lt

Paaukoti per

Kiti būdai paremti

Apklausa

Iš viso: 829116
Šiandien: + 15812
Naudotojo vardas:

Slaptažodis:

Prisijungti

Pamiršote slaptažodį?
Registruotis

Šarūnė Steikūnaitė (Visi naudotojo pranešimai)

Pasirinkti datą kalendoriujePasirinkti datą kalendoriuje

Puslapiai: 1 2 3 4 5 6 Pirmyn
Seku seku pasaką...

Seku seku pasaką, kaip katytė rijo ašaką...
Iš tiesų pasaka apie du šunelius, du mažus Kalėdų stebuklus išmestus laukan į šaltą gruodžio 25 naktį. Kalei atsivedus 10 šuniukų ,,šeimininkė“ (man nelabai liežuvis apsiverčia taip vadinti tokį žmogų) nesugalvojo nieko geriau,  kaip išmesti juos visus į lauką, o pačiai... išeiti į bažnyčią. Na, ačiū Dievui, kad mažylius šalančius lauke pastebėjo to paties namo gyventoja, kuri neliko abejinga šalantiems mažyliams ir juos pasiėmė. Deja, 8 mažyliai jau buvo sušalę, tik likusieji du stebuklingai išgyveno. Tada, kaip visada, prisidėjo mūsų Angelas – Ilona. Šuneliai gavo abu skiepus ir yra didžiulės meilės savininkai.
Taigi, susipažinkite – Boni ir Klaidas.

Dovanojama vienintelė Boni, nes Klaidas turi siaubingą baimę nepažįstamiems žmonėms. Vos jį pabandžius paliesti po kojomis atsiranda balutė. O kadangi šeimininkai jau patys turi vieną šunelį, dviejų pasilikti negali.
Boni ir Klaidas nors ir būdami brolis ir sesuo yra visiškai skirtingi. Klaidas bailus (nors pastaruoju metu jau išdrąsėjo) ir tikras „prielipukas“. :) Tuo tarpu Boni visiška Klaido priešingybė – audringa, drąsi, tikras viesuliukas.

Boni labai ypatinga kalytė. Nepaisant visų patirtų negandų, ji vis dar meili, švelni ir nepakartojama. Būsimieji šeimininkai, pasiruoškite siųsti savo CV! :))

Jūsų „rekomendacijų“ (:)) lauksime telefonu +37065450528 (ponia Emilija) arba el. Paštu metasarunes@gmail.com.

Labai labai lauksim!
Redaguota: Šarūnė Steikūnaitė - 2011 05 26 11:45:27
Tegul Žmonės padeda Mums padėti Jiems!
Jūsų pasiūlymai, Kaip patobulinti "SOS gyvūnų" veiklą

Dėl gyvūno viešbučio šalia prieglaudos- šauni mintis! Užsienio prieglaudos tokiais būdais finansuoja savo augintinių išlaikymą. Tačiau llabai gaila, bet Lietuvai ir jos prieglaudoms iki to dar labai toli... Visų pirma reikėtų turėti normalias sąlygas darbui su gyvūnais. Bet ateičiai- nuostabi mintis. (x)
Internetinės įdomybės, Youtube, naudingi straipsniai etc.

Dabar nebeprisimenu, "Laisvalaikyje" esanti rubrika "Reklamos" ar kažkaip panašiai buvo parašyta, kad ši reklama laimėjo bronzą- regis. :)

Viena didžiausių baldų gamontojų IKEA suorganizavo eksperimentą. Surinko 100 naminių kačių ir... paleido jas UK Ikea'os parduotuvėje. :) Kaip sakoma- ten kur katė atsigula pirmą kartą atėjusi, vadinasi ten yra geriausia tų namų vieta. :$
Aišku, IKEA tai panaudojo kaip reklamą, bet filmukas tikrai užburia.  [}
http://www.youtube.com/watch?v=Z7vXP3tHzhA

Čia jeigu kam įdomu- kaip buvo kuriama pati reklama:

http://www.youtube.com/watch?v=vCB7RqGS684&feature=related
Redaguota: Šarūnė Steikūnaitė - 2010 11 11 19:22:21
Kozi

Ohohoho... :)
Pasiskaitinėjau internete apie agility, tai kiek supratau, kad Vilniuje yra tik vienas klubas "Iltys"? Jame tikriausiai ir treniruojatės?
Šiaip, pirminis vaizdas labai neblogas, žiūrėsim, gal ir mums pavyks prisidėti. (t)
Kozi

Oi, apie viską. :) Aš balta varna šitoj srity, tai nieko nežinau. O viskas labai įdomu. :))
Micė ir... gyvenimas, netekus Pupos ir Usurskėlio, kačių depresija; netekus augintinių

Citata
Laura wrote:
o aš jau labai pasiilgau Odetos pasakojimų apie jos katiniukus...galėčiau skaityti kasdien apie jų nuotykius ir tarpusavio santykius:)

Nors esu visiška šunininkė, Odeta įkvepia susižavėjimą ir katėmis:)

Odeta, parašykite kaip ten gyvenate visi!

Pasakojimų troškulys kankina..
Čia tikra tiesa. :)
Rašykite, Odeta, rašykite!
Kozi

Sandra,gal galite papasakoti dar plačiau? Susidomėjimas kilo. :)
Mes taip pat turim šunį- airių stererių kalaitę. Pastaruoju metu pasidarė irzlesnė, piktesnė, nebeklauso, pyksta ant visų. Toks jausmas lyg depresija būtų.... (aš jos ir nekaltinu, pusę dienos mokykloje sėdžiu aš, tėvai darbe). Namie bijo ir ant kilimo užlipti (pas mus laminatas, slysta vos pastūmus.:)), o lauke- erelė pasidaro. :) Malonu žiūrėti būna.
Pradėjom ieškoti  alternatyvos. :)
Morka, Morka, namai

Ech... Pasiilgau aš jų. :)
Vis dar prisimenu, kaip tekdavo Morkytę laikyti, kad pamaitintų Barborytę. :) Net keista prisiminus. :)
Belieka palinkėti ir toliau tokios sėkmės. [}

http://www.lrytas.lt/videonews/?id=12717522481269550661&sk=5

Atradau be galo naudinga ir informatyvų video apie kastraciją ir sterilizaciją. :) Siūlau pažiūrėti visiems, kurie mano, kad kastruoti/sterilizuoti savo augintinį neverta.
Micė ir... gyvenimas, netekus Pupos ir Usurskėlio, kačių depresija; netekus augintinių

Na nežinau, pasidalinsiu patirtimi. Mūsų kaimo katė (pas mus aukšta, 2,5 m tvora) perlipa sėkmingai per tą tvora ir dar tunelius po ja pasikasa. Ir jokios barikados nei apačioj, nei viršuj nepadeda. Abejoju ar ją  ir tokia "alkūnė" sulaikytų... [=

Oho, Odeta, o ta tvorelė tikrai tikrai neleidžia perlipt katinams? Nes man atrodo, kad katinėliai labai norėdami galėtų ją perlipti... Ar tikrai ne? 8[
Šarūnė

Įsiterpsiu ir aš.
Man katės- vis dar laukiniai ir tuo be galo žavūs gyvūnai. Bet aš jų nesuprantu. Taip, man jos patinka, aš jas myliu, pagloboti irgi galėčiau na, bet vis tik, man šunys arčiau širdies. Katėms reikia kantrybės. Kurios aš joms neturiu. Vis tik lauke pamačius šalantį kačiuką širdis neištveria... Bet ne man jas auginti.
Kačių "fanatikus" puikiai suprantu ir pakenčiu. Pakenčiu, nes pati tokia pat esu šunų "fanatikė". Neduok Die, mano kalei erkė įsisiurbs.... Panika, ašaros, kodėl "Frontline'as" neveikia, o kas jei erkė (tfu, tfu, tfu)kokia, babezioze užkrėsta... Žodžiu, siaubas. Bet kartais, tos "bobulkos" su savo katytėmis mane užknisa.  Vat pavyzdžiui, neseniai, vieną vakarą man nešant šiukšles į konteinerį paleidau savo šunį ir ji įvijo kaimynų katę į medį. Šiaip, Mėta gera, niekam nebuvo niekada įkandus, tik katėms nelabai draugiška.Nors kačiukus kaip motina slaugo. Ta kaimynė mane užsipuolė, grąsino, kad mano šunį nušaus, mane su tėvais į cpę pasodins ir tt.t.. Aš jos atsiprašiau, pasakiau palaukit, pati katė išlips... Ir nuėjau. Ji paskui mane. Iki namų atsekė. Palikau ją aiškintis su savo mama. Pasirodo ji ruošėsi mus policijai įskūst, šunį į "Grindą" nuvešt... Ko tik ji nesakė. Aš išsigandau. Verkti pradėjau, ir paskui mėnesį bijojau į lauką išeiti, kad vėl ji man ko nepadarytų... Va, iki kiek nuėjo kačių "fanatizmas". Kai jau nebematai kitų, tik savo katę. Ir mažiems vaikams gali grąsinti, kad jų šunį nušausi...  Šitoje situacijoje, jokios tolerancijos tai "bobulkai" neturėjau. Tik pykti jutau.
Dabar pati stengiuosi į viską žiūrėti blaiviai. Gal jei staiga Mėta vemti pradėjo, tai nebūtinai turi būti maras, ar dar kas nors. Gal tiesiog ką nors suėdė.  Todėl  galbūt galima būti "fanatiku", bet irgi, turėti saiką.
Tam... Išgamai (kitokio žodžio negaliu rasti) labai pati į akis noriu pažiūrėti. Paklausti, ką JIS juto? Ką JIS juto žudydamas? Ką JIs juto matydamas tuos katinėlius? Šlykštynė. Tas padaras nėra vertas nešioti Žmogaus vardą.
O 15 min. pati laaaaaabai daug tokių pačių šlykštynių sutikau. Tiesiog juos pačius norisi į tą kebabą sukimšti...
Gerai parašė ten vienas komentatorius. "Šuo- nušauti, katė- į kilpą pagauti, drugelis- pesticidais jį. Štai kokia lietuvių tolerancija". Kartais man gėda, kad esu lietuvė.
Šarūnė

...o man kas rytą eiti iš šiltnamio (kuriame jie ,parazitai, neturėtų miegoti!) kruvinais delnais.  [}  Va taip va. Kiekvienam savo džiaugsmai.  (z)
Šarūnė

Jau nualpti baigiu...
Kiek įsijungiu svetainių- tiek tiesiogine to žodžio prasme mane persekioja Usurskėlis... Jo skelbimas visur... O dar gyvunugloba.lt aptiktas skelbimas prasidedantis žodžiu M iš viso vos ne į kapus nuvarė...
Dieve mano, kaip gali būti toks negailestingai žiaurus?
Ašaros rieda kaip pupos...
Šarūnė

Brangioji, Odeta,
Ką galima psakyti apie žmogų,kuris visą savo gyvenimą paskyrė gyvūnams? Tik- AČIŪ JUMS UŽ JŪSŲ GERUMĄ. Aš be galo  myliu ir gerbiu tokius žmones. Gal aš per daug banaliai pasakiau, bet didžiausia pagarba žmogui, kuris taip pasiaukodamas myli ir dirba kartu su gyvūnais.  Man kartais baisu įsivaizduoti, kiek meilės ir gerumo  Jūs skyrėte Micei, Pupcei ir Usurskėliui. Visa mano šeima jau tiek yra prisiklausiusi apie Jus ir Jūsų augintinius, kad kartais jau galvoju, kad esate mano šeimos narys. [}
Gerai parašė vienas šios forumo temos skaitytojas- "geriausias vaistas laikas". Odeta, atvažiuokite pas mane Palangą- kartu su Mice ir visa šeima. Didelis namas , gamta, 800 metrų iki jūros. Atvažiuokite, nuoširdžiai kviečiu.  Padės prasiblaškyti.
Nuoširdžiai,
Šarūnė
Noriu gyvūno

okis, bandau dar paieskot.  :X
Noriu gyvūno

Dar reikia skelbimų?  :!
Noriu gyvūno

Dar labai įdomūs šie pasirodė-
http://www.skelbiu.lt/skelbimai/pirma-dvispalve-lygiaplaukiu-retriveriu-vada-lt-7970321.html
Noriu gyvūno

Na kaip, Monikut, ką nors radai? :X  
Šiaip rekomenduoju skelbiu.lt ten daug pasirinkimų. :=]
Šarūnė
Puslapiai: 1 2 3 4 5 6 Pirmyn
Sprendimas: The site runs on the 1C-Bitrix       Dizainas: DESS