lt

Paaukoti per

Kiti būdai paremti

Apklausa


Iš viso: 3607706
Šiandien: + 35061
Naudotojo vardas:

Slaptažodis:


Prisijungti

Pamiršote slaptažodį?
Registruotis

Gustė Mickevičiūtė (Visi naudotojo pranešimai)

Pasirinkti datą kalendoriujePasirinkti datą kalendoriuje

Puslapiai: 1 2 3 Pirmyn
Kozi
 
Dėl katytės, tai operuoti turbūt neverta, nes po narkozės gali neatsigauti, beto vėžys po pusės metų gali vėl atsinaujinti. Tai užburtas ratas.
Tegu ji gyvena ir mėgaujasi jūsų meile. Migdyčiau ją jau tada, kai veterinarai patikintų, kad jai skauda ir ji kankinasi.

O dėl šuns, aš bent jau savosios nepaleisdavau, kol nebuvau tikra, kad sugrįš. Todėl, manau, kad pirma komandas "ateik čia" ar "pas mane" šuo turi išmokti būdamas su pavadžiu ir jau tik tada kai jas vykdo, o ne tik žino, galima paleisti. Nes dabar Jūs savo šuns nekontroliuojate, o tai nėra gerai.
Ir tikrai ne visi žmonės, o ypač vaikai džiaugiasi lakstančiu palaidu šunimi. Juk vaikai gali išsigąsti vien pamatę į juos parlekiantį šunį. Beto, jei bėgs prie kokio nors pririšto, tačiau agresyvaus šuns padraugauti, gali ir pati rimtai nukentėti.
Beto, šuniui nepakanka vien ilgų bėgiojimų. Jam reikia ir protinių pratimų. Tada labiau išvargsta, todėl lauke žaidimus reikėtų kaitalioti su dresūros pratimais.
RASTAS JUODAS SUO!
 
SM forume parašyta, kad grįžo namo :)
Linkėjimai nuo Hudžio
 
Tada siūlau skambinti SOS-gyvūnams, jų nurodytais kontaktais ir tartis dėl šunelio priėmimo, kadangi prieglauda, iš kurios paėmėt šunelį, jį priima atgal. Jei neklystu, tai ir sutartyje nurodyta.
Sekmės ir Jums, ir Hudžiui!

P.S. Gal vertėtų dar pabandyti įdėti į 15min, įkrauk skiltį, ir delfi pilietį. Ten pastebėtų daugiau žmonių, o gal kažkas ir priglaustų.
Linkėjimai nuo Hudžio
 
Juk dar net mėnuo nepraėjo, bandant Hudį perauklėti. Jei būtumėt pradėję iškart auklėti, kad neinkštų vienas namie, rezultato būtumėte pasiekę greičiau. O senus įpročius panaikinti reikia daugiau laiko.  Nereikėtų taip greitai nuleisti rankų. Ar tikrai visus būdus išbandėt ir nesimato jokio progreso?
Beto, jei jau apsisprendėte, kad neturite kantrybės perauklėti šuns, negi nesinori žinoti, kam jį atiduosite? Negi neįdomu, su kuo Hudžiui teks gyventi ir kokios ten sąlygos bus jam sudarytos? Ar nesinorėtų palaikyti  kontakto su jo būsimais šeimininkais, o po kiek laiko jį aplankyti?

Juk iš namų atiduotas į prieglaudą bet koks šuo stresuoja. Ar gi Jums dėl to neskaudės širdies?

Apie užmigdymą jau nekalbu...

Linkiu, padaryti viską, kas yra Jūsų valioje, kad liktumėte kartu su Hudžiu, o jei jau nepavyksta, tai bent atsakingai padovanoti jį iš namų. Juk prieglaudos todėl ir yra perpildytos, kad žmonės pasiėmę mažą šunį, pagaili laiko jo auklėjimui, o paskui nebesusitvarkydami su juo, jį grąžina ar išmeta į gatvę.
Klausimai - atsakymai apie būsimą prieglaudą
 
Edgarai, man rodos, tu neklysti. Nr. 160 yra arba Džekis, arba jo klonuotas dvynys. Tikrai labai panašūs šunys, per pusę skeltas veidas ir dar demėlės ant nosytės, toj pačioj vietoj ir tokios pat. Aišku, Grindos nuotraukos nekokybiškos ir galima apsirikti.
Linkėjimai nuo Hudžio
 
supermama.lt forume prie skelbimu užmačiau, kad parduoda ultragarsinį antkaklį nuo lojimo - http://www.supermama.lt/forumas/index.php?showtopic=777427&st=324.
Štai skelbimas: "Parduodu nauja Ultragarsini antkakli nuo lojimo. Lygiai toki pat. Kaina 25 lt. Vilnius.
http://www.hopshop.lt/flypage/prekes-gyvun...-antkaklis.html "


Gaila, bet kontaktų nenurodė. Bet jei vis dar neįsigijote, galite bandyti prisiregistruoti forume, parašyti AŽ ir susisiekti.
Ieškome laikino globėjo ligotam Ryžiukui., pagalba, laikina globa
 
Orinta, po savo kalytės sterilizacijos man liko karūna. Manau, ji puikiai tiktų šiam didčkiui. Tik deja, pas Liuda užvešti pati neturiu galimybės. Tad, kai turėsi laiko skambtelk, juk ką nors sugalvosim ;)
Redaguota: Gustė Mickevičiūtė - 2011 12 10 18:09:23
Linkėjimai nuo Hudžio
 
Ar antkaklis nedavė jokių rezultatų?
Gal išbandėt kurį nors iš mano minėtų auklėjimo būdų?

Gal bandėt palikti kamerą? Manau, labai svarbu, žinoti, kaip garsiai ir ilgai šuo cypia. Beto, kameros pagalba būtų galima pastebėti progresą, pvz, trumpėjanti inkštimo laiką.
Linkėjimai nuo Hudžio
 
Kaip Hudžio sveikata? Kaip sekasi auklėti, kad vienas namie necyptų ir neinkštų? :)
Linkėjimai nuo Hudžio
 
Beje, kad įsitikintumėte, kiek daug ir ar garsiai jis cypia, galite pabandyti palikti įjungtą kamerą ar diktofoną. Tada tiksliai žinosite, kokia situacija.

Būtinai pakalbėkite su kaimynais, paaiškinkite situacija, pasakykite, kad ją sprendžiate. Sutikę, būtinai paklauskite ar vis dar taip  pat jis cypia ir pan. Būtinai bendradarbiaukite, kad išvengtumėte nemalonumų, o ir jie pamatę jūsų pastangas, turėtų tapti supratingesni.
Linkėjimai nuo Hudžio
 
Na, dėl šuniuko palikimo vieno namuose, yra tikrai nemažai patarimų ir internete. Pavyzdžiui, keletas iš jų:
1.Galite pamėginti jį pratinti po truputį: bandykite pradžioje šuniuką palikti vieną kambaryje kelioms minutėms. Jei šuniukiai tyliai sėdi, atėjęs į kambarį duokite skanėstą. Jei šuniukas triukšmauja, jokiu būdu neskubėkite grįžti ir jo „guosti”  tai būtų pati didžiausia klaida. Pamėginkite iškentėti tam tikrą laiko tarpą (kad ir minimalų, kad ir vieną-dvi minutes ar dar trumpiau), kol šuniukas tyli ir sugrįžkite pas jį su skanėstu. Po to pradėkite ilginti laiką iki 5, 10, 15, 30 minučių. O tada ir ilgesniam laikui paliktas vienas namie šuniukas ramiai sėdės ir lauks Jūsų sugrįžtant.
2. Jeigu Jūs išeinate ir šunį paliekate vieną, pasistenkite namuose palikti taip vadinamo „baltojo triukšmo" - įjunkite televizorių ar radiją, būtinai palikite šuniui daug žaislų.
3. Yra keletas auklėjimo variantų. Turbūt pats geriausias būtų prieš paliekant šunį vieną namuose-jį kaip reikiant nuvarginti lauke. Kai šuo bus prisidūkęs iki nukritimo, jokie kaukimai jam nerūpės. Antras variantas-aprūpinti šunį žaislais. Labai geras žaislas yra toks kamuoliukas, į kurio vidų pridedama skanėstų (arba sauso pašaro vietoj pusryčių). Šuniukas užsiėmęs "maisto paieškom". Tik neaišku kiek ilgai šuo ės tą pašarą-gal suės ir pradės kaukti. Trečias metodas būtų šuniuką pratinti po truputį. Duoti šuniui kokį žaisliuką ar kokį užsiėmimą, ir patiems kokiai minutei ar pusei minutės išeiti lauk. Ir tuoj pat sugrįžt. Kartoti kiek įmanoma daugiau tokį veiksmą. Kai šuniukas jau pradės nelabai reaguoti į tokį trumpą išėjimą ir palikimą, laiką po truputį ilginti. Pats kraštutinis variantas-elektrinis antkaklis nuo lojimo/staugimo.
4. http://gyvenimas.delfi.lt/namai_ir_seima/kad-suo-namie-butu-ramus.d?id=29473315
Daugeliu atveju yra padejes narvas. ne, nesupraskite, kad siulau kaip kokia ikalinimo priemone, priesingai - sunims labai reikalingas ju taip vadinamas urvas, ola, kur jie turetu saugu ir neprieinama kampeli. Inkstimas, daiktu naikinimas ir panasios bedos dazniausiai buna pasekme to, kad paliktas vienas namuose suo issigasta. O geriausias vaistas nuo baimes - saugus kampelis. Is pradziu reiketu po truputi pratinti, netrukus pamatysit, kaip ir zaislus visus ten tempti prades, ir popiecio miego taisysis, o svarbiausia, paliktas vienas jausis saugus.

Todėl siūlau neskubėti dėti skelbimų - http://www.sos-gyvunai.lt/lt/skelbimai/18498 , juolab klaidinančių, nes nenurodote, dėl kokios priežasties Hudį dovanojate. Juk atsidūrus kitoje vietoje, jo elgesys nepasikeis, o žmonės būna skirtingi. Tad kiti gali neapsikentę imt ir išmest tiesiai į gatvę. O susikoncentruoti į šuns auklėjimą. Tikrai tikiu, kad skiriant jam pakankamai laiko, galima viską pakeisti.
Redaguota: Gustė Mickevičiūtė - 2011 11 29 14:11:01
Linkėjimai nuo Hudžio
 
Kai susiduri su problema, reikia ieškoti išeities, o ne ja atsikratyti. Kaip suprantu, Hudis yra jaunas ir stipraus charakterio vyrukas, valdingas ir konkurencingas. Kartais sunku vieniems susitvarkyti su tokiu šuniuko charakteriu ir neužsileisti jo ant galvos. Galbūt reiktų pabandyti nuvesti jį į dresūra, jei neišeina patiems išauklėti. Profesionalus dresuotojas parodys kaip šunį auklėti ir duos tikrai naudingų patarimų. Beto, nete yra pilna info apie dresavimą ir ką daryti, kad šuo namie vienas nelotų. Buvo ir SOS'ų forume kažkur nemažai patarimų. Tad reikia tik noro, kantrybės ir šiek tiek laiko. Pasikalbėkit su kaimynais, pasakykit, kad šunį auklėjat, kad tai kažkiek gali užtrukti, bet ilgainiui turėtų susitvarkyti. Juk atidavus šunį į prieglaudą ar kitam žmogui ši problema niekur nedings. Nežinau, ar reikia priminti, kad šuo ne daiktas ir kad yra labai neatsakinga, kai užsimanai jį pasiimti, pažaisti, o iškilus rimtesnėms problemoms juo nusikratyti.
Net neabejoju, kad jei mylite savo šunį, galite rasti kitą problemos sprendimą ir likti kartu.
Francis
 
Nuostabios foto ir nuostabus šuo [}
Klausimai - atsakymai apie būsimą prieglaudą
 
Na, kaune veikia bent jau dvi organizacijos, kurios padeda gyvūnams, tai VšĮ "Penkta koja" (girdėjau tik gerus atsiliepimus) ir GGT "Pifas" . Tad, manau, norint padėti tikrai galima įsilieti bent į vienos organizacijos veiklą.
Rėja
 
Kadangi Rėja jau nebe tokia ir mažutė (deja, niekur neužmačiau, koks galėtų būti jos amžius) ir turbūt apsiprato naujuose namuose, reiktų nepamiršti ir apie jos sterilizacija :)  net neabejoju, kad Ilona paaiškino, kur ir kokios nuolaidos yra su SOS-gyvūnų sutartimi būtent šiai procedūrai  (x)
Agresyvi katė. Ką daryti?
 
Jei katinas puldinėja tam yra kažkokia priežastis.
Gal vaikai jį užtąsė, gal buvo muštas ir pan. O gal jam tiesiog trūksta dėmesio. Arba jam tiesiog kažką skauda ir reikia nuvežti pas veterinarus.
Ar buvo kreiptąsi į specialistus ir bandoma išspręsti šią problemą?
Lengviausias kelias yra būti budeliu ir nuspręsti užmigdyti sveiką gyvūną.
Beto, išeitis yra visada, net ir tuo atveju, jei buvo bandyta kreiptis į specialistus ir nebuvo jokio rezultato.
Tada galima katiną kastruoti ir vežti pas ką nors į kaimą, kur jis galės gyventi laisvai ir nepriklausomai, o kažką džiugintų gaudydamas peles.
Visada yra išeitis. Tik reikia trupučio noro ir pastangų.
Zuikis prašo Jūsų pagalbos
 
Ypač reiktų pagalbos transportu rytoj. Kadangi Veta dirba nuo 10.00 iki 15.00 val.
Zuikį reiktų paimti iš Ozo ir nuvešti iki Vetos, kuri yra priešais Kalvarijų turgų.
Zuikis prašo Jūsų pagalbos
 
Prieš kelias dienas į Ozą buvo atneštas ir dėžėje paliktas triušiukas. Taip, mes buvom sutarę jį paimti. Bet kartais, matyt, sunku palaukti max 15min, kol grįš savanorė. Juk čia tik triušis.
O istorija įprasta - Zuikį žmonės gavo dovanų, jo laikyti ir auginti nenori. Bet juk atsikratyti kažkaip juo reikia. Minčių apie dovanojimą iš namų turbūt net nebuvo, nes toks gražus ir gero charakterio jaunuolis būtų greitai radęs naujus namus.

Bet viskas būtų dar lyg ir nieko, tačiau vakar budėjusi savanorė pasakė, kad Zuikis nešoliuoja ir lyg ir velka galinę kojyte. Vėlai vakare su Aušra ir Šarūnu užsukom į Ozą. Apžiūrėjom mažių - užpakaliukas patinęs, visą laiką eidamas šlapuoja, kojytės nejudina. Deja, su tokiais naminiais gyvūnais patirties turim mažai. Kadangi buvo jau vėlu nieko padaryti nebegalėjom.

Šiandien anksti atsikėlėm, pasiskambino gyd. Sergėjui ir paklausėm ar priimtų nelauką pacientą. Gydytojas sutiko ir skubėdami nulėkėm į Vetą. Diagnozės nėra pačios geriausios. Zuikiui šlapimo pūslės uždegimas (gal tai ir buvo tikroji mažiaus atsikratymo priežastis?). Pasirodo, pūslės uždegimą nevisada katinui ar šuniui pavyksta išgydyti, o čia juk triušis. Tad gydytojas nieko pažadėti negali, bet mes tikim, kad viskas b us gerai!
Taigi, šiandieninė konsultacija, antibiotikai ir vitaminai mums kainavo 40 Lt. Beto, Zuikį reikės vežti pas veterinarus kasdien, minimum 4 dienas iš eilės, kadangi gyd. Sergėjus patiko, jog patys jam vaistukų negalime suleisti. Ir kojytės nervas pažeistas, matyt, dėl nevykusio vaistų leidimo, bet ją tikimės vitaminų pagalba atstatyti.
Kiti apsilankymai kainuos tik po 10lt, o po gydymo dar reikės tirpdyti vandenyje vaistus, kurie kainuoja dar 20 Lt.

Tad prašome Jūsų paaukoti mūsų Zuikiui pradžiai bent 100 lt ir tikimės, kad išgysim per pirmas keturias dienas.
Beto, galbūt galite padėti transportu ir pavežioti Zuikį pas veterinarą. Kadangi abu su Šarūnu dirbame ir nevisada spėjam. Patogų laiką galima derinti su Veta.

O gal Jūs esate neabejingas triušiukams ir norėtumėte Zuikiui suteikti namus?

Jei galite kaip nors padėti kreipkitės į Aušrą nr. 868496937 arba į mane, Gustė nr. 862040138.

Labai laukiame bet kokios Jūsų pagalbos!
[ uždaryta] Jeruzalėje dingo katinas
 
Katinas jau grįžo namo :)
[ uždaryta] Jeruzalėje dingo katinas
 
Geguzes 25d Jeruzalėje,  Maumedžių gatveje dingo baltas su rudom demėm katinėlis,neveislinis.
Kastruotas,skiepytas,bet be antkaklio.
Žmonės labai pergyvena, vakar naktį per lietų visa šeima jo ieškojo, bet katinukas iš bailesnių ir išsigandęs galėjo kur nors pasislėpti.
Jei kas matete-pagaukite,priglauskite Skambinkite, bet kuriuo metu ar rašykite šiuo nr 862902344. Dosniai atsilygins.

Nuotraukas galite pamatyti čia - http://www.gyvunugloba.lt/lt/main/g.33448
Puslapiai: 1 2 3 Pirmyn
Sprendimas: The site runs on the 1C-Bitrix       Dizainas: DESS