lt

Paaukoti per

Kiti būdai paremti

Apklausa


Iš viso: 3635426
Šiandien: + 14458
Naudotojo vardas:

Slaptažodis:


Prisijungti

Pamiršote slaptažodį?
Registruotis

myshkovic (Visi naudotojo pranešimai)

Pasirinkti datą kalendoriujePasirinkti datą kalendoriuje

Puslapiai: 1
klausimas, del sterilizacijos
 
Ačiū
klausimas, del sterilizacijos
 
Laba diena.
Ar artimiausiu laiku planuojama nemokama sterilizacija pagal PSP programą Vilniuje?  
laukinukė namuose
 
mūsų katė naktį miega. o kiek žinau apie kates, laukinės katės naktį gyvena intensyvų gyvenimą. ar laukinukė namuose perpras naktinį miegą? kitaip rizikuoja dar be kaimynų užsitraukti ir namiškių nepasitenkinimą. kelias dienas iš eilės bandau privilioti laukinukę į buta - ir per duris, ir pro langą. neįeina, smalsu, bet bijo.
laukinukė namuose
 
Gyvenu mažame 2-jų kambarių butuke. Namuose nuolat kas nors yra. Atskirti kates sukeltų nepatogumus. Kraiko dėžė stovi vonioje, kraikas silikoninis. Bet turiu rūsyje dar vieną katytę. Pasiskolinsiu iš jos betoninį. O gal silikoninis, turintis kitos katės kvapą, pritrauktų laukinukę? Suprantu, kad reikia eksperimentuoti. O kaip Jūs, Rita, galvojate, dėl nakties miego?
laukinukė namuose
 
Prašau praktinių patarimų kaip pripratinti gyventi namuose laukinukę. Nuo praeitos vasaros pradėjau globoti kieme atsirudusią mažą katytę. Buvo labai baili, tikrai laukinė. Dabar ji beveik nenueina nuo manęs, prašosi glostyti, trinasi aplink kojas. Kai nemiega, sėdi ant palangės (gyvenu pirmame aukšte). Nors baisiausius šalčius ištvėrė lauko namelyje, dabar norėčiau paimti ją namo. Pirmiausia dėl to, kad katytė nuolat reikalauja bendravimo. Kita priežastis - kaimynų nepasitenkinimas dėl to, kad kieme pradėjo būriuotis katinai. Mūsų rajone daugiausia privatūs namai, beveik visi turi augintinius. Nors mano katytė sterilizuota, šeriu ją kieme. Ten ir renkasi kiti katuliai. Bet namuose turiu naminę katę, labai nedraugiška kitiems. Nors abi katytės jau pažįstamos per langą, nežinau kaip jos galėtų susidraugauti namuose. Vieno katino namiškė jau yra nepriėmusi, turėjau atiduoti mamai. Kitas klausimas - tualetas. Kaip laukinukę pripratinti naudotis dėžute? Ji gi jau suaugusi. Klausimų daug. Gal kas galėtų pasidalinti patirtimi?
Redaguota: myshkovic - 2013 02 03 11:25:44
Dėmesio. Pigesnė sterilizacija, Akcija
 
aciu uz informacija. priglaudziau ismesta namine katyte. buvo gerai priziureta, gal ir yra sterilizuota, niekaip nesiseka apciopti randuko. ieskojau randa ir pas savo namine kate, taip pat neradau. gal nemoku? kaip galima patikrinti, ar katytei atlikta operacija?
Redaguota: myshkovic - 2012 12 03 10:15:30
Dėmesio. Pigesnė sterilizacija, Akcija
 
Ar artimiausiu laiku vyks nemokama PSP?
rūsyje gyenančios katytės priežiūra, ar reikia išleisti katytę į lauką?
 
Tyrinėti ji ir rūsį ką turi[:) išleidžiu ją kai pati esu namuose, kartais ji pati nenori į lauką. Sunkiau jai bus kai turėsiu išvažiuoti, nes pradedu dirbti ir gyventi per du miestus
rūsyje gyenančios katytės priežiūra, ar reikia išleisti katytę į lauką?
 
Rūsyje nuolat gyvena priklydusi buvusi naminė katytė. Ten ji turi kraiko dėžutę, indelius maistui, vietą miegui ir žaidimams. Apsilankome rūsyje kelis kartus per dieną - pašerti, paglostyti katytę, savo buitiniais reikalais. Rūsyje nėra lango, dieną įjungiu jai stalinę lempą. Rūsys nešildomas.
Norėčiau patarimo, ar reikia katę išleisti pasivaikščioti į lauką?
Redaguota: myshkovic - 2012 11 29 21:51:23
Puslapiai: 1
Sprendimas: The site runs on the 1C-Bitrix       Dizainas: DESS