lt

Paaukoti per

Kiti būdai paremti

Apklausa


Iš viso: 3607706
Šiandien: + 35061
Naudotojo vardas:

Slaptažodis:


Prisijungti

Pamiršote slaptažodį?
Registruotis

Monika Jankauskaitė (Visi naudotojo pranešimai)

Pasirinkti datą kalendoriujePasirinkti datą kalendoriuje

Puslapiai: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 ... 15 Pirmyn
Agreyvūs šunys, Kartais agresyvūs šunys būna ne tik beglobiai. Girdėjau, kad jie tokie tampa, kai susiburia į gaują ir bastosi be globos, kaip vilkai, juk iš esmės šuo yra ne kas kita, kaip prijaukintas vilkas.
 
:D ačiū:)  pakalbėt man tai nesunku, o Jūs, va realiai šį tą nuveikėt:) kaži tik, kur tie šuneliai dabar :>
Šunų elgesio problemos, Klausimai ir patarimai
 
pririšti ar labai apribotoj ervej (pvz zoologijos sodo narve) laikomiems gyvūnams gali atsirasti psichikos pakitimų, užtat ir elgtis gali kitaip pradėt. Kažkada girdėjau, kad taip mokslininkai ištyrę gyvūnus nusprendė. bet tai čia nereik mokslininku turbūt būt, kad suprastum jog ne į gera šuniui kiauras dienas prie grandinės tupėt.
Agreyvūs šunys, Kartais agresyvūs šunys būna ne tik beglobiai. Girdėjau, kad jie tokie tampa, kai susiburia į gaują ir bastosi be globos, kaip vilkai, juk iš esmės šuo yra ne kas kita, kaip prijaukintas vilkas.
 
Edai, ne vienus metus as su beglobiais dirbau, taip kad gerai zinomi man visi Tavo apmastymai:) bet va seimininkam turbut ne, gal nesirupina, o gal net nezino, kad tokia problema ju sunys kelia. sakyciau labai gerai pradziai nueiti ir kuo draugiskiau pasikalbeti, isdestyti viska ka cia susakei. jei nesileis i kalbas - tada jau  ir apie institucijas pradet kalba, pagasdint baudom ir tt.:) labai saunu, kad nelieki abejingas:)
Agreyvūs šunys, Kartais agresyvūs šunys būna ne tik beglobiai. Girdėjau, kad jie tokie tampa, kai susiburia į gaują ir bastosi be globos, kaip vilkai, juk iš esmės šuo yra ne kas kita, kaip prijaukintas vilkas.
 
Gal nueiti į tą sodybą pašnekėt apie situaciją su šeimininkais? nuolat gyventi prie būdos šuniui gyvenimas labai liūdnas, bet apynasris būtų jau gerai.
Kainos veterinarijose, akcijos parduotuvėse
 
puikus pasiūlymas ir naudinga nuoroda. kaip nustebau pamacius, kad cipas gali tik 40lt kainuot...
Tu gali padėti! Laikina gyvūnų globa, Laikina gyvūnų globa namuose
 
Irminta, patariu pasukti kontaktuose nurodytais telefonais:)
Noriu gyvūno
 
gal geriau paskambink nurodytais tel kontaktuose, bus greiciau ir efektyviau:)
Džiugios žinios ir globos paieškagruodžio 24-29 dienoms:)
 
Sveiki, mielieji, su artėjančiomis gražiausiomis šventėmis Jus. Džiaugiuosi, kad dauguma čia besilankančių daro gerus darbus visus metus, o ne tik prieš Kalėdas, kaip tampa populiaru:)

Rašau čia dėl to, nes visų pirma noriu padėkoti viesiems, kas aukojote kalytei Knopkei (dabar jau Pupsei). Jos istorija čia http://gyvunugloba.lt/lt/help/news.24421 Mažylė liks pas savo globėją, kuri nors ir yra labai užsiėmusi, taip prisirišo prie kalytės, kad skirtis nebenori. :)

Knopkė jau sveika - užgijo kojytės žaizda, atsigavo po sterilizacijos, skiepyta, čipuota, o kailiukas švyti taip, kad net komplimentų per pasivaikščiojimus sulaukia:)

Taigi, viskas beveik tobula, tik toks dalykėlis, kad Pupsės šeimininkė truputį keliauninkė. Karts nuo karto jai reikia išvykti iš Lietuvos ir pirmoji data yra nuo gruodžio 24 iki 29 dienos. Gal galite kažkas kalytę tam laikui priglobti? Namie ji gyvena su kate, su kitais šunimis irgi sutaria, tik didesnių kartais prisibijo, bet tai priklauso ir nuo to šuns nusiteikimo. Žaisminga, mėgsta kompaniją ir vaikus. Į lauką eina 2-3 kartus.

Mano nr 869320732 (Monika), laukiu pasiūlymų:)


http://www.facebook.com/photo.php?fbid=2672356882889&set=o.85842490816&type=1&ref=nf
Redaguota: Monika Jankauskaitė - 2011 12 17 12:52:51
Linkėjimai nuo Hudžio
 
o jis apskritai valgyt ir gert nori?  Ar skiepytas?
Linkėjimai nuo Hudžio
 
Tiesiog rasykit ivairiuose forumuose, dekit skelbimus kur galit..
Savanoriavimas KAUNE, Ieškomi savanoriai iš Kauno
 
jei vadovautumėmės savanorių įstatymu, tai ten, jei neklystu, nurodyta, kad savanoriauti gali asmuo nuo 14 metų.

Bet ne dėl to čia. darbas su gyvūnais yra pavojingas dėl rizikos užsikrėsti įvairiomis ligomis, taip pat galima patirti sužalojimų, pvz. gali įkasti šuo. Už visas pasekmes bus atsakingas ne vaikas, o organizacija, kuri jį priėmė. Užsienyje yra buvę, kai organizacijai teko mokėti didelius pinigus po to kai savanoriai užsikrėtė berods grybeliu.

Ir galiausiai, nors niekas negali paneigti, kad yra labai atsakingu ir protingu vaiku bei paaugliu, patirtis rodo (anksciau priimami buvo ir jaunesni) kad jaunesni savanoriai dazniau ateidavo su gyvunais pazaisti ir siaip pasilinksminti, o visgi darbo, purvino ir sunkaus, cia yra labai daug. Bet as ci apie patirti SOS gyvunuose, nezinau apie kuria organizacija klausi konkreciai, gal ten priezastys savos.

Kazka nupirkti galima visada, tam amzius tikrai ne kliutis:)

o galbut kitos organizacijos priima ir jaunesnius? pasidomek, pabandyk:)
Redaguota: Monika Jankauskaitė - 2011 11 14 22:21:14
Knopkei reikia namų. Ir pinigėlių truputį:)
 
pritariu, tikrai labai paprastas budas:) aciu:))
Knopkei reikia namų. Ir pinigėlių truputį:)
 
11.08 naktį Fabijoniškėse mano brolį iki namų atsekė į ilgaplaukį Taksą labai panaši kalytė, kieme ir liko laukti. į namus priimti gyvūno tėvai niekada nesutiktų, taigi graudulingas prašymas priimti pagloboti teko mano draugui. Nesužavėtas pasiūlymu, jis visgi neatsisakė.
  Kalytė nuolat laižėsi apie užpakalį, veterinarė pasakė, kad gimdos pūlingas uždegimas, taigi 11.09 operavo. Bet uždegimo iš tiesų nebuvo, taigi gavosi sterilizacija, plius sutvarkė ant kojos buvusią gilią žaizdą, liko susidorot su 101 blusa ir n kirminų, tam įrankius jau turime:)
  Echoskopija, kraujo tyrimai, apžiūra, vaistai nuo blusu, kirminų man jau kainavo 134lt, plius maistas, daikteliai, kuras ir ateity planuojamas skiepas.. Prie operacijos sutiko prisidėti LGGD - ačiū už tai Rūtai:) Operacijos 260lt įrašyti į jų sąskaitą, suma dalinsim man ir jiems, tačiau labai prašome bent dalele prisidėti Jūsų, jei tik galite. Jei aukosite, būtinai parašykite čia sumą. ačiū!
 LGGD banko sąskaitos nr. LT047300010002464463 (Swedbank)
Aukoti galima ir sms
   Siųsti SMS numeriu: 1398
Žinutėje įrašyti žodį "Beglobis" ir be tarpų skaičiuką (2; 5; arba 10) kiek norite paaukoti :
Beglobis2 - auka 2lt
Beglobis5 - auka 5lt
Beglobis10 - auka 10lt
Kiek jau suaukota sužinosite čia http://gyvunugloba.lt/lt/help/news.24421


 Kalytė, kurią pavadinom Knopke namie elgiasi gražiai, turbūt buvusi naminukė, amžiaus gydytoja tiksliai nepasakė, tik kad "dantys pasikeitę, baliti, nenudilę", tai reik spėt kad jaunutė.
 Dabar kalytė glaudžiasi pas nuostabią merginą Dianą, ten gali būti, jei plani nepasikeis, iki Kalėdų, visgi tikiuosi iki to laiko rasti tikrus namus:)
 p.s.. ieškom fotografuoti labiau mokančio žmogaus, taip pat pagalbos dėliojant skelbimus:)
mano nr. 869320732 Monika
Patricija, o šiuo metu Blizgė, katyte globotine
 
Šaunuolė Jūs;)
Patricija, o šiuo metu Blizgė, katyte globotine
 
Siūlau paskaityti internete ar paskambinti veterinarui, bet aišku geriausia būtų jam ir parodyti Blizgutę, nes tie patys požymiai gali ne vieną dalyką reikšti, tai , kad nebūtų gydymas ne į temą. Labai gerai, kad pastebit :)
Dėmesio. Pigesnė sterilizacija, Akcija
 
pigesne sterilizacija  http://kartu.lt/vilnius/akcija/katino-kastracija-arba-kates-sterilizacija
Ką daryt, jei tėvai neleidžia laikyti jokio gyvūno?, mano tetis nekencia gyvunu,patarkite kaip man ji ikalbeti
 
Bet iš tiesų butų šeimininkai dažnai nenori, kad nuomininkai laikytų gyvunus. Tačiau ilgiau paieskojus  galima rasti, kas priimtu su katinu.
Patricija, o šiuo metu Blizgė, katyte globotine
 
maudyti taip greit nelabai reikėjo, reik duot gyvunui ramiai apsiprast naujoj vietoj, kates ypac jautrios siam dalykui, na bet kas padaryta, tas:)

siules yra tirpstancios, nieko daryti nereikia:)
Rėja
 
super:)
Patricija, o šiuo metu Blizgė, katyte globotine
 
Oi kokia patenkinta [.|.|.|.] pagaliau namie, visa vasara to lauke. aciu Jums :$
Puslapiai: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 ... 15 Pirmyn
Sprendimas: The site runs on the 1C-Bitrix       Dizainas: DESS