lt

Paaukoti per

Kiti būdai paremti

Apklausa


Iš viso: 1608321
Šiandien: + 16239
Naudotojo vardas:

Slaptažodis:


Prisijungti

Pamiršote slaptažodį?
Registruotis

Steeya (Visi naudotojo pranešimai)

Pasirinkti datą kalendoriujePasirinkti datą kalendoriuje

Puslapiai: 1 2 3 4 5 6 Pirmyn
Kozi
 
Laba diena,

taip ir nesulaukėm patarimų, tai katužė toliau gyvena, yra lepinama ir nešiojama ant rankų ir tt...
Bet štai, turim bėdą su Kozyte. Niekaip nesigauna jos išauklėt. Pamačius žmones, ypač vaikus, lekia prie jų sveikintis, apibėga aplink ir jei tik ją pakalbina vizgina uodegą ir nori žaist. Atgal prisikviest - neklauso. Kiekvieną dieną su ja žaidžiam po tris kartus po beveik valandą, tai pagalius mėtom, tai kamuolį spardom. Paskui kai užeina durnumas, pagaut neįmanoma... Neklauso visiškai. Ansčiau suveikdavo pasakymas "važiuojam" tada lekia prie mašinos ir laukia. Tuomet šiaip ne taip pagaunam. Bet kuo toliau, tuo gražiau - pradeda neklausyt visiškai. Baisu net paleist, nes kaip tik šiandien toj pievoj - kur vedžiojam įvyko suaugusiųjų muštynės, atvažiavę policininkai nušovė staforšyrą. ;( Gerai, kad nieko nemačiau... Kaimynė viską matę, pasakojo, kad jis puolė policininką. Suprnatu, jis gynėsi bet širdį vistiek skauda. Tai labai neramu pasidarė dėl Kozi, kai ji tokia neklaužada. Skanukai neveikia jokie... VIsokius išbandėm ir namų gamybos ir kelių rūšių pirktinius. Nerūpi jie jai. Net jos brangiausieji kamuoliukai pasidaro nesvarbūs. O kaip baisu išvažiavus į mišką, o jei užuos ką nors ir negrįš? O jei nusivys kokį kiškį? Ką su ja daryt? :/ Kaip ją išauklėt? Pavydas ima, žiūrint į kitus šeimininkus ir jų brangiuosius, kurie vos pašaukus - atlekia ir klauso.

O su katuže... Šiek tiek susitaikiau su šia mintim, kad teks ją mikdyti kai pamatysim, kad jai skauda. Atradau kelis veterinarus, kurie atvyksta ir namo kai ateina laikas atsisveikint. Žiūrėjau daug informacinių filmukų ir skaičiau. Ramiau, kad neskaudės, bet vistiek liūdna.

Lauksim jūsų patarimų. Gražaus vakaro.
Kozi
 
Laba diena,

na štai, visai nelinksmos naujienos iš mūsų namų. Kozytės sesytei katei vežys. :/ Norim patarimo - ar leist mėlynukei dagyvent - tiek kiek liko ir kai jau visai bus blogai leist užmigt, ar rizikuot operuojant? Nes daktaras sako,kad nenorėtų operuot mat ji jau sena ir gali neatlaikyt. :/ Sesytei 13metelių... Ką galit patart?
Kozi
 
http://www.facebook.com/notes/v%C5%A1%C4%AF-naminukai/i%C5%A1sekusi-laput%C4%97-ula-nori-pasveikt-pra%C5%A1ome-paramos-gydymui/299839860088713  PADĖKIT KAS GALIT. :/
Kozi
 
Naujienos iš draugės prieglaudėlės. Draugė jau pabuvojus grindoj, prasirgus corona virusu. Ją buvo pasiėmę kažkokie žmonės, tik kol kas, neaišku,nei kas jie, nei kodėl šitas kvietkelis atsidūrė gatvėj. :( Ieškom gerų namų, kuriuose jai būtų gera. Akivaizdu, kad seniesiams "šeimininkams" jos arba nereikėjo, arba ji buvo kaip koks žaislas.
Kozi
 
Labas vakaras,

pasidalinsiu paskutinėmis naujienomis. Neskaitant to, kad sudalyvavau akcijoj "pagauk, sterilizuok, paleisk" tai ir toliau prie manęs sėkmingai limpa benamiukai. :/ Beje išoperuota katytė jaučiasi puikiai toliau sau gyvena kiemišką gyvenimą,nes kitokio ir nėra mačius,ir kiekvieną dieną gauna jei ne po kartą, tai po du tikrai pavlgyt. Nors kalbininkai sakytų, kad gyvūnai ne valgo, bet ėda, man jie visi valgo.

Šio vakaro pasivaikščiojimas su žaidynėm, kaip ir visada prasidėjo tradiciškai - dantyse kamuoliukas ir tekinom į pievą žaist, bet štai pasisuko jis visai kita linkme. Prie Kozi prisistatė draugė. Labai draugiška, bet kūda draugė. Na nusivedėm ją žaist kartu. GLaustėsi ji prie kojų, prie kitų žmonių nubėgdavo, bet vis grįždavo. Kai pamatė, kad jau einam namo, nė per žingsni neatsitraukė. Tik štai Kozi jai į laiptinę neleido įeit. Nuvedžiau padaužą namo ir išėjau draugės ieškot.O ji laukė. Laukė prie laiptinės durų.Tik pamačius pradėjo spurdėt, vizgint gauruotą uodegiuką. Parsivedžiau ir ją namo. Aišku, katei tai labai nepatiko, bet štai Kozi reagavo labai normaliai. Apuostė, apsižiūrėjo draugę, ir leido net pavalgyt iš savo dubenėlio. O tada prasidėjo pagalbos paieškos, nes mažam butuke, nėra galimybės šitiek gyvunukų sutalpinti. Tiesiai per aplinkui, per N žmonių ir N dar ntuoju laipsniu pavyko rast globėjus. Ačiū visiems - kas padėjot. Tikiuosi draugei bus viskas gerai.

Ir kodėl man vis tenka ką nors gelbėt. Juk taip tada skauda dušią... Bet ir užsimerkt niekaip negal...

Labos nakties visiems.
Reikalinga globa sterilizuotai katytei
 
Labas vakaras,

prieš savaitę kiemo išmestukę pagavus, nunešiau į kliniką šiai nelamoniai procedūrai. Katytę išoperavo iš vakaro, o kitos dienos pietus ji jau ragavo savo kiemely. Nors ir labai nerimavau, skambinėjau ir Ilonai ir Tautmilei dėl patarimų ir prieglobsčio bent keliom dienom, jos lyg susitarusios kartojo paleisti ją į laisvę, nes jai taip geriau, kadangi ji nuo mažumės kieme gyvena. Jei turit galimybę, tikrai nebijokit jos paleist į laisvę po operacijos praėjus bent parai. ;)

Sėkmės.
Kozi
 
Vakar ieškojau datų, tai KOzytė pas mus jau treti metai eina :) O išoperuota 2010 spalį. Nesinori net prisimint to nemalonumo, nes po mažoji dar dabar bijo eit į kliniką. BUvom nuėjusios tik šiaip pasirodyt, pasikalbėt kai buvo didieji šalčiai, tai įsispyrė į laiptus ir niekur nenorėjo eit. :D Teko nunėš laiptais žemyn. Nors ir visgina uodegą ir butukus dalina, bet vistiek bijo daktarų. :) Kaip ir aš. :D

Vakar misiją vykdėm, pagavom kieme išmestą katytę, jau dveji metai ji čia gyvena, ir nunešėm tai pačiai nemaloniai operacijai. Šiandien jau paleisim atgal į jos rūsį. Svarbiausia, kad mažyliu nebus, kurie gyvens gatvėj. Dūšia sopa, galva kunkuliuoja nuo minčiu, bet manau, kad teisingai pasielgėm.
Kozi
 
Labas vakariukas,

taip, Kozytė jau po operacijos. Senokai jau ji padaryta kokie metai su puse. :)  Labai nesmagu buvo, bet dabar tik geriau. O kodėl klausiat? :) Ar šunelių kažkas panoro? :D
Kozi
 
Laba dienelė,

kaip seniai mes nieko nerašėm ir nepasakojom.

Tai gi, gyvenam gerai, kaip ir visada. :) Tik štai padauža labai nepaklusni. Lauke paleidus žaisti, paskui pagaut reikia skirt papildomą pusvalandį. Prilekia per metrą ar du ir ei lenkiesi paimt, atšoka ir bėga. Pašaukus ateiti, niekada neateina. :/ Ir su skanukais mokėm, ir be skanuku, ir su paglostymais, pagyrimais, jos žaislais... Visaip. Ir nieko. Negi neįmanoma išauklėt? Mąstom, kad gal čia jos paauglystė, todėl i tokia pasiutus. Išsilakstyt leidžiam, kiekvieną dieną laksto apie valandą per pietus, kartais ir vakarais panašiai. ei geri orai, tai ir į mišką išvažiuoam ilgesniam laikui. Gal galit ką nors patart, kaip ją išauklėt? :/

Prisegu kelias nauas sustabdytas gyvenimo akimirkas ;)

Nesušalkit!
K. ir A. ;)
Kozi
 
Labas vakaras,

per vėlu jau. :/ Vakar katukės nebuvo visą diena, o šiandien jau ji sukūdus. Reiškia išperėjo. :( Atėjo tik pavalgyt ir vėl dingo. Kažin kur jos mažučiai...  [hm]

Sandra, ačiū už nuorodą. :)
Kozi
 
Labą vakariuką,

na, mes su mama vis stebimės, kodėl Kozi dar neprabilo žmogaus balsu :D Su ja yra nuolat kalbamasi. Labai ji gražiai tada galvą pasuka ant šonelio. Reikės gal šiek tiek aiškiau papasakot - kas yra nagų karpymas. :D Gal per sudėtingais žodžiais kalbam.

Kieme bėdą turim - juodą katytę, kuri laukias. :/ Ar prieglaudėlėj nėr vietų? :/
Kozi
 
Labas vakaras,

Koziukas pradėjo šiept dantis dažniau, kai pradėjau karpyt nagus, nes lakstydama ant sniego nenusidildo. Kažkiek apdildo, bet kiti būna, kad riestis pradeda. Ir dar bais pyksta, kai tepu letenėles kremu. :/ Pikčiūrna kažkokia pasidarė. Lauke irgi pradėjo neklausyt. :/ Matyt, pradėsim važinėt į mokyklą. Tai tiek.

Ramaus vakaro.
Kozi
 
Laba diena,

ar dar pamenat pasiutelę KOzi? :) NIekas nesikeičia. Išskyrus, kai karpau nagus, atsirado dantų šiepimas. :/ Jau negerai. Ar tiesa, kad jei šunio dantenos ir gomurys juodi, tai ir šuo piktas bus? :/ Nes Kozi burnytė beveik visa juoda. :/ Su kate ir toliau nesutaria. O jau virš metų praėjo. Bet ir toliau mes siautėjam, dūkstam ir džiaugiamės. :)
Kozi
 
Laba diena,
nors sventes jau praejo, vistiek norim pasirodyt - kaip sventem :)
Redaguota: Steeya - 2010 12 27 13:35:00
Dėmesio. Pigesnė sterilizacija, Akcija
 
Po operacijos Bafo klinikoj, KOzi bijo kiekvieno krepst, sokcioja miegodama.Buvom trumpam uzsuke pasikonsultuot, grizus namo vis bijojo,kad ja viena paliksim, vis nerimavo, net nemiegojo padoriai. Panasu, kad gerokai ilgai ja ten kazkokiam narve laike. Nes nuvedem operuot 10h o kai as jau skambinau 14:30 pasake, kad ja katik pradejo operuot. Nesuprantu, ka tiek laiko reikejo daryt.. Daktare normali, bet kas ten buvo taip ir neaisku. Kaip zadejo nepaskambino nei po operacijos, nei kai ji budinet pradejo. Pati skambinejau ir klausinejau.
Kozi
 
Man pikta ant pazistamu, darugu ir tt Neginiekam nesuminkstes dusia? Na, negi taip sunku bent laikinai priglaust kleckiuka. Viskuo as pasirupinciau, reiketu tik paglostyt... Nebezinau ka daryt. Seriu kiekviena diena nuodeguli, jau visai arti laiptines duru uodegiuka uzrietus lekioja, bet net laiptinen negliu ileist, mat cia su Kozi dar pora sunu gyvena, o ji ju bijo. O paskaicius laikrascius, kad jau ziema cia pat ir orai sala, norisi per puse persiplest ir kazkaip mazajai padet.
Kozi
 
Sios dienos naujiena - Kozi moka komanda "gulet". Ismoko per du vakarus. :) Tai cia gera naujiena. Blogoji - mazoji Juoduke miega ant lapu kruvos vidury kiemo. Nebezinau kur dar prasyt jai pagalbos. NIekas nenori net laikinai priimt, niekas nenori apskirtai jos pasiimt.  [hm]  As ieskau tik bent laikino priglobscio, kol ja paskiepysiu. O gaunasi tik didelis pfff...
Kozi
 
Viskas gerai. Tik reikia mama ismokyt mazosios nesert musu maistu. Ir surast namukus juodukei is kiemo.  *^
Kozi
 
Odeta, ne tokie namai. :( Jau masciau apie tai, kad tikrai priimciau ja namo. Bet Kozi ja ir kieme bando grybstelt. O kate visai nusistresuotu. Dar viena katuka buvau atnesus namo praeita savaite. Kate isprotejo, o Kozi urzge ir vis bande pagaut ji. Viso Karantinavimo laiko ne viena is triju neistvertu. :( Bijau del visu triju sveikatos. Pikta, kad ne vienas is draugu, pazistamu enori apsiimt, bent laikinai jos priglaust. Bezirdziai kazkokie.

P.S Kozi viskas gerai. Tik mama ja perlepino visokiais zmogiskais maistais. Gali buti ir vitaminu trukumas. Tai nupirkau ir vitaminu. Patikrino su lempa del grybelio - nerado.
Kozi
 
Labas rytas,
turim dar viena beda. Po operacijos bafe, kleckui pradejo plikti antakis virs vienos akytes. :/ Spejam, kad gal ten kokiom erkutem uzsikre. Ka patartumet?
Puslapiai: 1 2 3 4 5 6 Pirmyn
Sprendimas: The site runs on the 1C-Bitrix       Dizainas: DESS