lt

Paaukoti per

Kiti būdai paremti

Apklausa


Iš viso: 3635426
Šiandien: + 14458
Naudotojo vardas:

Slaptažodis:


Prisijungti

Pamiršote slaptažodį?
Registruotis

Irena (Visi naudotojo pranešimai)

Pasirinkti datą kalendoriujePasirinkti datą kalendoriuje

Puslapiai: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 Pirmyn
WC problemos su kate/katinu, Prasau pagalbos savo katinui!
 
tada manau, kad jam sveikatos problemos. Kai katinai pavyzdžiui viduriuoja, tai irgi daro ne tik į dėžutę, bet ir kitur, nes nespeja ir nori parodyti, kad kažkas jiems netaip... Gal ir čia panašiai... Jei vienas gydytojas nelabai apžiūrėjo, tai yra kitų ir gerų gydytojų. Pasitarkite, gal paimsite iš balutės šlapimo ir atliksite tyrimą. Pasitarsite dėl maistuko.
Lauksime Odetos nuomonės, ji turėjo problemėlių tokių ir ilgai su savo vargšu katinuku.
WC problemos su kate/katinu, Prasau pagalbos savo katinui!
 
Oho, problema žinoma nemaloni, bet jau netokia, kad migdyti katiną. Gal čia daugiau pakomentuos Odeta ar Ilona. Aš manau, kad Jūsų katinas žymi teritoriją ir taip jau jie, katinai, o kartais ir katės daro. Jei Jūsų katinas nekastruotas, tuomet žymėjimo poreikis didesnis ir kvapas stiprus (dėl hormonų). Gal jam kraiką reikėtų pakeisti, pradėti naudoti kitokį? Galbūt 2 tualetines dėžutes padaryti, kad į vieną darytų "mažą"reikaliuką, o į kitą "didelį"? Įsivaizduoju, kad Jūsų nekastruotas katinas lauke sutinka kitų katinų ir kaip patinas žymi teritoriją lauke ir namuose. Tai daro, tik svelniau, kai kurie ir kastruoti katinai, tik kvapas nebūna toks stiprus. Jei katinas kastruotas, tai gal po traumos kokie pakitimai su šlapimo sistema? reiktų tada pas veterinarą.
Katinams nepatinka actas, tai pavalykite tas vietas su actu, be to jis ir kvapus pašalina.
Rašykite tiksliau apie savo katiną, lauksime naujienų
"SOS gyvūnų" svetainė, Neaiškumai? Klaidos? O gal kas nors gero? :)
 
Citata
Auksė parašė:
Ziuriu svetainej jau visai kose makalose pasidariusi. Pagalbos prasymai lauko gyvuneliams kazkodel skelbiami prie SOS dienorasciu,
Aukse, gal zmones - SOS pamate ar isgirde supranta placiaja prasme. Suprantu, ka turi mintyj, bet gyvunai visur tie patys, gal vienu skelbimus vienur pamatys, kitu - kitur. Tegul skelbia, jei tai padetu nors vienam pagelbeti, gi, visko nesudeliosim i langelius...
Micė ir... gyvenimas, netekus Pupos ir Usurskėlio, kačių depresija; netekus augintinių
 
Aš irgi visada ieškau Odetos pasakojimų, o apie Pūkį -Baisulį  [} dabar kai pasiskaičiau ir pamačiau jo sugebėjimus, ypač valytis dantukus, tai pamaniau... dabar jau viską busiu pamačiusi [:) . Oi, kaip dėkui Odetai ir,žinoma, Gretai už išgelbėtą šio katulio gyvybę (x) . Žmonės jį prieglaudėlės kieme įdėjo man galima sakyti tiesiai į rankas, užsikišau jį, tokį mažiuką už atlapų, ir buvau labai sunerimusu... siaubingai [hm] . Pirmajai paskambinau Gretai, kuri netrukus atvažiavo su gera žinia ir katinuką nuvežė į Odetos namus  (x)  Tikėjausi, kad tik laikinai, kol sustiprės... Ačiū Jums labai!
Odeta, tikrai neatsisakyki minties apie tą knygelę, tik pradėk ir pamatysi kaip pasinersi į tą stichiją [.|.|.|.]
Pinigai, kaip sako mūsų Tatjana, užgyvenamas dalykas...
Redaguota: Irena - 2010 11 05 18:16:10
Lapė snapė
 
[}  [:) pasiilgom labai, dekui, kad nepamirstate musu :$
Reikia pagalbos, Dėl kvarco lempos
 
Inga, kvarcas nera vienintele priemone, geri veterinarai tai patvirtins, nes kvarcas juk nepasieks Jusu buto visu plyseliu ir kampeliu. Geriausiai veikia dezinfektantai, kurie naikina ir grybelio sporas, ju gausite bent kokioje klinikoje. Prisipildykite dezinfektanto purkstuva ir ispurkskite visus pavirsius, kilimus, o grindis isplaukite slapiai. Naudokite dezo priemones namams ir savo rankoms kol gydysite katineli. O narvelis gerai, katinukas neturi lakstyti kuri laika visur. Ir nepamirskite katinuko kaiiuka ispurksti Imuveroliu ir vakcinuoti ji Biocan vakcina, taip greciau pasveiks.
Micė ir... gyvenimas, netekus Pupos ir Usurskėlio, kačių depresija; netekus augintinių
 
Odeta, o kokioje klinikoje gydosi Pukis/Baisulis? Turiu jam dovanele, labai noriu perduoti, palikčiau
Micė ir... gyvenimas, netekus Pupos ir Usurskėlio, kačių depresija; netekus augintinių
 
Odeta, aciu, kad paaiškinai, apie ta tvora, butu puiku ir prieglaudas, kurios tikrai rupinasi savo gyvunais, aptverti tokia tvora. Tu tikrai nenuilstanti gyvunu myletoja ir musu pavyzdys, ypač sunkiose situacijose pamokantis, palaikantis. Kazin kiek kainuoja ta tvora?
Lapė snapė
 
lauksime nuotraukeliu is naujuju Laputes namu, manau Jus ja aplankysite
Skubaus patarimo!
 
gal vaziuoja tiesioginis autobusas is Vilniaus iki Jusu? perduotume per vairuotoja
Agresyvi katė. Ką daryti?
 
Citata
Svečias parašė:
Kad tokių sakykim pamišusių žmonių dėl vienos ar kitos rūšies gyvūnų yra ne taip ir daug. Todėl ir ekstremistinis požiūris niekur nenuves, reikia geriau surasti sau ir savo auginintiams vietą tarp tos didžiosios dalies 'ne taip' mąstančių , ir neiškasinėti karo kirvių. Tuo labiau tarp savo artimiausių žmonių.
nezinau, gal neviska isiskaiciau, bet zmoniu mylinciu gyvunus labai labai daug. Vieni suteikia pastovius ar laikinus namus, kiti remia finansiskai gyvunu globos organizacijas, dar kiti dirba gyvunu globos organizacijose savanoriskai ir t.t. Jau pervedant 2 proc. matome, kad visuomene domisi ne tik vaiku, seneliu namis, bet ir gyvunu prieglaudomis. Tai labai dziugu:))
Rastas naminis katinas. Padėkite!
 
Irina, tik nurodykite savo kontaktus, jei reiks priglausti katyte. Zinoma, is namu pabandyti padovanoti geriausiais  variantas. Junetos el. adresas juneta@takas.lt.
Micė ir... gyvenimas, netekus Pupos ir Usurskėlio, kačių depresija; netekus augintinių
 
o ka daro ekologine policija? ar daro ka nors? Nu, duoti zalia sviesa tokiam parazitui, tai jis nezinia dar ka padarys, nes tokiu "isradingumams" ribu nera...
Rastas naminis katinas. Padėkite!
 
Irina, kaip katinas? Ji galima paskiepyti ir musu priegladeles vakcina, tada nereikia ypatingo pasiruosimo, o po to ieskoti galimybes jam apsigyventi pas mus
Rastas naminis katinas. Padėkite!
 
Irina, matyt patare paskiepyti, nes taip jam saugiau butu glaustis Oze ar prieglaudeleje, bet skiepyti reikia atitinkamai paruosus. Jei nesuduota nuo kirminuku, tai joks vet. gydytojas neskiepys ir skiepai neveiktu. Mes dazani klausiame ar zmones negaletu paskiepyti rasto gyvuno ar prisideti prie jo skiepijimo, bet tai nereiskia, kad tai atliekama nesilaikant taisykliu
Rastas naminis katinas. Padėkite!
 
Irina, atsargiai su skiepais. Juk nezinote ar katinas visiskai sveikas, o be to - pirmiausiai reikia suduoti nuo kirminuku Cestal tablete ir tik po 10 dienu skiepyti, ne anksciau. Kitaip galite netekti katino... Skambinkite Ilonai, ji koordinuoja gyvunu priemima, ateikite i prieglaudele rytais, pakalbeti. Situacija prieglaudeleje keiciasi kasdien, vieni atvyksta gyvunai, kiti isvyksta
Micė ir... gyvenimas, netekus Pupos ir Usurskėlio, kačių depresija; netekus augintinių
 
Vardas maziukui melynukui, turbut pagal ryskejanti charakteri teko [}
Valentinas
 
[} labas Valentuk. Rodykis dazniau, mes pakalbame, prisimename tave daznai [:)
Kasos uždegimas- prašau patarimų
 
Irina, smagu, kad Tavo katele sveiksta. Matyt, tikrai ne pankreatitas, nes pozymiai ne tokie ir tyrimai nerode, aciu Dievui [:) Kaip gyvena kitas Tavo katinukas ir Lora?
grybai, grybeliai
 
Imuverolis parduodamas veterinarijos tikslams, tai as nezinojau apie jo poveiki zmogui
Puslapiai: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 Pirmyn
Sprendimas: The site runs on the 1C-Bitrix       Dizainas: DESS