieko geriau,  kaip išmesti juos visus į lauką, o pačiai... išeiti į bažnyčią. Na, ačiū Dievui, kad mažylius šalančius lauke pastebėjo to paties namo gyventoja, kuri neliko abejinga šalantiems mažyliams ir juos pasiėmė. Deja, 8 mažyliai jau buvo sušalę, tik likusieji du stebuklingai išgyveno. Tada, kaip visada, prisidėjo mūsų Angelas – Ilona. Šuneliai gavo abu skiepus ir yra didžiulės meilės savininkai.
Taigi, susipažinkite – Boni ir Klaidas.

Dovanojama vienintelė Boni, nes Klaidas turi siaubingą baimę nepažįstamiems žmonėms. Vos jį pabandžius paliesti po kojomis atsiranda balutė. O kadangi šeimininkai jau patys turi vieną šunelį, dviejų pasilikti negali.
Boni ir Klaidas nors ir būdami brolis ir sesuo yra visiškai skirtingi. Klaidas bailus (nors pastaruoju metu jau išdrąsėjo) ir tikras „prielipukas“. :) Tuo tarpu Boni visiška Klaido priešingybė – audringa, drąsi, tikras viesuliukas.

Boni labai ypatinga kalytė. Nepaisant visų patirtų negandų, ji vis dar meili, švelni ir nepakartojama. Būsimieji šeimininkai, pasiruoškite siųsti savo CV! :))

Jūsų „rekomendacijų“ (:)) lauksime telefonu +37065450528 (ponia Emilija) arba el. Paštu metasarunes@gmail.com.

Labai labai lauksim!
Redaguota: Šarūnė Steikūnaitė - 2011 05 26 11:45:27
Tegul Žmonės padeda Mums padėti Jiems!
Sustabdykime gyvūnų žudymą Pietų Korėjoje.!!!
 
Nors apie šį dalyką buvo sukurtas dienoraštis, taip pat žinutė forume,tačiau pamaniau, kad tema bus veiksmingesnė. ;)

Daugiau kaip 2 millionai šunų yra žiauriai nužudomi Pietų Korėjoje kiekvienais metais.

Tai daugiau nei 5,000 šunų per dieną uždusinami, uždaužomi, sudeginami mirtinai ar nužudyti elektros srove dėl jų mėsos.

Pietų Korėjos vyriausybė priėmė Gyvūnų Apsaugos Įstatymus, pagal kuriuos gyvūnų kankinimas skaitomas nelegaliu, tačiau šie įstatymai nebuvo tinkamai vykdomi šioje šalyje. Šunų mėsos pramonė ir toliau klestėjo ir pareigūnai liko abėjingi.
Oi, atleiskit, išskyrus 1988 m. per Seulo olimpines žaidynes ir 2002 m. per FIFA UEFA kai šunų mėsą patiekiantys restoranai buvo priversti užsidaryti laikinai dėl baimės palikti blogus įspūdžius apie Petų Korėją.

Nors ir yra uždrausta reklamuotis restoranams pagrindinėse gatvėse anglų kalba, daugiau kaip 6,000 restoranų šiandien patiekia šunų mėsą Pietų Korėjoje. Ir jų restoranai nėra uždaromi.

Jūs galite padėti pakeisti milijonų šunų gyvenimus.
Tarptautinė pagalba peticijoje prieš gyvūnų kankinimą ir šunų mėsos vartojimą yra vienintelis būdas pasiekti, kad Pietų Korėjos valdžia tikrai saugotų gyvūnų teises ir uždraustų šunų mėsos industriją fermose. Ši peticija bus pristatyta Korėjos pareigūnams Seule, Korėjos Gyvūnų Teisių Gynėjams, kai bus surinktų bent jau 1 milijonas parašų .

Ši peticija skiriasi nuo kitų peticijų sukurtų padėti šunims Korėjoje dėl jos didelės apimties. Žmonės iš viso pasaulio gali pamatyti "Stop Šunų Žudynėms" puslapį Angliškai ir dar kitom kalbom,ir suprasti kad tai nėra nekenksminga ar neišvengiama senovinė tradicija.
Pasirašydamas šią peticiją aš paremiu:Gyvūnų kankinimas turėtų išlikti nelegalus visose kankinimo formose ir šalyse.
Pietų Korėjos vyriausybė turi užtikrinti, kad Gyvūnų Apsaugos Įstatymų būtų laikomasi ir jų šalyje.
Šunys - tai žmonių kompanjonai ir padėjėjai, ne gyvūlys mėsai.
Šunų fermos, kuriuose auginami šunys maistui ir žudomi mėsai, turėtų būti nelegalios.
Šunų mėsos pateikimas restoranuose turi būti uždraustas
P.S. Kaip matot ši peticija jau sukurta.Adresas:
http://en.uniteddogs.com/stopkillingdogs/
Redaguota: metasarunes - 2009 07 18 19:12:23
Tegul Žmonės padeda Mums padėti Jiems!
Peticija: UAB "Grinda" uždarymas, Už tai, kad "Grinda" būtų uždaryta!
 
Kiekvieną kartą kai mūsų prieglaudėlė priima dar vieną jų sugautą ar šeimininkų išduotą gyvūną mes sakome, kad UAB "Grinda", tuos "gyvūnų globos namus" reikėtų uždaryti...Visi tai sako, bet... Taip nieko nepadarome...Žodžiais pasaulio nepastatysi. Juk kiekvienas ten esantis gyvūnas būna nuskriaustas jei ne fiziškai, tai psichologiškai. Dauguma ten esančių vargšelių yra ligoti. Ir visi išsigandę, liūdni... O kai kurie agresyvūs... Nepasakosiu istorijų kurios ten nutinka. Bet faktas yra toks: Gyvūnai ten yra MIGDOMI! Mūsų "nuostabioji" vyriausybė tai leidžia! Ir mes vadiname save šiuolaikiška šalimi! Dauguma žmonių  nežino, kad tai vyksta! Priduodami gyvūną, jie net nežino, kad praėjus 14-os dienų terminui šis, jau bus Kitame pasaulyje!
Todėl aš manau, kad laikas visam tam padaryti galą. Įkvėpta "Beglobių Gyvūnų žudymui NE!!!!!" peticijos nuspredžiau sukurti dar vieną. Nors žinau, kad esu ne viena taip mananti, tačiau vis tik tai norėčiau protingesnio žmogaus įsikišimo(aš esu nepilnametė). Todėl prašau visų jūsų pagalbos padedant rašyti dar vieną raštą, kuris tikiuosi pakeis gyvūnų likimą.
Redaguota: Andre M - 2009 07 11 21:33:49
Tegul Žmonės padeda Mums padėti Jiems!
Puslapiai: 1
Sprendimas: The site runs on the 1C-Bitrix       Dizainas: DESS